Horner sa v Dubaji stretol s manažérom Verstappena, píšu britské médiá | Magazín F1 - F1online.sk

To sú len špekulácie médií alebo výmysly ľudí, ktorí sa snažia získať viac pozornosti na kauze Christiana Hornera. Stanovisko mnohých fanúšikov rakúskeho tímu, ktorí veria v nerozlučnosť „rodiny Red Bullu“ dostáva stále viac a viac trhlín, ale to ešte rozhodne neznamená, že šéf pretekárskeho tímu nemôže vzísť z celej kauzy víťazne.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/145171/horner-sa-v-dubaji-stretol-s-manazerom-verstappena-pisu-britske-media

Už by to mohli vyřešit. Pokud si to nedokážou vyřešit v týmu, tak by měl vstoupit do hry nějaký řídící orgán F1.

První týden to byla velká zábava Mr.Dickpic atd., ale už to trvá měsíc a je to opravdu unavující. Opravdu to poškozuje sport a jméno sportu. (to jsem si z tohoto spojení dělal srandu, že to je blbost)… Ale teď to tak opravdu cítím, že to moje milovaný formulky poškozuje. Ve veřejném mínění se pere samá špína.
V žádném jiném se neřeší skandál takhle dlouho. I kamarádi/známí o kterých jsem nevěděl, že je nějak extra zajímá F1 se mě na to ptají.

Víte, že měl RB v Bahrajnu double?
Já už skoro ne.

Vyřešte to nebo odejděte.
Tohle je trapný i na RedBull. :-1:

2 Likes

A preco stale komentujete tieto newsky ? To je presne na toto…

5 Likes

nebud zvedavy, budes skoro stary sa zvyklo hovorit

kludne sa to moze tahat cely rok

To je na tom to nejsmutnější, že se vůbec neřeší samotné závodění, ale kauza RBR. Plus teda ještě Sulayem a jeho údajný nátlak na vedení závodů.
Mě přijde, že už snad F1 nemá co teď nabidnout na trati, tak se jede jedna kauza za druhou a to je podle mě sakra špatně. Já nepamatuju, že by takový období v F1 někdy bylo, že se občas něco vynořilo, to jo, ale tohle? Každopádně pro dobro celé F1 doufám, že obě kauzy se vyřeší a uzavřou co nejrychleji, nebo můžeš přejmenovat letošní F1 na skandální kauzy s občasným závoděním :unamused:

1 Like

Jediný ale kto živý túto kauzu sú novinári a rôzne iné entity ktoré majú záujem na oslabení RB (a v tom druhom prípade, je to absolútne v poriadku, že tu Brown a Toto chodia a tlačia).

RB vyšetril, vydal vyjadrenie - čo viac chceš? Akceptovať to musí verejnosť a všetci. To, že sa tu robí z toho hon na čarodejnice je absolútne choré ale taká je dnešná doba a a kliky sú kliky. My všetci k tomu prispievame trafficom na stránke.

Anyway, teraz bude každý šíriť milión info kto sa s kým stretol a nestretol a boli spolu kakať a bohvie čo.
Šírilo sa tu 2,5 pol sezóny že RB porušil cost-cap a ako majú z toho výhodu, šírilo sa tu skoro 3/4 sezóny jak RB používa flexi-aero a po prijatí pravidla (úprave) vieme kto zahučal.

To boli omnoho väčšie témy (hlavne tá prvá) pri ktorej RB ako značka utrpeli. To, že Horner flirtoval s nejakou kolegyňou a ona späť - no bože. Prúser by to bol keby ju znásilnil, bolo tam fyz. obtažovanie a podobne.

A k tým všetkým zvyšným rumors. Celému Maxovi, je absolútne jedno toto. Keby ho trápili tieto veci tak by sa už potreboval v minulosti vyjadriť k svojmu zaťovi ktorého obvinili za rasizmus - pritom s Kelly je doteraz a proste ho to nezaujímalo. A paradoxne ho to moholo poškodiť omnoho viac ako toto. Navyše, pri Maxovej povahe odchádzať z majstrovského auta je hlúposť, nie je ani typ ktorý by potreboval dokazovať inde niečo, ten s tým radšej v 26/27 skončí a hotovo. Pôjde jazdiť 24h.

Neweyho odchod z RB bude jedine, ak mu táto kauza naruší nejaké finančné toky pre jeho projekty. A kľudne sa stavím, že v žiadnom Mercedese či Ferrari mu neponúknu sebarealizáciu akú má v RB. Prechod do iného teamu nie je len o kresliacej doske a pere, ale aj o teame ľudí ktorých tam má a može im veriť a to, je process na dlhú dobu - navyše. Navyše sa nechal počuť, že odchod Hornera neznamená jeho odchod.

A Marko je kapitola sama o sebe. Zaujíma niekoho vôbec ten chlap a jeho drísty? veď 50% času je ten človek mimo. Sa čudujem, že vôbec kto v RB ho tam chce a akú pridanú hodnotu ten človek má okrem trapasov ktoré konštantne vyrába.

