Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

ano, toto bol u mna spustac aby som pichliace zas trocha vystrcil, ludia sem chodia komentovat po dlhsej dobe a prva reakcia na ich komentar su blitky od hogra so situsom … rhapo to iste, odisiel z fora lebo nedaval toho zeleneho primitiva, vratil sa aby prve interakcie nanho boli od zeleneho primitiva :smiley:

3 Likes

Když to s váma dělá co dělá, a s vaším slovníkem, tak to člověk valí bulvy :smile:

1 Like

jasne, úde, popis si :wink:

2 Likes

Congrat, jsi spadl pod Bobovu úroveň

1 Like

Ano, lidská spodino :smile: Je dobré vědět že umíme zrcadlit viď :grin:

1 Like

ked to tvoj Situsko pise hapovi, je to ok? :smiley: oh pozri sa ako sme sa dostali do opacnej situacie, ze sa tu situsko hra na moralistu ale ked to pise sam, tak to jemu ani tebe nevadi :smiley:

spadla klec vy tragedi

2 Likes

Pripomina mi to reakci Suchara na vadnou brzdu a tukani si na celo, to je presne vono :eyes:

2 Likes

Bobe, sorry že jsem tě tam zmínil, ale očividně jsi tu nastavoval pro ně laťku, tak ať ví, kde se pohybují

1 Like

A víš o tom, že hapo to napsal Situsovi první?

Rad nastavuji latky :swimming_woman:

Ono i to fizlovani se musi umet…

uwuwuwuwu a vis ze on byl prvni a vis ze tamten ma hezci triko nez ja a vis ze pepika jeho rodice berou do zoo?

dospej uz doprdele, alebo chod na liecenie alebo neviem ale takto sa len sam davas do pozicie infantilneho egocentrika

whatever

4 Likes

Proč by? Jeho zajímá jen kopání do jedné strany :smile: Má to zmáknuté.

Takže se zase ukáže, že tvůj bff začal s urážením, tak začneš dělat, že je to jedno. Jako realně, kolik ti je? mentálně tak 16

1 Like

image

1 Like

Ok, tak 14, sorry, že jsem tě přecenil

Tak lepší by byla nějaká 24 v bikinách :joy:

2 Likes

Jeste me napadla nervozita z vysledku slovenskych voleb :man_shrugging:t2:, tomu ale moc neverim

jezis Bobe, umis lip clovece :grin:

To ne, kluci jsou nervozní, že jim někdo vrací jejich chování místo očekávaného ústpu a klanění se jim, jak mají vždy pravdu

To nemuze byt pravda, tomu neverim.