Je to oficiálne: Adrian Newey opúšťa Red Bull Racing! | Magazín F1 - F1online.sk

S Wachém :smiley:

Kde je tam napísané, že Newey neodchádza kvôli hornymu?

Však ti nevieš ani čítať

3 Likes

Například. Prostě zlý bulvár…ale mužeš to popírat, jak si tu vystupoval. Feel free.

3 Likes

Nevím co mám u tebe hledat, psal jsi toho dost jak se nic neděje a všechno to jsou fantasmagorie. Už dávno je přeci jasné že to tam není dobrý.

2 Likes

Super, takže som napísal že Horner ktorý mal byť absolútne pohádaný so všetkými (Newey, Max, Marko) sa s nimi obíjma a smeje.

Ono sa potvrdilo, že Newey odchádza lebo je pohádaný s Hornerom?

1 Like

2 Likes

Možeš si prečítať rovnakú odpoveď ako som poslal tvojmu kamarátovi.

PS: postuj aspoň celé citácie

A já jsem myslel že mu jen skočila smlouva.

Neskončila, je to předčasné ukončení

1 Like

Vždyť jsem postoval celé odkazy tvých komentů.

Začne popírat sám sebe :smiley:

2 Likes

Zaujimavé, že zrovna tie citácie kde rozprávam o tom, že Newey s tým sekne a že problém “vojen” v RB je Jos sa tam zázračne nedostali :smiley:

Internet snese všechno. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Ještě tu postne svojí citaci, kde píše, že jediný problém tam je Jos, no očividně není :smiley:

1 Like

Jaj zabudol som, že ty vieš prečo kto odišiel :smiley:

Tak už nás zasväť keď vieš, že neni jediný problém Jos

Šup, všetci tu čakáme na inside-info

A do kdy měl smlouvu?

do konce roku 2025

1 Like

Co se ukáže při odkazu na koment přeci neovlivňuji, prostě jsi se mýlil, a bojoval jsi urputně za tvoji verzi. No děje se to, že jo. A jestli čekáš oficiální přiznání od Adriana, no proč by to asi dělal? V jeho zájmu je odejít co nejrychleji a nejklidněji, teď už to tam nebude jeho problém. Prezentované důvody sdílené novináři můžeš opět ignorovat jak chceš, pak se nediv když ani největší ztráta Adriana pro RedBull nemusí být zdaleka poslední.

1 Like

Tak duvod odchodu Newey mozna casem poskytne, konkretne se neda nic tvrdit, to je jasny, je evidentni ze euforie z uspechu vedla ke zmagoreni vedeni tymu, ten tym pusobi strasne.

Jn, novinári čo rozprávali, že Newey odchádza kvôli Wachému a Waché odchádza do Ferrari.

source: “trust me bro”

Ale tak uprimne se tesim na rozhovor s Markem :rofl: ten je z nich asi nejvetsi vite co…

1 Like