Marko žiari spokojnosťou: Max ukázal, že je najlepší | Magazín F1 - F1online.sk

Ale že si to ty, zosmiešnim ťa ešte viac

A k tomu krásnych 12 likov medzi nimi rátam minimálne 5 fanúšikov RB ktorý podporili toto vyjadrenie :smiley:
image

8 Likes

Každý sme sa na tom zhodli ale tak lepšie sedí do naratívu, že tu podporujeme nefér konanie a všetci fandovia RB tu oslavujú Landovu penaltu :smiley:

7 Likes
1 Like

Teda zda se mi to, nebo dneska anitrebull a antnimax fans lezime nejak v zaludku. To maji takovej problem s tim ze Max zajel skvele? Vzdyt byl az treti. Meli by slavit. :grin:

Ale dobre ty. :+1:

6 Likes

Jn výborně. Dal příklady dvou tvých příkladů. Ty jsi celá fans základna RBR a Maxe? Případně většina?

1 Like

To ale právě platí, pravidla na to přeci myslí, a Max za to nebyl ani vyšetřován.

ne s kostelním pořádkem, ale přímo s pravidly.

a teď namátkou já u něho:

1 Like

Bereme to realisticky, ale ty fňukny okamžitě začnou s tím, že podvody, protekce, předem udělený titul, komisaři, blablabla, a pak točí, že vidí věci “realisticky” a prezentují “fakta” a mají “důkazy”. Jeden s nickem na “P” dneska předhodil @Nordotor, že Ferrari si něco muselo potají natestovat v Mugellu, když jim to tak jelo a nakonec prý taky nasadili nějaké vylepšení, s komentářem “na pravidla se dneska nehraje”. Puffova investigativní kancelář: hotovo za sekundu.

3 Likes

Jaj takže sa potrebuješ slovičkariť.

No tak to si uži, dôkaz som ti dodal kde sa Timur jednoznačne vyjadril, že “max rozhodne obranu nevedl v sulade” a že bol zrelý na penalizáciu a dostal paradoxne od väčšiny fanúšikov RB tu na fóre pôsobiacich like tzn súhlas s jeho vyjadrením k danej téme.

Že ty tu očávaš nejakú konkrétnu vetu obsahujúcu nejaké konkrétne výroky a slovíčka a ta sa tam nenachádza neni môj problém, kľudne si tu raz ďalej naratív aký ti vyhovuje

5 Likes

Já jsem Norďákovi psal, že Ferrari muselo něco testovat?
Neposlal náhodou Norďák screen, kde se píše, že testovali nové křídlo v Mugellu?

Alespoň nelží. :slight_smile:

3 Likes

Však @Bretnix je prachsprostý lhář, nic jiného není.

2 Likes

Ok brácho. :slight_smile:

3 Likes

v souladě s kostelním pořádkem, no na to ti kašlu :smile: Jsou pravidla a o těch je řeč, napsat že pravidla byla na jeho straně a že je to povoleno, tak to to fakt přiznal. Jak jinak, to nevidíš.

1 Like

Tak dobre, selektívne si si vybral čo si potreboval aby si dosiahol svoju pravdu, zvyšok komentu si opomenul.

Good job.

5 Likes

Vždyť to Norďák zveřejnil, ten Puff je fakt takovej prevít, neslýchané :smile: :clap:

1 Like

Ano, to je ono. Tvým typickým “náznakovým” stylem, kdy podtextem křičíš “podvod”, ale formuluješ to tak, abys mohl tvrdit “já nic, já policajt”. Poslední věta je jasná a fakticky neguje to “asi OK”. Výrokem, že na pravidla se moc nehraje, dáváš najevo, že s pravidly se Ferrari zatěžovat nemuselo (a dál viz odkaz na Mugello). Moc dobře víš, co jsi chtěl napsat. Vyjádříš to implicitně a pak se hájíš, že to není explicitně. A čekáš, že to někdo zbaští, protože o implicitním významu nikdy nikdo neslyšel. A problém není v tom, jestli to bylo v Mugellu nebo v Tramtárii. Problém je v poukazu, že Ferrari klidně mohlo porušit pravidla, když je to tak benevolentní.

9 Likes

Klasický farizej Puff, čo čakáš :smiley:

“keď si sa v tom našiel to nie je môj problém”

5 Likes

Koukám, že ulhaný nuly se shromažďují ve fans základně RBR :slightly_smiling_face:

2 Likes

Kde jsem Norďákovi psal, že něco Ferrari potají testovalo?

3 Likes

Díky, je to celkem logické to brát jako celek, takže když někdo napíše že to není dle kostelního pořádku, ale pravidla jsou na jeho straně a je to povoleno, tak to mám chápat že je to proti pravidlům. Ok, nač v tom hledat smysl viď.

Ale výborně, jsem rád že se shodneme že Max si počínal proti pravidlům, škoda že v jeho případě nekonali. To je problém který v tom mám já.

3 Likes

jj lebo Timur napísal v tom istom poste, že to neni dle kostelni poradku ale pravidla su na jeho strane.

Ešte si niečo vymysli.

2 Likes