Je to oficiálne! Liberty Media odkúpila seriál MotoGP | Magazín F1 - F1online.sk

Po novém vzoru u RedBull bych to zde nazval jednotou a harmonií :smiley:

1 Like

Znova použijem tvoje slová. Je to tak jednoduchšie, aj keď evidetne chápanie písaného ti nejde.


Takže si to nepsal?

1 Like

Povedz mi, si mentálne zaostalý alebo áno? Kolkokrát ti to tu mám ešte napísať?

4 Likes

@rHapo, @tiMur vaše snaha je opravdu úctyhodná, ale obávám se, že ji nejlépe vystihuje Einsteinova definice šílenství. Dobře víte, že s některými lidmi se prostě k rozumnému konci nikdy nedopracujete. :wink:

6 Likes

rozumny koniec je dalsi exposing jedinca v internetovom prostredi

2 Likes

To je hezký, jak zase shazuješ. Tak nejdřív tu točíš o převracení a teď tohle? :grinning: a to kritické myšlení výše si taky nemyslel na Situse, že?

1 Like

Rozumný konec dle vás je ten, že máte pravdu, já budu vyhnane z fora a uznan za toxika

1 Like

Ty si robíš srandu?

Veď si prvý povedal, že som klamár a prekrúcam :smiley: a keď poviem, že som tým postom nemyslel teba tak mi povieš že myslel a že sa mám dať liečiť :smiley: ale ja klamem a prekŕucam

Pomoc, fakt potrebujem doktora toto absolútny bizár

3 Likes

Ty si děláš srandu ne?

Ty moc dobře víš, že nešlo jen o to cos psal na začátku. Na něco jsem se tě ptal s tvým příspěvkem v téhle diskuzi. Jakože jestli chceš tvrdit, že to není ve spojitosti, tak pak nevím, kdo lže.

Od vás je to slušnej bizar, to je fakt

1 Like

dam ti otazku:

tvoja aktivita a angazovanost sa v Horny-gate a vo vsetkom s tym spojenym prameni v tvojej nekonciacej laske k F1 a tym ze sam si hladny po informaciach tak to chces automaticky ludom predavat dalej?

Alebo tu tieto vsetky veci od toho oktobra pises kvoli tomu aby si tu rozprudill diskusie s ostatnymi uzivatelmi a toto je cele len tvoja taktika ako docielit aby sa s tebou ludia bavili?

lebo ja volim moznost B

5 Likes

Chápem, ja keď poviem že som ta nemyslel tak klamem a prekrúcam lebo ty pán svetla, všade bol všetko videl a kde nebol sa chystáš vieš lepšie jak som myslel môj príspevok 7 mesiacov dozadu ale keď ja ti poviem, že si obvinil timura, že je feták tak to už si tak nemyslel

2 Likes

Počkej, na co pokladáš otazku, když si odpovídáš sám a nezajímá tě skutečnost?

1 Like

bro … mne nestaci pri polozenej otazke mat len svoj nazor :smiley:

tak ak nechces odpovedat, nemusis, aj to je odpoved

Bohuzel je to tak. Mas absolutni pravdu.

Pravdu mám samozřejmě já a to celou dobu …

2 Likes

Ok, tak jinak, napsal si tam to v říjnu, po půl roce se tu dva uživatelé baví o potvrzení spekulací a ty napíšeš, že přece nečeká kritické myšlení. Takže to za a) vůbec není ve spojitosti spekulací ohledně RB co začalo loni v říjnu a za b) nebylo to myšleno ani na jednoho uživatele?

1 Like

Počuvaj ma sem, nezaujíma ma ten off topic čo tu furt motáš, takže posledný krát.

Som niekde napísal, že ty si twitter odborník? alebo čo?

Toto si zapíš za uši

nn jeho sa to dotklo, lebo on ich zdiela

1 Like

To jsou hrozný výmluvy, jako sorry ale ani stát si za tím neumíš.

1 Like