Je to oficiálne! Liberty Media odkúpila seriál MotoGP | Magazín F1 - F1online.sk

aha, to ti dava suhlas k pouzivaniu to v argumentacii ked prehravas, well done

co zas do toho tahas mojich internetovych kamaratov? to ze mas problem argumentovat vecne, slusne a castokrat bez chyb, to tu kazdy vie, nenapisal som nic co by tu uz nebolo ukazane

mne ide len o to, ze strasne chces to uznanie za mocenske boje, a budes to tu spamovat do tej doby, nez ti tu vsetci nedaju kredit, a aj potom to budes este dokola opakovat, lebo chces to uznanie, ako kral fora

Ale co se tyce toho “fetaka” na to se vybodni. Ja si obcas marjanu dam a rozhodne si nemyslim ze jsem fetak. Ale jestli si to nekdo mysli, tak at. Je mi to jedno.

Bezne mi slovaci co me znaji rikaj Zazaman. Udajne to ma byt “obcasny uzivatel konopi”. Tak snad to tak je a nedelaj si ze me prdel. :smile:

Jestli to nekomu vadi, jeho problem. Osobne povazuji obcasne uzivani alkoholu za problem ( rad si dam rum, pro poradek). Marianu za problem opravdu nepovazuji.

Bohuzel nemuzu si ji dat tak jak bych chtel (ani ten rum), protoze jsem ridic a jsem pomerne doat zodpovednej, takze potrebuji vedet ze minimalne dva dny nikam nepojedu.

A kdo tu psal o feťakovi? Nemáš co, tak přetočíš už i přetočené😀

good luck s tymto :smiley:

no, ja s kazdym tvojim postom cakam, ze bude tvoj posledny, rozbijes pocitac, znicis server fora, a das si elektrosoky do hlavy aby si si na to uz nikdy nespomenul

necakal som ze sa vratis, kedze sa zjavne nic nezmenilo :smiley:

2 Likes

A co to je za věcný argument? Však ty mi tu vyčítáš něco o složkách, přitom tvůj kamarád vytahoval věci, co nebyly vůbec na fóru. Zase ty tvoje dvojí metry

NEPRIAMO

image

4 Likes

tak bavime sa teraz my dvaja alebo je v miestnosti este niekto s tebou?

To je to vaše naznačování co se vůbec nekoná co? Klasika :slightly_smiling_face:

2 Likes

Vyprdni se na to. Nemá to cenu.

2 Likes

Nevím kdo je v místnosti s tebou. Xkrat jsem ti psal, jsstli mi chceš něco vyčitat, dělej to na všechny strany stejně

1 Like

Není můj problém, že to tam vidíš. Když bych to chtěl napsat, tak to napíšu přímo.

1 Like

hapo ti tiez pisal, ze nanho nemas reagovat, v minulosti som ti Xkrat pisal ze na mna nereaguj, nepreukazal si nic z toho co sa nazyva vzajomnym respektom alebo toleranciu, necakaj to prosimta u mna :smiley:

a znova, aj ked necakam, ze posluchnes, ked odpovedas mne, naco spominas nejakych mojich internetovych kamaratov? mal som z teba pocit, ze sa obhajit vies adekvatne, nieco sa zmenilo?

Fakt som sem nepáchol asi niekedy do polky januára?

Potom som tu stalkoval kedže som videl, čo sa tu stále deje tak som to zvažoval lebo som mal mega fórum kam som chodil zatiaľ. Absolútna harmónia, to si proste nevidel.

Normálne Hamiltonovci sa tam obímajú s Maxovcami ale tak vidíš, asi som žena, že si myslím že napravím neopravitelné

2 Likes

Meanwhile

Takže tvojimi slovami

2 Likes

Jakože chceš po mě, abych se bránil něčemu co nedělám? A ještě to přehlížíš? Nebo co po mne vůbec chceš? :grinning:

ja po tebe nechcem nic, existuj jak si zvyknuty :smiley: ako aj my ostatni budeme

Twitter odborníky jsi tu psal ty v octoberu, 4 leté dítě dnes a šašky timur včera, co tam máš dal?

Budeš si tu hrát na spravce rovnováhy a dělat ankety o tom, že je někdo toxik a pak si tam sám hlasovat? :joy:

opis reality ti ide, nechapem preco potom pises tie blaboly cele tie dni