Marko žiari spokojnosťou: Max ukázal, že je najlepší | Magazín F1 - F1online.sk

Ok brácho. :slight_smile:

3 Likes

v souladě s kostelním pořádkem, no na to ti kašlu :smile: Jsou pravidla a o těch je řeč, napsat že pravidla byla na jeho straně a že je to povoleno, tak to to fakt přiznal. Jak jinak, to nevidíš.

1 Like

Tak dobre, selektívne si si vybral čo si potreboval aby si dosiahol svoju pravdu, zvyšok komentu si opomenul.

Good job.

5 Likes

Vždyť to Norďák zveřejnil, ten Puff je fakt takovej prevít, neslýchané :smile: :clap:

1 Like

Ano, to je ono. Tvým typickým “náznakovým” stylem, kdy podtextem křičíš “podvod”, ale formuluješ to tak, abys mohl tvrdit “já nic, já policajt”. Poslední věta je jasná a fakticky neguje to “asi OK”. Výrokem, že na pravidla se moc nehraje, dáváš najevo, že s pravidly se Ferrari zatěžovat nemuselo (a dál viz odkaz na Mugello). Moc dobře víš, co jsi chtěl napsat. Vyjádříš to implicitně a pak se hájíš, že to není explicitně. A čekáš, že to někdo zbaští, protože o implicitním významu nikdy nikdo neslyšel. A problém není v tom, jestli to bylo v Mugellu nebo v Tramtárii. Problém je v poukazu, že Ferrari klidně mohlo porušit pravidla, když je to tak benevolentní.

9 Likes

Klasický farizej Puff, čo čakáš :smiley:

“keď si sa v tom našiel to nie je môj problém”

5 Likes

Koukám, že ulhaný nuly se shromažďují ve fans základně RBR :slightly_smiling_face:

2 Likes

Kde jsem Norďákovi psal, že něco Ferrari potají testovalo?

3 Likes

Díky, je to celkem logické to brát jako celek, takže když někdo napíše že to není dle kostelního pořádku, ale pravidla jsou na jeho straně a je to povoleno, tak to mám chápat že je to proti pravidlům. Ok, nač v tom hledat smysl viď.

Ale výborně, jsem rád že se shodneme že Max si počínal proti pravidlům, škoda že v jeho případě nekonali. To je problém který v tom mám já.

3 Likes

jj lebo Timur napísal v tom istom poste, že to neni dle kostelni poradku ale pravidla su na jeho strane.

Ešte si niečo vymysli.

2 Likes

Od vymýšlení je tu Bretnix a ty

3 Likes

Ty si vystačíš sám.

3 Likes

Jen mě trochu zarazilo, že jsem něco Norďákovi posílal o Mugellu, když to posílal on.
Střela teda dost vedle, ale v pohodě.

2 Likes

Ale opakuji, jsem rád že to uznáváte a jsme na stejné vlně. Je krásný se shodnout bez nějakého napadání.

2 Likes

Tak ty jsi ten B na twitteru :smile:

2 Likes

Evidentne sa nezhodneme, kedže tu do mňa hustíš jak sme vlastne nič neuznali :smiley:

Miesto toho aby si napísal, že aha, tak evidentne som sa tento krát mýlil a aj fanúšikovia Verstappena povedali, že Max mal dostať trest. Alebo to hodiť inak do autu, že si nemal pravdu a tvoje obvinenie celej fanúšikovskej základne bolo absolútne mimo

3 Likes

Sice jste nepřiznali že se bránil mimo pravidla, ale když to uznáváš za vaši grupu teď tak super :wink: O to přeci jde, někam se dostat. Mě to z vašich reakcí nebylo jasné, teď už nepochybuji a díky že jste s tím také na naší straně :+1: To pochybovačství beru tedy zpět a omlouvám se.

4 Likes

Za chvilku budu mít 10 tisíc followerů. :sweat_smile:
Pár $ to měsíčně sypne, a přitom jen kopíruješ články. :slight_smile:

2 Likes

Když vsázíš 500 na Hama tak nějaký další zdroj příjmů potřebuješ :smiley: Tak twitterovej král je Puff, no vidíš co se od Bretnixe nedozvíme za novinky.

1 Like

Jeste by mohl rict v cem :rofl: