Marko žiari spokojnosťou: Max ukázal, že je najlepší | Magazín F1 - F1online.sk

Že se ozvývají fans RBR,Max a Vettela v jednom. Co takové Mexiko 2016, tam zapomněli na tu show, co oba předvedli?:smile: a kde se netrestalo hned, jak se mělo?

2 Likes

Jak mu to neda a reaguje dalej a dalej mu tu Situs h0ni a on mu na oplatku dava rovno fajku. :joy:

Ale zlati su jak si tu hrkutaju. :clown_face: :clown_face:

3 Likes

Každého jedného :smiley:

To je presne ten paradox, že tu asi každý fanúšik Verstappena napísal, že ten verdik proti Landovi bola absolútne prísny a netrestali by sme to.

Pekne si si ale nabehol

7 Likes

Já neřeším Landa, já řeším co udělal Max a na to jsem se ptal. Od fandů jsem četl jen skvělá obrana, politováníhodné. Zase mi jen podsouváš na mou otázku něco jiného, klasika.

2 Likes

Tak asi by si si mal otvoriť oči a začať čítať.

Ale tak to je taká vaša klasička, pekne si vymyslieť svoju pravdu a plačkať jaký sú fanúšikovia Verstappena zlí.

5 Likes

Tak předkládej kde píšete že měl být vyšetřován a dostat trest? A podivujete se že nebyl? Mě přijde normální se na to ptát, i když jsem za to označován jen za antifandu.

2 Likes

Nejsom tvoja sekretárka, možeš si to nájsť už len u takého Timura alebo Raptora. Hľadaj

2 Likes

To nejsi, ty jsi jen ulhaná nula :slight_smile:

1 Like

Ty nemáš paměť jepice, ty máš mozek jepice. Ani nevíte, kdy váš miláček, nadk terým furt honíte, tak kdy naposledy vyhrál.

Taky jsem psal, že Max těch 5 sekund vyfasovat mohl. A nikdo z nás by to nějak neřešil. Lando měl prostě vrátit pozici, případně ho měl instruovat tým. Navíc by možná LN tu pozici obratem získal jinde, rychlost na to měl a ani Max by to nebyl schopen bránit donekonečna. Základem bylo to, že komisaři nemohli ignorovat zisk pozice mimo trať, zvláště když apex byl Maxův a pravidla mu to nezakazovala. Takže při pentli 5 s pro Maxe by Lando vyfasoval 10 s. Taktická chyba McLarenu.

A dojet Lando pozici před Maxem, ne, opravdu by to nebyl takový rozdíl.

3 Likes

Ale že si to ty, zosmiešnim ťa ešte viac

A k tomu krásnych 12 likov medzi nimi rátam minimálne 5 fanúšikov RB ktorý podporili toto vyjadrenie :smiley:
image

8 Likes

Každý sme sa na tom zhodli ale tak lepšie sedí do naratívu, že tu podporujeme nefér konanie a všetci fandovia RB tu oslavujú Landovu penaltu :smiley:

7 Likes
1 Like

Teda zda se mi to, nebo dneska anitrebull a antnimax fans lezime nejak v zaludku. To maji takovej problem s tim ze Max zajel skvele? Vzdyt byl az treti. Meli by slavit. :grin:

Ale dobre ty. :+1:

6 Likes

Jn výborně. Dal příklady dvou tvých příkladů. Ty jsi celá fans základna RBR a Maxe? Případně většina?

1 Like

To ale právě platí, pravidla na to přeci myslí, a Max za to nebyl ani vyšetřován.

ne s kostelním pořádkem, ale přímo s pravidly.

a teď namátkou já u něho:

1 Like

Bereme to realisticky, ale ty fňukny okamžitě začnou s tím, že podvody, protekce, předem udělený titul, komisaři, blablabla, a pak točí, že vidí věci “realisticky” a prezentují “fakta” a mají “důkazy”. Jeden s nickem na “P” dneska předhodil @Nordotor, že Ferrari si něco muselo potají natestovat v Mugellu, když jim to tak jelo a nakonec prý taky nasadili nějaké vylepšení, s komentářem “na pravidla se dneska nehraje”. Puffova investigativní kancelář: hotovo za sekundu.

3 Likes

Jaj takže sa potrebuješ slovičkariť.

No tak to si uži, dôkaz som ti dodal kde sa Timur jednoznačne vyjadril, že “max rozhodne obranu nevedl v sulade” a že bol zrelý na penalizáciu a dostal paradoxne od väčšiny fanúšikov RB tu na fóre pôsobiacich like tzn súhlas s jeho vyjadrením k danej téme.

Že ty tu očávaš nejakú konkrétnu vetu obsahujúcu nejaké konkrétne výroky a slovíčka a ta sa tam nenachádza neni môj problém, kľudne si tu raz ďalej naratív aký ti vyhovuje

5 Likes

Já jsem Norďákovi psal, že Ferrari muselo něco testovat?
Neposlal náhodou Norďák screen, kde se píše, že testovali nové křídlo v Mugellu?

Alespoň nelží. :slight_smile:

3 Likes

Však @Bretnix je prachsprostý lhář, nic jiného není.

2 Likes