Horner sa v Dubaji stretol s manažérom Verstappena, píšu britské médiá | Magazín F1 - F1online.sk

Servus chlape. Čo si bol vo výkone :smiley:

1 Like

Vitaj späť. Hneď takýto trefný príspevok. :+1:

1 Like

Vás antiRB už komplet zdravý rozum opustil. :sweat_smile:

Čo s tým má riadiaci orgán F1? Keby sa tam aj 5 rokov vkuse sekali a obviňovali cez médiá Jos s Hornerom, tak všetko je to záležitosť RB. Nič tým neporušujú.

Bože môj to už sa fakt dostávame na úroveň 5G čipov, ktoré nám dali cez covid vakcíny a ovládajú nás. :clown_face:

3 Likes

Solidní příspěvek do diskuze :grin:

Výstřižek

Jakožto fanoušek Hamiltona, tak ho interní záležitost v rámci organizace Red Bullu velice znepokojuje :nerd_face:

3 Likes

Vsade citam ako su miestny fanusikovia RB zufali z tejto situacie a nevedia co so sebou, ale vsade kde pridem pod clanok o krize v RB, tak je to sami Alonsak a Hamiltonak (a.k.a hejteri RB). :smiley:

Jakože všichni co nefandí RB, tak jsou hejtři? Není to spíš naopak? :slightly_smiling_face:

Jakože by se k situaci o RB měli vyjadřovat fans jen RB nebo jak? :grinning:

image

1 Like

Už i Mark je hater? :grinning:

1 Like

To v každém případě. Hele, ať se perou ať se žerou. Nějak se dostali do bodu že nechtěj být spolu a zdá se že každý činí kroky jak se zbavit toho druhého. Nejsou jednotní jak je nám servírováno, to je jisté a opak je pravdou.

1 Like

Je rozdiel komentovať a komentovať s krvou v ociach ako niekto :joy::joy:

4 Likes

To som nenapisal. Ale som rad, ze si sa v tom nasiel. :smiley:

Jestli máš krev v očích, tak by si měl navštívit lékaře

1 Like

Třeba chtějí ten klub piraň rovnou adaptovat do vnitřního prostředí týmu :grinning:

Hele četl jsem i že Horner se pokusil pomocí finančníků celé Rakouské centrály zbavit (mi trochu připomnělo Rona před pádem). No atak na Hornera v podání Jose je zoufalou labilitou. Nejlepší bude nechat je se požírat a sledovat jaký postupný dopad to nakonec bude pro ně na trati mít.

1 Like

Nevím. Je mi jedno jak. Je to prostě unavující.

Za všechno můžou vždycky média. Třeba chudáci politici, jak by se jim bez nich v klidu kradlo. :pensive:

2 Likes

Tohle taky přišlo z Holanska?

image

Spolehlive povesti :joy: to je co?

1 Like