Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

Rovno ti napíšem, že to odmietam čítať ďalej.

Človek sa sem prihlási a prvé vidí tento komentár v ktorej mi rovno ako druhú vetu napíšeš toto

A v ďalšom novom článku k RB sú od vás tieto príspevky

Potom čakaj normálnu diskusiu.

Enjoy

1 Like

Od tebe nečekáme.

Evidentne čakáte.

Od tebe ne, ty už jsi si ustlal, úde.

Evidentne áno, kedže to napísal HellHogr. A kedže si evidentne jeho tiskoví mluvčí ktorý reaguje na to, čo som mu napísal tak čakáte.

Ak to nečakáte, potom by ste si asi mali uzrejmiť názor ktorý tu budete prezentovať. Alebo by si sa možno mal prestať vyjadrovať za iných členov ktorý tú normálnu diskusiu čakajú (kedže tak prezentujú tu svoj názor).

Som rád, že opakovane stále utvrdzuješ miestnu komunitu prispievateľov v mojom názore, že si iba odpad :slight_smile:

1 Like

Když se chovám jako ty jsem odpad, tak v tom se naprosto shodneme :ok_hand:

Ďakujem za potvrdenie

Nemáš zač, na víc nemáš.

No vidíš, zase děláš oběť. Přitom zahrnuješ do toho lidi, co s tím nemají nic společného? Zahrnuješ. Dostal jsem hate za to, že jsem psal, že mohl RB být víc transparentní? Dostal. Tak na co si stěžuješ?

1 Like

Ty internetové diskuze jsou stejně zajímavý fenomén :thinking: :sweat_smile:

1 Like

Davide už jim domluv, díky. V tebe mám víru, jako v míru tvorce

Ja neviem, čítal si ten celý post? Alebo si si povyberal čo ti vyhovuje a zvyšok si sa vysral na to, že proste čau.

Ja kludne spravím pre teba prehľad, s kým si sa hádal a s kým ne a garantujem ti, že je to tak 80% aktívnej časti fóra. Mne je jedno či tomu budeš veriť alebo ne alebo sa tu chceš teraz dohadovať koho do teraz idem tahať a tak sa snažíš odbočiť od pointy toho celého.

3 Likes

No nevím, většinou to zhorší, dloubne, … a zmizí :smile:

Je to odraz sociálních sítí.

Reálně si nemyslím, že je to možné. Když jsme tak nějak vyřešili ignorování Jose, tak se “zhádáte do krve” s někým jiným.
K vnitřnímu klidu musíte dospět sami.

3 Likes

A

Je výborná kombinace. Jinak 80% fóra furt není celek neboli 100% (tak to číslo nesedí).

Tenhle nerozdýchal triple DRS, pak to tady takhle vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A zase sa ideš slovíčkariť lebo potrebuješ z toho vykorčulovať ako vítaz. Tvrdil som, že je to celé fórum?

1 Like

Ano tvrdil

Přesně tady to tvrdíš, nebo snad ne?

Osobně nemám rád tohle absolutní démonizování socek. Ano, socky problém zesilují a prohlubují, ale ten základní problém tu byl už před nima.

1 Like