Je to oficiálne: Adrian Newey opúšťa Red Bull Racing! | Magazín F1 - F1online.sk

Aha, já jsem s tím přišel a média F1 to převzala ode mne?

1 Like

Piš k tématu nebo neotravuj

2 Likes

Behem kvetna tady cekam narust nove sady nicku obecne, tak kolem peti-sesti, netyka se jen temneho_syra, ten je rad kdyz s nim nekdo prohodi par slov a udela pro to cokoliv :rofl:

3 Likes

Chápem, je to tažké sa ešte aj postaviť za to o čom si presvedčený a klasicky hodiť chybu na niekoho iného :smiley:

2 Likes

Však ty si tu tvrdil, že to není ten důvod. Tak co tu zase hraješ? :grinning:

2 Likes

Však a je? Máš dôkaz?

Chodil som sem postovať twitter pod každý RB článok, že Newey odchádza lebo Horner alebo Waché?

3 Likes

A ty máš důkaz, že to není ten důvod, nebo si to jen myslíš?

nekecaj, preco tak zrazu?

4 Likes

Takže nemáš, dik, dovidenia.

Takže si možeš nechať svoje “Newey odišiel kvôli Hornerovi a/alebo Wachému” na pivo ku kamošom, viac ma nezaujíma.

To isté ohľadom toho, jak je “Horner sexuálny predátor”

3 Likes

To víš, na starý kolena jsem chtěl změnu

Adrian odchází protože je znuděn jednotou, klidem a přátelským klimatem v RedBullu :smile:

3 Likes

Takže nemáš potvrzené, že to NEBYL ten důvod a šíříš tu svoje přesvědčení, jako fakta? styď se za tohle

Dve vyjadrenia Neweyho sú viac jak 0 dôkazov hatera redbullu na F1 fóre.

5 Likes

borec mi tu vyčítá, že tu postuju zprávy, který nejsou ověřený. Ale sám se kroutí z toho, že svoje myšlenky prezentuje, jako jasný fakt :rofl:

1 Like

Jsem nevěděl, že tě odchod Adriana, tak vezme

3 Likes

Pohode, chápem, že zakomplexovaného hatera Redbullu takéto správy potešia :slight_smile:

1 Like

copak, tečou nervy? už je to zakomplexovaný hater, co bude dál? nemůžu za to, že twitter odborníci už loni avizovali problémy v RBR a tvůj hater komplex radši lidi shazoval

Twitter odborníci v októbri povedali a preto Max to dva týždne nato d3mentoval a Newey sa v Decembri vyjadril, že rodinu RB nechce opustiť :smiley:

Chápeme, accurate info

1 Like

a na konci April Adrian oznámil konec v happy family

1 Like

Jn, chceš ešte nejakú predikciu odomňa? Mám overené info

Zatiaľ mám 100% úspešnosť

4 Likes