Sainz podpísal zmluvu s Mercedesom, informujú talianske médiá | Magazín F1 - F1online.sk

Rýpat se musí.
Ale ten megainteligentní byť né přímo TOP s titulem vzdělaný jedinec jsem tady já. :grin:

1 Like

Vzhledem k tomu, že část společnosti působí dojmem, že se té 3. světové války nemůže dočkat a byla by nejraději, kdyby začala zítra, se obávám, že to není jen pocit. Dobrý voják Švejk a Remarque jsou aktuální stejně jako v době vzniku. Znovu čtu opět Švejka a mám pocit, že je to kniha, kterou Hašek musel napsat zrovna teď. :grin: :cold_face: Mimochodem zrovna Hašek byl solidní vymetač hospod.

A Remarque byl chcimír, což Hitler nesl hodně nelibě.

Tím ti dávám za pravdu i s tím příměrem k Hitlerjugend.

1 Like

Od Remarquea jsem přečetl asi devět titulů. Ale daly se číst pouze ty, které u nás vyšly za komančů. Třeba Vlak do stanice nebe mě už nenadchl.
Asi mě přepadlo nějaké fluidum, že jsem nejdříve četl Nebe nezná vyvolených a teprve později Na západní frontě klid. Mezitím pár jiných jeho knížek.
Nedá se číst po sobě. Musí se do četby něco vložit, jinak by se četba mohla stát poněkud depresívní i nudně se opakující.
Pro zdejší osazenstvo ale doporučuji začít Nebem nezná vyvolených. Je to útlejší kniha, ale je v ní projev citu, který je v celé jeho biliografii.
Švejk. Co k němu říct? Dnes je Hrušínský velice oblíbený v Polsku.

1 Like

Člověče tohle se může v RedBullu táhnout hodně dlouho :man_shrugging: Snadné řešení ve vykopnutí Hornera zhatil většinový majitel, takže řešit mezilidské a pracovní vztahy můžou být pěkný oříšek. Může přijít náhle nějaká bomba nebo vleklý proces osobních ambic a nespokojeností který se prostě nadále bude vléci. Až se něco stane tak se výsledek teprve dozvíme, nebo to spolkne čas, to je taky možné. Uvidíme. Jak to dopadne mě zase tolik netankuje, jen vidím že něco se tam děje určitě, pokud teda tobě nepřijde divná jak kauza Horner, skoro rezignace Helmuta, Josův výstup, Helmutova klauzule … , mě jo :face_with_hand_over_mouth:

A k včerejší zaručené informaci bych taky očekával další šíření do ostatních médií atd, a v těch serioznějších se nějak stále skloňuje Antonelli. Jako nevím nevím, ruku bych tam nestrčil :grin:

1 Like

Antonelli? To zas zla media jedou antikampaň Red Bull, i když píšou o Sianzovi a Mercedesu?

1 Like

Až v 2026 odíde Max z Redbullu, lebo RB postaví motor s ktorým sa nebude dať dať titul, tak tu budeme čítať “vidíte, ja som to vravel, že v RB sa niečo deje” :smiley:

Dovtedy si musíme užívať “pretvárku” u RB kde sa “pohádaný” Horner rozpráva/obíjma a smeje s Maxom, Neweym, Markom…

Resp. počkáme si do VC Austrálie jak @Hedgehog poznamenal :smiley:

5 Likes

Taky se muze stat ze Red Bull a Verstappen budou ziskavat tituly az do konce sveta.

:slightly_smiling_face: :grin: :+1: :+1: :+1:

1 Like

Jojo, pro mě ten Sainz + Mercedes 1+1 spekulací zatím určitě zůstává, trapný že to nepřiznaj. I ti co mluví o Antonellim, všechno je to spekulace, až to bude realita tak to nikdo nebude zpochybňovat. Prostě RedBull jim nevoní a o tom ten jejich metr je :grin: Mimochodem zvěsti o smlouvě jezdce s týmem se obvykle potvrzuje do několika hodin, tady k ničemu nedošlo, což teda moc přesvědčivě zrovna nevidím. No škoda, doufám že mu to tam vyjde protože RedBull moc s ním nevidím a jiné auto je již extrémní downgrade pro další sezonu.

Jinak Procházka :muscle: :clap: :wink:

1 Like

Jak jinak by měl odvádět svojí práci, kdyby nemluvil se svým jezdcem a hlavním inženýrem na aero? :thinking:

Já nevím, tady se zas dělá, že když se něco děje, tak ty lidi spolu nemluví. Jakože máš soudní spor a myslíš si, že ty strany mezi sebou nekomunikují? To je hrozně zhovadilej pohled :grinning:
Jj Prochazka byl, jak zvíře, neskutečně si to tam dal :slightly_smiling_face:

nechcete ist zase do 500 komentov? ked sa tak lubite, dajte si osobne stretko a kecajte do aleluja

Už ti to tu bylo napsano a ty tu spamuješ dál, dej tomu korunku s x smajlama, velmi hodnotný příspěvek

Je tažké čítať celé vety, že? Robiť citácie ktoré sú pozmenené tebou a potom sa tu tváriť ako majster svetla.

Ešte, že ty tu budeš niekomu písať o klamstách :slight_smile:

3 Likes

A jak si tu práci bez komunikace představuješ? Jsi vědomej toho, že i když se strany hádají, tak spolu komunikují, že jo? A nehraje se tichá pošta.
Jinak už je teda společná fotka i s Josem? Neviděl jsem ho v paddocku od Bahrajnu, a Hornera jsem viděl většinou u Adriana, tak se jen ptám, protože jsem to nějak nepostřehl :slightly_smiling_face:

1 Like

Zabudol som, že objatia a smiech sú dôležité pre Hornera aby posúval team ďalej keď je tak na nože s Neweym, Maxom a Helmutom.

To je absolútny game-changer pre jeho prácu aby sa obímal s Maxom po závode. Bez toho by nemali progress

Jos, neni člen RB, nemá sa prečo fotit na spoločných teamových fotkách

3 Likes

Tak pro tebe je game changer, že spolu lidi mluví, tak nevím no. Jestli hraješ tichou poštu, nebo uraženého, když se s někým nepohodneš :slightly_smiling_face:

1 Like

Jasné, tak zabudol som, že ľudia čo im vadí chovanie iných ľudí a robia v teame “prevrat” tak sa chodia potom obímať po závode s nimi, chodia sa s nimi fotiť na teamové fotky a smejú sa s nimi.

Úplne bežné chovanie

3 Likes

V tak falešném týmu očividně ano

1 Like

To je pravda, ale 2026 môžu mať auto na titul a tam im môže top pilot chýbať.

1 Like

Na to je toto fórum, aby sme sa tu bavili.

My si nepotrebujeme volať a stretávať sa, aby sme sa navzájom utvrdzovali o našich praudách po tom, čo nás na fóre niekto vyplieska. :clown_face:

@Bretnix hovoril som, že na mňa reagovať nebude, lebo sa hanbí od toho výprasku. :joy:

3 Likes