Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

já vím, že chceš vidět v lidech jen to dobré, ale bohužel …

1 Like

pekne si sa popisal aj situska, pan etalon F1 co vsetko vie aka Hogrik, totiz neznesie ked mu niekto oponuje, schyluje sa potom k utokom na rodinu, na domace zvierata, na zdravotny stav, ci dokonca skrze svojho starsieho bodyguarda na fyzicke utoky :+1:

naco tu robis ramena cely cas, ze tu vies najlepsie vsetko, mas najlepsie znalosti a by sme len plebs, ked potom nevies ustat svoju vsugerovanu rolu Krala Fora? :DD sa rozpadas este viac jak ten pomyselny rozpad hornera, o ktorom richtr ci kto pise zas nejake fantasmagoricke eseje

edit: a co teda ten Triper? uz si si tlapol so situskom jak ste ho odtial vyhnali?

4 Likes

@Hedgehog je samozvaný majitel rovnováhy u těch to vždycky dopadne takhle… :upside_down_face:
Jediný pravý ochránce rovnováhy je April Rayen z The Longest Journey. :hearts:
a84f84d2cab1a171ef5b928a3fb25785

No slušná parodie co se tu děje…

2 Likes

co je lepsie, oznacit sa ako majitel rovnovahy, alebo ako kral fora? alebo ako matfyzak?

Me je treba lito toho zastreleneho medveda hluboko v lesich mimo civilizaci, kde uz to bylo zbytecny, to jsem presne ja, mam tezky zivot :bowing_man:

Už asi třetí den tu od tebe čtu něco o rozpadu osobnosti, o osobnostních rysech, povahovém převratu atd. Se rád stavíš do role rádoby psychologa? jako jediný co za tím vidím je snaha mě totálně shodit, protože nemáš, jak jinak reagovat. Hele já jsem s tím ok, ono to vypovídá víc o tobě, než o mě, už jen to, že se k něčemu takovému uchýlíš, tak snad se ti podaří vyřešit tvé problémy :slight_smile:

2 Likes

Nenech se do toho znova zatáhnout. Nechej je, ať si notují s bobem, vzájemně se plácají po zádech a ujišťují o své dokonalosti. Všichni příčetní je tady dávno prokoukli a vyhnou se jim obloukem. Slovy klasika : Jsou různé druhy havárií, ale nejhorší je srážka s blbcem, nedejbože se dvěma.

3 Likes

Hele to není ani parodie, tady vidíš, jak něčí přeměřování pindíků skrz komplexy přeroste ve skupinové léčení :smiley:

1 Like

Co si dat taky maly socialny experiment?

Zeby take hlasovanie, kto tomuto foru viac skodi, ci je to Situs + Hogrik alebo raptor + …(moze sa sem pridat ktokolvek kto chce, do koho sa tu Hogrik navazal, ci obvinoval ho zo zasierania diskusie atd) urcite su vitani Jos, Dietrich a dalsi, ktorych Hogrik tak rad spomina

Co Alzaci? Chceli by ste vidiet vysledok takeho hlasovania? Ved ste si sebou taki isti, ze je nas len par haterov a vy inak s celym forom vychadzate tak dokonale… Alebo radsej nie? :smirk:

Bphuzial, hlasovanie by asi muselo byt verejne, lebo uz vidim Bad Boya ako vytvara ucet za uctom

2 Likes

Chceš použít arguemtn, že víc blbců je více, než méně inteligentních? :smiley:

priznas, ze ste odtial vykopli Tripera? potom sa mozeme bavit

Nemáme takovou moc :smile:

1 Like

nebud naivny, to tu uz pisal hapo viackrat, u nich aj keby sam pan Boh zostupil z nebies a ukazal im ako to je, tak to nic neznamena

btw, toto je stare dva dni

Potom se můžeme bavit? myslíš si, že tady po těch výjevech se chci bavit? já jsem tu ráno napsal otevřeně s možnostma se bavit, reakce byly, jako byly. Pokračujete tady v tom, teď chcete dělat radoby anketu (se tě zeptám, když Zeman vyhrál volby, jako prezident, byla to správná volba?), toliko k vašemu “experimentu”

A to Puff hlasoval určitě jen ze soucitu, když ani Situs nebyl oporou. :grinning:

1 Like

Takže ještě menší procento než kolik lidí bylo proti Alonsově penaltě :smile: A to jsem se nezúčastnil :grin:

1 Like

jezis ja som naozaj docielil to, co som chcel? :open_mouth: dobre ja

tebe to dobre prepina s tym whataboutismom paneboze uz :smiley: zhodnem sa akurat v tom ze aj zeman aj ty ste dobre pripeceni na hlavicky

5 Likes

staci ak z troch ludi dvaja hlasuju Ano, a uz mas statistiku, ja som spokojny

Aha, toto mi uplne uniklo. Ja som si aj myslel, ze to uz niekoho napadlo, no…

Moze byt rad, ze to kopa uzivatelov nevidelo, inak by dostal podla mna 95% nakladacku. Takze ani hlasovanim ho clovek nevyzenie, pijavicu jednu. Hmm, porozmyslam nad tym ignore listom. A ked tu kreaturu hodim do ignore listu, stale budem vidiet, co jej napr. taky rHapo pise?

2 Likes

Výhra Zemana byla tragédie. Ale vzhledem k tomu, že vy vyhrát nemáte šanci, tak se nic takového tady nestane. :pinched_fingers:

1 Like