Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

Harry_Morgan_1975

Platí to pro všechny stejně.
Chyba je v tom, že se nejezdí aspoň 40 závodů v roce.

3 Likes

To triko je na mě už moc výstřední. :wink:

Tá reťázka je horšia. :neutral_face:

Lol ale ty si robíš dnes srandu?

Už som ti to písal minimálne 4x normálne za celú dobu pôsobenia a toto bude 5ty. Zakaždým taháš niekoho do topicu kto tam ani neni a pravidelne si obtieraš hubu o niekoho priamo či nepriamo. A potom sa tu čuduješ, že dostávaš hate? Tu hore máš krásny príklad sám od seba. Nuž a niektorý aj normálnejší ľudia sa prispôsobili tejto komunikácii ktorú tu aplikuješ viac či menej - lebo ich to jednoducho prestalo baviť sa skúšať rozprávať normálne

Už si konečne niekde uvedom, že toto neni HellHogr vs Redbull fans ale HellHogr vs F1online. Kto tu nemal s tebou ešte konflikt, tak sa tak udialo buď lebo sú to dvaja tvoji kamaráti alebo lebo sa rozhodol ten človek ta natolko ignorovať a nereagovať, že proste na to nebol priestor (wave Evap ).

Ešte aj na toho jedného z najviac objektívnych ľudí na F1online si zaútočil a dourážal ho (/wave Daaviid23 )

Sa už konečne pozri na to z nadhľadom a si uvedom aké príspevky tu robíš. Tvoje jedine normálne príspevky sú v prípade ak rozoberáte technické detaily AM, to kde sa AM posunul alebo čo sa deje v AM. To sa tu kľudne verejne priznám, že si to paradoxne aj ja rád prečítam a neprescrollujem to.

V momente ak sa jedná o RB tak automaticky ideš do ofenzívy a žiadny iný názor neakceptuješ. Ale mea culpa - vlastne si pamätám na jeden tvoj normálny príspevok kde si reagoval na mňa. Ak to je Ferko tak do toho kopeš taktiež ale pomenej. Nordotor kvôli tom tiež vypadol z fóra na chvíľku lebo mal toho plné kecky z vašej strany.

A potom sa čuduješ, že Redbull fans idú do teba najviac? A to sa ani nemusíme baviť, že polka tých ľudí čo označuješ ako RB fans, tomu RB ani nejak extra nefandia (lebo napr. Raptor fandí Honde, Hedge Ferku). Pod každým článkom RB je od vás (ty a Situs) niečo napostované, dourážaný Horner, Max, Marko, konšpirácia o tom jak Newey ide do Ferrari, AM, jak do RB ide Alonso. Poslednú dobu každý prd každého novinára ohľadom Hornera/RB. V živote si neprišiel s názorom - tak toto je pekný bullshit, zakaždým každý takýto prd novinársky napostuješ v rovine “AHA V RB SA NIEČO DEJE”. A keď to mňa ako fanúšika RB sere, lebo proste vyprďiet názor z prdele v rovine jedna babka povedal viem aj ja a čítať tu každý deň nové houno o tom čo RB. Tebe to príde normálne? Bavilo by ta keby sa sem prídem 3-5x týždenne vysrať na hlavu Alonsa a Aston Martinu, že síce im to nebolo dokázané ale mali flexi krídla alebo že si Dan doniesol flasky alebo že Alonso je potkan alebo čo ja viem čo?

Každý šplech v RB automaticky ideš do roviny, že to tak je (flexi podlahy, cost cap, Horner) a keď príde barz aj duch svätý tak ti to je jedno či sa niekto vyjadril, že to je blbosť, že to tak nebolo alebo že sa to vyšetrilo. Ty si si proste spravil názor, ten je správn a potom taháš tento názor až do ďalšieho škandálu a opakuje sa to. A kto s ním nesúhlasí je automaticky falus lebo nevidí širšie súvislosti alebo bla bla.

Mňa nebaví tu čítať dookola urážky na RB.

Vieš, (ja si myslím) tvoj problém na rozdiel od všetkých lokálnych menejbunkových rýpačov je, že paradoxne ľudia majú/mali nejakú tú vieru v teba, že dokážeš vyprodukovať neagresívny názor a ukončiť debatu v rovine " nezhodneme sa ale to je v poriadku - rešpektujem tvoje dôvody". A preto majú potrebu mnohokrát sa s tebou hádať dlhšie ako s menejbunkovcami ktorý sem chodia spamovať rasisticko-homofóbno-rýpačné posty a je pri nich automaticky jasné, že nemá význam tomu venovať čas.

To, že tu takéto individuá budú, bohužiaľ odfiltrovať nejde ale o tých sa nebavíme - koniec koncov ako vždy.

Zober si z toho čo chceš - taktiež ako vždy.

3 Likes

Takový řetěz jsem nedával ani svému Punťovi, který se výborně hodil na práci taženého psa. :grin:

2 Likes

1 Like

Dobrú noc. :slightly_smiling_face:

Hedgehog yawns

5 Likes

A znovu, proč stavíš cca 5/6 uživatelů, jako F1 online fórum? Jako srsly, tohle zatahování ostatních, kteří se na tom nepodílí je nemoc, sorry jako.