Jediný kto je tu problém je Jos a to, že aktuálne sa rozhodol robiť križiacku výpravu za svojím cielom. A jeho RB asi nemá aktuálne ako moc upratať, ale ja to vidím tak, že proste v RB potrebujú vymyslieť aké teplé, dostatočne vysoké a (ne)dôležité miesto vymyslia Josovi aby si zavrel konečne hubu.

10 Likes

Vítejte zpět pane :nerd_face: @Hedgehog koukej na to Ježečku :hugs:

2 Likes

Welcome back, co se týče toho šíření médií, tak ale tohle bylo v F1 vždy. Psal jsem včera že Red Bull s Hornerem museli počítat s takovým přístupem, když zveřejní závěr vyšetřování a nic víc. K tomu bych dodal, že Jos tam rozehrál něco, co pro mě teď nedává vůbec smysl a pomyslnou štafetu převzal po médiích, jenže on tomu škodí ještě víc, než média, protože je otec Maxe. Proto bych čekal reakci přímo Red Bullu na tohle chování a vyjádření (alespoň to oficiální pro média).
Co se týče Neweyho tak jsem tu psal včera, že nevidím důvod, aby odcházel, Newey se nikdy na jezdce “neupnul”, aby z týmu odcházel, když by nějaký jezdec odcházel.
Co se týče Helmuta, tak byla informace, že Max chtěl jeho pokračování v týmu, proto se mu prodloužila smlouva, paradoxně Helmut na to, jaký je, tak je nějak ticho vzhledem k celé situaci.
Na Maxovo odchazení nebo zůstávání má, zda se, vliv stále Jos, kdyby to tam nebylo, tak Max určitě z RBR neodejde dřív, než 2026

Já se klidně vsadím, že se věci mimo závody hned tak neuklidní, v F1 toho bublá daleko více…
Už na začátku roku bylo celkem jasné, že nás čeká hodně výživná silly season - už jen počet jezdců se standardně končící smlouvou je extrémní. K tomu ale byla řada věcí v pozadí - pořád vůbec není úplně jasné, zda se necukne Audi, fakticky se rozsypal Renault/Alpine, vyhazov Steinera, z druhé strany hodně zvláštní dění kolem Andrettiho. V RBR navíc probíhalo mocenské přetahování už před kauzou, že se pořád teprve ujasňují pozice po smrti Mateschitze není nic tajného, k tomu padla spolupráce s Alpha Tauri v druhém týmu. Prostě binec a to jsem ještě určitě něco zapomněl.
Pak najednou odpálil bombu Hamilton, ač zrovna ten zdánlivě měl smluvně vše jasné a podle mne v té chvíli skončila fáze skrytého boje a začalo vše naostro - už tak hodně živé možnosti přestupů a změn dostaly ještě další prvek (zřejmě to navzdory vyjádřením pár lidí dříve vědělo a některé věci se časovaly i ve vazbě na toto).
Obávám se (i když v jistém smyslu se na to i trochu těším), že budou všemožné kauzy vyskakovat minimálně do léta - i kdyby Horner teď odstoupil (anebo se naopak dohodl v RBR a situaci uklidnil doopravdy), tak je tu velká série dalších problému napříč celým padokem, které půjdou jeden za druhým…

1 Like

A jak myslíš, že by to měla FIA vyřešit?
Měla by Josovi zakázat vstup na územíFormule1?
Nebo by měla zakázat vdtup jeho sokovi v lásce Hornerovi?
Nebo rovnou vyhodit Fionu, které se propůjčila ke špinavému obvinění Hornera pod násilným tlakem Jose?
Nebo by měla FIA sehnat Josovi i Hornerovi nějaké hérečky, aby oba měli nové povyražení?

1 Like

Ty hérečky - Irenky by FIA mohla RB sehnat, samozřejmě pokud se to nebude počítat do cost capu :grinning:

1 Like

Samozřejmě Irenky moc drahé být nemůžou, aby tým nepřekročil stropy.
Vlastně by tentokrát Irenky vybírala FIA, tak by šly náklady na její účet. :grin:

A co měla komise oznámit veřejnosti?
Nic se neděje, to pouze Jos vypustil do světa své žárlivé scény?

2 Likes

Ferdo, jsi nějakej rozjetej, taky bys potřeboval Irenku asi :grinning:

Já si momentálně od Irenek užívám trochu klidu.
To víš, jsem už starší pán, tak si trochu pohody zasloužím, nemyslíš? :grin:

3 Likes

4 Likes

Když jsme u toho, jaké řešení by jsi chtěl? Na rozdíl od rHapa si nemyslím že by tady vytvářela něco jen média, naopak vše je pod taktovkou RedBullu, respektive jejich rebelů kteří maj svůj cíl a Thajci jim do toho hodili vidle. Teď je to trochu patová situace a proto to houstne a houstne. Žel trapný to je pro RedBull pořádně :man_facepalming:

1 Like

image

aha :smiley: velice důležitý zdroj ano, že tady budeš sdílet ty, takové hitparády bych nečekal

1 Like

Vitaj spať. :handshake: pekne zhrnuté