Je to oficiálne! Liberty Media odkúpila seriál MotoGP | Magazín F1 - F1online.sk

Máš pravdu, našiel som ešte viac u teba

Hotová telenovela :smiley:

2 Likes

Jenže ty lžeš, jako o feťákovi (co jsem nepsal ani nenaznačoval), tak to, že jsem někomu přál smrt. Neskutečný

Za to si sa ešte aj ospravedlnil :smiley:

Už ideme do ciela. Označil si ma za klamára, že prekrúcam niekoho slová, potom sa stažuješ že poukazuješ na druhých co sami hlásaji a pak nedelají a ked sám prekrúcaš moje slová tak ma posielaš na liečenie lebo ved ty dobre vieš jak to myslím (lepšie jak ja).

Ale keď ja napíšem že povieš @tiMur že fajčil trávu a “evidentne sa to na tom podpísalo” to nie je naznačovanie že je fetka :smiley:

A tak sme sa dostali do finále - nemáš čo povedať tak odskočim do inej témy.

Voala - kruh sa uzavrel

4 Likes

… a náš názor je že v RedBullu se něco děje, něco co stojí za řeč a že kauzu určitě nevytváří jen novináři.

To už dávno víme a kvůli tomu tady nemusíte spouštět tu vaší kanonádu.

1 Like

Ne, ono užívání návykových látek na člověk vliv má, víš o tom?
Prostě si zase jen lhal, nic jiného :grinning:

Já jsem se omluvil za to, jestli to tak někdo vnímal, protože si tu spustil s dalšíma hon na čarodejnice

1 Like

Kde je tu co o vas? Problem se ctenim? Evidentne.

Ja uz bych se na tvem miste vic neztrapnoval.

3 Likes

A na koho je to kritický myšlení Sherlocku? Na nikoho viď? :slightly_smiling_face:

1 Like

Ano, treba cukr, cokolada, alkohol. Je tak mimochodem vyrazne navykovejsi nez konopi sete.

Ale jinak souhlas. Uzivani marihuany na cloveka vliv ma. Tobe by to prospelo jako sul.

2 Likes

Už tě přesvědčili že v RedBullu je jednota a harmonie? Nebo o co se vlastně snažej? :smile: :eyes:

O tom, že mají pravdu a já jsem toxcik :grinning:

Prosím ťa,

Veď napíše, že on ja som ulhaný a predelávam nečí slova, zatiaľ čo on prekrúca moj post o twitter odborníkoch :smiley:

A ešte si napíše toto

2 Likes

Mozna na me doktore Watsone.

Pokud vim z jeho nedostatku me a ostatni tady obvinujes neustale.

Copak, @tiMur ti hodil videl do verze o feťakovi, tak se budeš kroutit :joy:

uz len to, ze o timurovi pises ako o niekom koho poznas, a vytahujes tu nanho veci, uz len toto ti zabezpecilo tu cenu z ankety, anketa ani nemusela byt

pisal ti to aj Bretnix, znalosti mozes mat, ked ich nevies slusnou formou interpretovat, a ze si toxicky tomu len hra prim

pises mi tu osobnych preferenciach, pricom ked sa bavime o antipatiach tak si vedies zlozku pomaly na kazdeho co tu nemas rad, raz je to maly syn, potom je to skero, potom je to cirkusantska hudba, potom to je infarkt, potom to je macka … nevies sa bavit slusne

3 Likes

Ale vůbec. Byla diskuze Davida a Situse, rHapo přišel s timhle bonbonkem a diví se reakci :slightly_smiling_face:

Jediný kto sa tu krúti si ty - klasicky odbočovaním od témy a nevyjadrovaním sa k tomu, k čomu nemáš čo dodať.

Ale chápem, tváriť sa, že ty neprekrúcaš a neklameš, obvinovať iných že sú klamári a potom prekrúcať post o twitter odborníkoch je proste taká vrcholná mentálna atletika, že neexistuje spôsob ako si to obhájiť.

Tak radšej si tu ideš off-topic

:smiley:

ale uz od oktobra :grin:

Ale nene a co tvůj kamarád, contu postoval věci ohledně mě? To se nepočítá? To napíšeš: dal sis něco na internet? Ale znlogiky věci si někdo dal praci to vůbec hledat na internetu, když tontu nebylo, že? :slightly_smiling_face:

Co to je za výčet? Já si složky na nikoho nevedu a dokonce si nevyhledavam ani info o uživatelích, to se ale nedá říct o všech, že?
Malý syn, kočka, infarkt, tráva… všechno jste tu psali

No pokud vím, tak to tu přetáčíš ty. Nebo proč si psal o twitter odbornících a pak o kritickým myšlení tady? Nebo to nemá kontinutiu?

Nebudem ti klamať, normálne ja tu hlúpnem proste na tomto fóre :smiley:

Ja som fakt nikdy nevidel aby niekto sa niekoho iného obvinil z prekrúcania slov a klamania, postavil sa do role hrdiny že on tu len bojuje za hodnoty fóra lebo len poukazuje na druhých s tým čo sami hlásajú a potom nerobia

A LITERALLY v tom istom vlákne, že asi 2 posty pod tým prekrúti tvoje slová a keď mu povieš, že to prekrúca tak ta pošle k doktorovi (lebo on vie asi lepšie jak ty) :smiley:

1 Like