Je to oficiálne: Adrian Newey opúšťa Red Bull Racing! | Magazín F1 - F1online.sk

Stačí, když si nastuduješ co je sebereflexe a zamyslíš se nad sebou :slight_smile:

1 Like

d59cb66887112e1988c0f260a323b6f1

1 Like

Tohle si poslal, kdy? Včera, když už možná konečně došlo, že je to neudržitelné?
Jsi prostě borec no. :smiley:

1 Like

Nájdem ti kedy som to poslal prvý krát?

3 mesiace dozadu?

Jasně a během toho si zpochyňoval vše co se tu na tu adresu odchodu objevilo. :grin:

2 Likes

prosím tě, mu ani nedochází, že tu vyčítá někomu, jak prezetuje věci, jako fakta, když nejsou ověřené a pak tu píše svoje myšlenky, jako fakta a ještě se s tebou hádá. Neumí uznat ani svojí chybu/že se sekl

3 Likes

“Horner je sexuálny predátor” - HellHogr

7 Likes

Nezapomeň že jediný kdo živý tuto kauzu jsou novináři a různé jiné entity které mají jen zájem na oslabení RedBullu :smile:

1 Like

Horner už dostal padáka do VC Austrálie? Nevieš?

4 Likes

Newey neodešel, kvůli kauze Horny i s dodáním Hornerova rozhovoru prosinec 2023 - rHapo, člen fora bez sebereflexe

1 Like

Nikdy som nepísal, že Newey neodišiel kvôli kauze Horny.

Klasické tvoje otáčanie reality :smiley:

3 Likes

Jn, všichni co nejsou fans RBR jsou jeho hateři a chtějí vidět jeho pád - takhle nějak vypadá fungování sekty

To že odešel Newey je podle mě bolestivější, to klidně spustí lavinu. U tebe tam byla vždy jen pohoda, a vše byl bulvár, no tohle na pohodu rozhodně nevypadá.

3 Likes

Tehdy naopak a dopadlo to k nelibosti druhé skupiny blbě, posílil :face_with_hand_over_mouth: To víš, boj o moc se někdy přelévá tam a zpět, když jsou obě větve dostatečně silné. O to škody bývaj často bolestivější :man_shrugging:

1 Like

Napíš mi, kde som tvrdil, že v RB je pohoda a nič sa tam nedeje.

Feel free mám profil otvorený. Možeš sa rovno s Hogrom realizovať a on mi može poslať kde som napísal, že Newey neodchádza kvôli Hornymu :smiley:

Ale jinak oceňuji že této realitě která dostává hmatatelné výsledky teď čelíš sám :+1:

Hmm. Měl smlouvu do roku 2025.
A končí v roce 2025. To je hrůza co se dnes děje!

Nabehnes sem ako najvacsi geroj tohto fora a zacnes su pisat sr@cky, tak sa necuduj.

V sprave nie je ziadny dovod, ze by za odchodom boli nezhody s Hornerom. Mozno uz podpisal vysnenu spolupracu s Ferrari a HAM, co moze byt ovela vacsie lakadlo. A ked do toho vidi chaby motor RBT, tak sa rozhodol odist. Ale viem, ty vies vsetko…

7 Likes

Radšej pomôž kamarátom hladať :frowning:

2 Likes

Proč by někdo hledal tvoje nesmysly? twitter odborníku