Je to oficiálne! Liberty Media odkúpila seriál MotoGP | Magazín F1 - F1online.sk

Jsi slaboch no, schovávej se za to že jsi ho tím nemyslel :smile: Ale jako mě je to vlastně jedno, tohle celé je dětinské. To podstatné jsem řekl, vy to máte v RedBullu za ok já ne, tvl co jako :smile:

1 Like

vidis a ked to zazivas tak si zly

1 Like

Ne, já vám to jen vracím, pak tu nefňukejte o toxicitě, když to tu ptovozujete na maximum

Napíšem ti, až sa ospravedlníš, že som klamár a prekrúcam kedže jediný čo tu prekrúcaš je môj post ktorým som ta nemyslel ale si sa urazil jak decko.

2 Likes

musis vediet dostat ranu aby si vedel dat ranu:D

Nejsom slaboch, napríklad keď chcem tak to poviem na priamo.

Napríklad ty si za mňa absolútny úd, najväčšia špina ľudská ktorú som kedy “stretol”.
Vidíš, a dostal si to napriamo.

2 Likes

Na consi tu hraješ? Jako sorry, ale já se ti mám omlouvat potom co si tu o mne vytvořil. Já jsem už jasně napsal, že je to z mého pohledu kontinuita. Začal si v říjnu a teď si napsal něco o kritickým myšlení. Oboje v podtextu spekulací RB. Souvisí to spolu a bylo to mířený na Situse? Jestli jo, no tak na čem se točíš, když už si to shazoval od začátku?

1 Like

No vidíš, ty jsi u mě pinďík co nezvládl ani triple DRS :smile: Osobně tě neznám ale nezvládl jsi to.

Off topic ma nezaujíma.

Vyjadril som sa ti, ak to nedokážeš pochopiť a akceptovať tak:

Nějak ty tečou nervy a nevěděl jsem, že se lidi potkávají na internetu, já myslel, že je potkavání se v reálným životě. Asi to berete moc vážně

1 Like

Hele ježku už si rHapa zkroť, už mu je z toho zle :grinning:

1 Like

Najdi si význam slova kontinuita

hapo nepise situsovi aby ta krotil, ani tebe, aby si krotil situsa :thinking:

Koukám, že Red Bull rozbroje se přenáší i sem :grinning:

1 Like

Hele je to o tom, oni to nezvládaj sami v sobě, žijou v nějaký hypotetický válce osobní nenávisti :smile: Tam už dávno nejde o to že v RedBullu jsou problémy, jde jen o to tvrdit že nejsou protože my si všímáme že jsou :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

image

Úvodzovky (v slovenčine „ “)[1]interpunkčné znamienka, ktorými sa v texte vyznačuje priama reč, citované slovo alebo veta, ironické zafarbenie slova alebo vety, prípadne meno.[2]

4 Likes

Jaj ale hogarko ma smyslne ataky hej? Iba vsetci ostatní nezmyselne a su lietadlá :joy: tak potom jasna vec

2 Likes

Už víš, co je kontinuita?

1 Like

hogr to len vracia, pozor, neviem akosi ale za co, ked co spor to on iniciator :smiley:

2 Likes

Nevíte? Ale víte, tak zase nedělej :wink:

1 Like