No vidíš a dostáváme se k tomu jádru, vás to sere, tak tu útočíte, tak proč to zaobaluješ na to, že HellHogr nebo Situs něco psali toxického? Ani prd, tady Situs napíše, že “další spekulace potvrzená”. Začne se bavit o tom s Davidem a ty přifrčíš, že David nemůže očekávat od Situse kritické myšlení. Toto ti přijde normální a netoxické? Mě teda ne.
Však si přiznejte, že vás serou ty příspěvky ohledně Red Bullu, Hornera, Neweyeho, Helmuta a Maxe a ze utočíte kvůli tomu (ty si to alespoň teď sám přiznal, narodíl od tvých kolegů).
Tak, jestli vás to tak sere, tak to jde vyjádřit i: hele, každej den tu něco postuješ, nic se zatím nepotvrdilo, tak by šlo z toho ubrat.
A ne, nemůžeš čekat kritické myšlení, vadí mi forma, jakou fandíte anebo máš dezolátní verbální projev.

Já nevím, jestli máš takovej problém s kontinuitou. Ale zrovna v F1 ty věci vychází z předešlé akce/situace. Já tu třeba nevytahuju Singáč 08, ale nemám problém o tom diskutovat a neposílat autory příspěvků (který se mi nelíbí), tam kam slunce nesvítí a neshazovat je. Jenže to je váš problém, vy totiž nemáte zájem vést diskuzi s někým (kdo ma negativní názor vůči RB), pro vás je snaží toho člověk urážet a shazovat. A tvůj příspěvek tohle potvrzuje.

A tady použiju ježkovi slova "nechceš hrát fér, ale chceš fér hru od druhých ". Však si vzpomeň na debatu o Tripple DRS, my jsme se spolu bavili na nějaké technické úrovni (i když já inženýr v oblasti aero nejsem, takže si pomáhám články od těch, který se tomu věnují). A co nastalo? Přišla skupinka RBR fans, která mě začala shazovat, jakej jsem ■■■■■, že tomu nerozumím a jsem hater. A to tak je. Kde jsi ty nebo @Hedgehog vystoupili, abyste řekli, hoši klid, má jinej názor, nesouhlasím s tím, ale tohle není potřeba. Nepřišlo to, tak nemůžeš očekávat tohle od druhé strany.

Víš, ono je vtipný, jak mi píšete, že já se mam nad sebou zamyslet, ale u vás to nejde, u vás ta potřeba se zamyslet " no, tak sere mě, píše tu x věci co se mi nelíbí, ale v něčem může mít pravdu", tak nepřijde.
@Hedgehog to navíc podá tak, že já si začnu spyat popel na hlavu, když tu situaci chci dostat do komunikační roviny, jestli je možnost obou stran se zamyslet a uklidnit to. Tak co čekáte? Jako taky tu mám psát, jak si někdo spye popel na hlavu, jet si dál svoje a psát, jak polívka je už ohrata?

Já fakt nemám problém přejít do diskuze, ok, co bylo bylo, nebo hele tohle mě sere, proč to děláš atd. Nemůžeme se normálně bavit? Ale to není jen o jedné straně
Vemte si z toho co chcete

1 Like

Rovno ti napíšem, že to odmietam čítať ďalej.

Človek sa sem prihlási a prvé vidí tento komentár v ktorej mi rovno ako druhú vetu napíšeš toto

A v ďalšom novom článku k RB sú od vás tieto príspevky

Potom čakaj normálnu diskusiu.

Enjoy

1 Like

Od tebe nečekáme.

Evidentne čakáte.

Od tebe ne, ty už jsi si ustlal, úde.

Evidentne áno, kedže to napísal HellHogr. A kedže si evidentne jeho tiskoví mluvčí ktorý reaguje na to, čo som mu napísal tak čakáte.

Ak to nečakáte, potom by ste si asi mali uzrejmiť názor ktorý tu budete prezentovať. Alebo by si sa možno mal prestať vyjadrovať za iných členov ktorý tú normálnu diskusiu čakajú (kedže tak prezentujú tu svoj názor).

Som rád, že opakovane stále utvrdzuješ miestnu komunitu prispievateľov v mojom názore, že si iba odpad :slight_smile:

1 Like

Když se chovám jako ty jsem odpad, tak v tom se naprosto shodneme :ok_hand:

Ďakujem za potvrdenie

Nemáš zač, na víc nemáš.

No vidíš, zase děláš oběť. Přitom zahrnuješ do toho lidi, co s tím nemají nic společného? Zahrnuješ. Dostal jsem hate za to, že jsem psal, že mohl RB být víc transparentní? Dostal. Tak na co si stěžuješ?

1 Like

Ty internetové diskuze jsou stejně zajímavý fenomén :thinking: :sweat_smile:

1 Like

Davide už jim domluv, díky. V tebe mám víru, jako v míru tvorce

Ja neviem, čítal si ten celý post? Alebo si si povyberal čo ti vyhovuje a zvyšok si sa vysral na to, že proste čau.

Ja kludne spravím pre teba prehľad, s kým si sa hádal a s kým ne a garantujem ti, že je to tak 80% aktívnej časti fóra. Mne je jedno či tomu budeš veriť alebo ne alebo sa tu chceš teraz dohadovať koho do teraz idem tahať a tak sa snažíš odbočiť od pointy toho celého.

3 Likes