Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

No vždyť mi to napsal jako první :grin: Až se začnete fackovat sami budete vypadat vážněji, takhle jste s tou vaší pseudomorálkou jen směšný :slightly_smiling_face: Zrcadlíme :+1:

skus si ich hodit do ignoru, a zabavat sa na tom, ako ti hogr dokola ajtak komentuje prispevky, to ci ma oznacuje resp ma spomina tympadom neviem, je to oslobodzujuce :smiley:

Ano prosím, zkuste ignor místo těch vašich neustálých falešných brekotů :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Nezabudaj, ze jednu cast z vas platim a druha cast sa ma boji, takze vas stale ovladam a robite spinavu robotu za mna. :smiley:

Vidim, ze s mensou aktivitou Josa sa tu este viac rozmohla spina a sugardaddy so svojou cubkou uz idu bez hranic do kazdeho a dostavaju bomby zovsadial. :clown_face:

4 Likes

skusis to aj ty old man situs? :smiley:

1 Like

Až měsíc po tobě tati :slightly_smiling_face:

Neda sa s tebou nesuhlasit, ale stracas cas. Proste je to strateny pripad, ktory bud doplatil na velmi zlu vychovu alebo bol slabsi kus a na skole dostaval extremnu sikanu a toto je vysledok (pripadne kombinacia oboch). :clown_face:

Tu ma pocit bezpecia, ale v realnej diskusii f2f by koktal, hapkal alebo drzal hubu. Rovnako ako ten internetovy odkopavac hlav keby doslo na stretnutie v skutocnosti. :facepunch:

Tito dvaja tragedi su tak stroskotani zivotom, ze v dospelosti su vacsi fanatici svojho zidealizovaneho hrdinu ako svojho casu Beliebers alebo v sucasnosti Swifties. Rozdiel medzi nimi je vsak ten, ze Beliebers z toho vyrastli (Swifties vyrastu), ale tito chudaci su uz davno dospeli, ale ta mentalita ostala niekde na druhom stupni zakladnej skoly. :sweat_smile:

3 Likes

Tak každý má různé cíle životní že jo, Honzík má cíl být králem fora, neměj mu to za zlé :joy:

3 Likes

@rHapo tady máš další kousek do sbírky :grinning:

ty mi cosi hovor o ignor liste. Ano, ja by som ignoroval tu kreaturu ktoru tu ochotne zastupujes a ocividne teba a mal by som pokoj. Kolko ludi by ste si vsak museli dat do ignoru vy dvaja spinavci aby ste sa konecne s nikym na fore nehadali? Tolko ludi, ze ani tolko prstov nemas na sebe

4 Likes

je to jeho projekt so Situsom, tak jak ma stary Stroll svojho syna :grin:

3 Likes

To ti hovoří Hedgehog, buď ti jde o obsah nebo stranu, oh počkat :grin:

vas obsah je tragicky bulvar, tak sa nediv :smiley:

Myslíš, že jim někdy šlo o obsah a diskuzi? Však jim jde o to, že maji svatou pravdu a kdo se jim postaví, tak musí být odstraněn. Jen je sere, že se jim lidi naklání a nesouhlasí s nima ani po utocích, jak od bezmozku :grinning:

1 Like

Já koho nechci nečtu, nebo je přeskakuju, jak kdo chce, takže ano, divím se že někdo tak trpí nad bulvárem s novinama bulváru :grin:

Myslím že zpočátku to tak bylo, ale jen do té doby než zjistili že u některých věcí existují oponenti, a s tím se nedokázali vyrovnat :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Modre slzy vsude, jeden by neveril co dokaze zpusobit za povyk jedno zavodni selhani Red Bullu :drooling_face: holt zmeny do zivota autistu nepatri…

skor je tragickejsie, ze ty ten bulvar vedome posuvas dalej a siris neoverene informacie

ja chapem, ze ked si vyrastal tak to bolo inak, media v podstate neboli a rezim ti povedal comu mas verit, ale HALO, uz cez 30 rokov tu mame demokraciu, je cas sa zobudit a nezit v minulosti stary pane

1 Like

To by sme museli urobit vsetci, aby tu zostali sami so sebou. Pozri sa kam to tu speje, po jednom tu ludia odchadzaju, po jednom si ich tu davaju do ignore listu a oni si hladaju nove obete do ktorych sa navazaju. Toho h4jzla som par tyzdnov ignoroval, Dietrich tu tiez nanho nereagoval hodne dlho a furt nas ma v papuli. Jos sa s nim uz tiez nedotahuje. Bretnix sa tu po neviem akej dobe ukazal a tiez rovno od tych spin dostal naklad. A tak rypu dalej a dalej, az sa tu nebude uz s kym normalne bavit…

1 Like

Si na cracku alebo ti zacina demencia? Aky Hedgehog?

1 Like