Je to oficiálne! Liberty Media odkúpila seriál MotoGP | Magazín F1 - F1online.sk

Blbé no, ale chápem

Není můj problém, že to tam vidíš. Když bych to chtěl napsat, tak to napíšu přímo.

Aj tebe pošlem

4 Likes

Ok, takže: chci sem předávat info z prostředí F1. Já k těm informacím mám taky nějaký postoj, ten většinou vyjádřím hned. Ale to, že postuju tyhle informace nebo zpravy nebo názory, tak neznamená, že jsem je vymyslel já. Proto nechápu ten postoj ukřížování, že si dovolí někdo sdílet info/zpravu? Ok může to být mimo, tak napíšu, že je to mimo, ale nemusím tady jet do uživatelů, jak jsou hloupí, toxick, hejtrs a já nevím co. Když se tohle začne, tak logicky se to vrátí.

Ne, ty napiš, jestli to kritické myšlení bylo na Situse

Jsi slaboch no, schovávej se za to že jsi ho tím nemyslel :smile: Ale jako mě je to vlastně jedno, tohle celé je dětinské. To podstatné jsem řekl, vy to máte v RedBullu za ok já ne, tvl co jako :smile:

1 Like

vidis a ked to zazivas tak si zly

1 Like

Ne, já vám to jen vracím, pak tu nefňukejte o toxicitě, když to tu ptovozujete na maximum

Napíšem ti, až sa ospravedlníš, že som klamár a prekrúcam kedže jediný čo tu prekrúcaš je môj post ktorým som ta nemyslel ale si sa urazil jak decko.

2 Likes

musis vediet dostat ranu aby si vedel dat ranu:D

Nejsom slaboch, napríklad keď chcem tak to poviem na priamo.

Napríklad ty si za mňa absolútny úd, najväčšia špina ľudská ktorú som kedy “stretol”.
Vidíš, a dostal si to napriamo.

2 Likes

Na consi tu hraješ? Jako sorry, ale já se ti mám omlouvat potom co si tu o mne vytvořil. Já jsem už jasně napsal, že je to z mého pohledu kontinuita. Začal si v říjnu a teď si napsal něco o kritickým myšlení. Oboje v podtextu spekulací RB. Souvisí to spolu a bylo to mířený na Situse? Jestli jo, no tak na čem se točíš, když už si to shazoval od začátku?

1 Like

No vidíš, ty jsi u mě pinďík co nezvládl ani triple DRS :smile: Osobně tě neznám ale nezvládl jsi to.

Off topic ma nezaujíma.

Vyjadril som sa ti, ak to nedokážeš pochopiť a akceptovať tak:

Nějak ty tečou nervy a nevěděl jsem, že se lidi potkávají na internetu, já myslel, že je potkavání se v reálným životě. Asi to berete moc vážně

1 Like

Hele ježku už si rHapa zkroť, už mu je z toho zle :grinning:

1 Like

Najdi si význam slova kontinuita

hapo nepise situsovi aby ta krotil, ani tebe, aby si krotil situsa :thinking:

Koukám, že Red Bull rozbroje se přenáší i sem :grinning:

1 Like

Hele je to o tom, oni to nezvládaj sami v sobě, žijou v nějaký hypotetický válce osobní nenávisti :smile: Tam už dávno nejde o to že v RedBullu jsou problémy, jde jen o to tvrdit že nejsou protože my si všímáme že jsou :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

image

Úvodzovky (v slovenčine „ “)[1]interpunkčné znamienka, ktorými sa v texte vyznačuje priama reč, citované slovo alebo veta, ironické zafarbenie slova alebo vety, prípadne meno.[2]

4 Likes