Marko žiari spokojnosťou: Max ukázal, že je najlepší | Magazín F1 - F1online.sk

Max pro komisaře

2 Likes

Suhlasim je to v principe tak.

1 Like

Veľmi pekne vystihnuté. :+1:

No keď je niekto obmedzený, tam to nevysvetlíš.

5 Likes

Ten Marko se toho nebojí, je potřeba sypat sůl do ran soupeřů :grin:

7 Likes

Ne. Antifans prostě při každé situaci s MV okamžitě nasadí hysterický tón, aniž by o čemkoli přemýšleli, a protože ho už ohledně MV nasadili asi tak milionkrát, považují své předsudky a šablony za evidentní “fakta”. Takoví Pavlovovi psíci, uvidí Maxe v záběru a už to jede…

6 Likes

To je fajn, že si tohle vyplodil. A kde si byl, když Max nevyhrával? Že vždycky vylezeš jen, když Max je na čele a píšeš nesmyslné pohádky a zároveň shazovaní jakékoliv kritiky na tvé oblíbence.

3 Likes

Není. Je to jen bonmot. Zábavný, ale nic víc. :slight_smile:

Ale jako bonmot se mi to líbí.

1 Like

Kdo napíše že Max měl být potrestán za nedovolené bránění je antifans, co má jen předsudky a ne fakta. To nevymyslíš, Bretnix v plné parádě.

3 Likes

Musí si užít mind games, dokud to jde. :slight_smile: Loni to bylo zbytečné a za rok už v tomhle věku jeden nikdy neví. Věkem se už Marko blíží Philipu Zimbardovi (čest jeho památce a omluva, že jsem mu vzdal hold prostřednictvím reakce na fóru o F1). :cry:

4 Likes

Hele, ono stačilo to co předvedl s Gazou letos v březnu, mám pochybnosti o jeho duševním zdravotním stavu

1 Like

Fandim Maxovi, takze souhlas. Holt kdo umi, ten umi. :grinning:

2 Likes

Tak když to obrátím do bonmotu (vlastního), o Maxovi se už skládají říkanky, zatímco Landovi hrozí, že navzdory své rychlosti dostane kmenové jméno “Ten, který se bojí první zatáčky”. :wink: Tančit s vlky holt nemůže každý. :wink:

1 Like

Myslis v 2015, ked v Toro Rosso predvadzal top vykony v 17-tich rokoch? :fire:

Ci vyhravat znamena len vyhravat pomaly kazdu VC ako v 2023?

PS: Krasne ste si pohonili do kriza s tvojou starou dominou a @Bretnix vas krasne vyfakoval. :clown_face:

2 Likes

Dívám se na každý závod a přispívám do “live”, jen do Hogrova komentáře jsem žil v domnění, že v Austinu vyhrál Leclerc. :grin:

2 Likes

Uz ho nechaj, ten uz je hotovy. :joy: :joy: :joy:

2 Likes

Prý ho nevzali do IDF. :cold_face: A to opravdu nemají vysoké nároky, berou každého, kdo nemá ani špetku lidskosti.

3 Likes

To je v pohodě, zapomněl jsem, že máš paměť, jako jepice a nevíš, že byl v Austinu sprint včetně Q, kde vyhrál Max. S tím, že na čele je myšleno top 3, ale říkám, paměť jako u jepice tě v tomhle směru omlouvá. Dokud nezačneš vytahovat Hitlera v Gaze

2 Likes

Kolik fandů Verstappena jsi tu viděl uznat že za ten jeho bránící manévr si penaltu zasloužil? Jim se hodí jak to dopadlo, žádný jeho provinění proti pravidlům ani nevyšetřovali, tak si kopnou z několika stran do Landa, do McLarenu, a ty co se ozvou že FIA měla konat i proti Maxovi tak hned označí za antifans a hátery bez mozku. To je prostě jejich přístup :man_shrugging:

2 Likes

Oni se řídí heslem: podle sebe soudím tebe

Samozřejmě, že to ani jeden z nich neuznal. Jako v Rakousku, kdy vše házeli na Landa. Když pak FIA přišla zase se slavným sypáním popele na hlavu, jak měl dostat Max černobílou vlajku v Rakousku za tu změnu směru několikrát, tak to už ani nechtěli vůbec vnímat. Prostě je to skupinka zaslepenců, co si myslí, že ostatní jsou právě, jako oni a odmítají jakoukoliv sebereflexi a racionalitu v diskuzích. Jenže, že se tu dozvíme, jak by Max vyhrál v Haasu

2 Likes

Útočit kvůli tomu můžou jak chtěj, já jsem přesvědčen že pravidla na trest pro Maxe postačují už teď a to že u něj nekonali vůbec je prostě pouhou groteskou.

2 Likes