Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

No nevím, většinou to zhorší, dloubne, … a zmizí :smile:

Je to odraz sociálních sítí.

Reálně si nemyslím, že je to možné. Když jsme tak nějak vyřešili ignorování Jose, tak se “zhádáte do krve” s někým jiným.
K vnitřnímu klidu musíte dospět sami.

3 Likes

A

Je výborná kombinace. Jinak 80% fóra furt není celek neboli 100% (tak to číslo nesedí).

Tenhle nerozdýchal triple DRS, pak to tady takhle vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A zase sa ideš slovíčkariť lebo potrebuješ z toho vykorčulovať ako vítaz. Tvrdil som, že je to celé fórum?

1 Like

Ano tvrdil

Přesně tady to tvrdíš, nebo snad ne?

Osobně nemám rád tohle absolutní démonizování socek. Ano, socky problém zesilují a prohlubují, ale ten základní problém tu byl už před nima.

1 Like

No však, je to o lidech a co je v nich. Sociální sítě jen přesvědčivě ukazují jejich potenciál.

Tam nie je napísané, že je to celé fórum ale že to nie je o Redbull fans na F1online ale všeobecne (lebo ty si niekde tvrdil, že problém sú RB fans na F1online). Presne preto je HNEĎ za tým veta ktorú som napísal, že na F1online sú ľudia buď v kategorii, že sa s tebou hádali (a sú to fanúšikovia Redbull/Ferrari/Alpine atď.) alebo druhá kategória sú ľudia ktorý sa s tebou nehádali lebo sú to ľudia s ktorými sa tu kamaratíš resp. ľudia ktorý ťa ignorujú lebo vedia kam by to viedlo a uviedol som ti aj príklad.

Dobre, toto nemá zmysel. Ja sa tu odmietam slovičkariť na p1čovinách, kedže podstata je asi tak na 30 tisíc míl ďaleko a rozhodol si sa ju ignorovať.

Ako som povedal, zober si z toho čo chceš ale toto:

nie je príspevok človeka ktorý

Presne si v tom poste ukázal to nepriame kopanie o ktorom som rozprával. Sa tam pozri na môj príspevok alebo príspevok tiMura ktorý absolútne nepotreboval kopať do ničoho a nikoho a sme v téme.

Ak ti toto nie je dostatočné zrkadlo, tak bohužiaľ.

5 Likes

Tady vypada ze se nekomu zhroutil formulovy svet, v tomto pripade bych doporucila zalezt do kouta a vybrecet se, pomohlo by to vsem :sneezing_face:

Co to je za kopání? Vysvětli svůj myšlenkový tok. Jakože, když poukážu na to, že tu @raptor22 @Dietrich_Reimann @Hedgehog a další dávali bídu za to, když jsem psal, jak by měl být RB víc transparentní, tak to je kopání? Však je to fakt, ta 5/6-tice co ti lajkuje každej post jede to stejný. To je divný co, že vzorec chování se na chlup opakuje no matter what.
Tak mi řekni co to je za nepřímý kopání, já ho v tom nevidím, já jsem to napsal, aby se někdo tady zamyslel, jestli ty příspěvky nepřehání, když má jinej názor.
O tom jsme se bavili tady nějakou dobu.

A ty chceš někomu nastavovat zrcadlo? Ty, kterej si tu přijdeš s tim, že nemůže někdo čekat kritické myšlení od jiného uživatele. Nehraj si tu na to, jak jsi nad věcí, jak ty jsi ten co je v pohodě a jen se bráníš, nikdo tě nenutil napsat takovou kktinu.

Ještě si uklidni @Dietrich_Reimann kterej píše furt Honzík něco, to ti přijde normální? Se podívej, že ten borec k F1 nic nevyplodí a řeší co já.

Hoši, vaše hra o to, jak vy jste oběti a vy jste ti rozumní, je víc než směšná. Chováte se, jak banda, která ovládá fóru, a kdo ma jinej názor, tak ten musí dostat naloženo. Zamyslete se nad sebou, pokud teda na to máte mozkovou výbavu.

1 Like

Sranda, jak nemůžeš mít jiný názor než samozvaná místní morálkovzorkovna :grin: Chtít transparentnost u dickpics? Neskutečně troufalé :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Tlieskam tvojej snahe opat mu to skusit vysvetlit a suhlasim so vsetkym, co si mu napisal. Bohuzial, skoncilo to tam, kde vzdy. Zasa riesi uplne nieco ine, ako mu ty hovoris/obracia sa na acohentizmus a opakuje tvoje argumenty proti tebe, dokonca pouziva este aj tie iste slovne spojenia. A hlavne umyselne taha debatu uplne inym smerom aby sa vyhol konfrontacii s tvojimi argumentami.

Ked uz nic ine, aspon ma to utvrdilo v tom, ze je jedno, ci sa s nim bavis slusne alebo mu nadavas, vysledok je rovnaky s jedinym rozdielom: ked mu nadavas, tak aj to pouziva na odbocenie od hlavnej temy.

4 Likes

presne. Lujzik mal lepsie auto ako RB a do posledneho preteku to mal byt on, kto mal nastupovat s naskokom. Skutocnost, ze to nedokazal, je len jeho maslo na hlave

No nic, racionalitu tu očekávat už nemůžeme :slightly_smiling_face:

1 Like

Bingo, vyber si jejich jakýkoliv útočný komentář a vlípni jim to jako odpověď, stejně jim to nedojde :smile: Srát na ně :slightly_smiling_face:

1 Like

Dostal jsem prezent z Primátoru.
Voltáž 10,5. :grin:

4 Likes

Takovýhle voltáže jsem popíjel když jsem byl Belgii. Nebylo to dobrý ani trochu ale stačilo vypít jedno a už jsi byl ožralej :smile:

Presne tak, sr4t na nas. Ste dvaja. Nas nepotrebujete. Mate jeden druheho. Ked Hogrik spadne, tak ho zdvihnes. Ked sa vykaka na chodniku, tak to zoberies a das do sacka. Polajkujete si navzajom a je dobre :slight_smile:

Nechcete sa postavit niekam spolu na zabradlie, chytit sa a pustit si “My heart will go on?”

Mna si tu minule moralizoval, rHapo sa s tebou aj s tvojou civavou slusne bavi a ty nanho ides s udom? Pekne

4 Likes