Je to oficiálne! Liberty Media odkúpila seriál MotoGP | Magazín F1 - F1online.sk

Tak si vezmeme amus kolik z jejich info v historii byly bláboly a co se ukázalo jako že měli pravdu? Je toho hodně abych to ignoroval, teď už opravdu již nějakou dobu :slightly_smiling_face:

vidis, ty to vstrebavas a za pochodu si skladas skladacku, ja cakam a len zbieram info … kto z nas je horsi? myslim, ze sa nezhodneme :slight_smile:

A ty ne? Sám jsi tu psal že to vidíš na problém s tím motorem 2026 :man_facepalming: A určitě průběžně jsi toho napsal k tomu mnohem více, prohledávat tě nebudu. Teď si hraješ na toho správnýho který bude pracovat jen s oficiálním info, to jsi klasický ty :face_with_hand_over_mouth:

Co si myslíš delší dobu? Že je Honza deb.l?
To je. Ale fajnovej.

image

to je hrube zrno uz, moj nazor neni absolutny

osobne ho nepoznam, nebudem pisat co je a co neni ked to neviem … na fore sa ale podla mna prezentuje ako toxicky uzivatel

2 Likes

A náš ano? Co pak my jsme psali jak tohle dopadne? Víš kolik je možností? :smile: Jak máme vědět kdo nakonec bude mít větší pindík? My jen vnímáme jak po sobě jdou a že to pro tým nikdy není dobrý. Jednou to vypadalo dobře pro jednu stranu, pak pro druhou, není to černo bílé téma jen s dobrými vs špatnými, je to o moci.

Hoši, co to MotoGP, sledujete to někdo? Myslíte si, že to Liberty někam posune?

Liberty dělá ze sportu show, takže nemám z toho příliš pozitivní očekávání.

Ty se máš, já nestíhám počítat ani ty které mi vypadávají. :grin:

jo to som nedopisal, ze s tym vela prace neni, takze tu smrdim aj tak :smiley:

Já už loni viděl pouze pár závodů a nějak mě Moto GP přestalo bavit. Asi jsem viděl více závodů Superbike.
Letos přešly motorky na Novu a tu nemám. Taky nemám chuť je sledovat někde na netu, takže si více všímám bójek na moři, než motorek.

Edit:
Ještě bych měl dodat, že jsem motorky sledoval téměř celý život stejně jako F1.

:rofl: Taky máš doma více ženských vlasů, než svých? :grin:

1 Like

Red Bull jednou prohraje a uz se to tu sype :sneezing_face:

Sám jsem na to zvědavý. Říkám si, že horší než Dorna snad nebudou, minimálně odpadne protežování španělských jezdců.

@tiMur @rHapo hoši vy dva máte dost, tak jestli vaše příspěvky o twitter odbornících, šašcích a 4 letemu dítěti není shazovani oponenta, tak se běžte léčit, jako regulérně.
@Hedgehog hele ty majteli rovnováhy, xkrat jsme viděli, jakou děláš rovnováhu, že to děláš na základě sympatií. Jestli jsem toxickej za to, že poukazuju na druhý s tím, co sami hlásají, ale pak nedělají, nebo zastavání si svého názoru, u když se tu sejde skupinka frustrátů, tak jo, jsem toxick. Já totiž nebudu couvat, aby se někdo cítil dobře, jakej je frajer, že to radoby někomu nandal, jen protože ma jinej názor.
Jinak mi pošli cenu za výhru v anketě dík :slightly_smiling_face:

1 Like

Ano to je presne ono. @Situs Tak si poradne precti tu diskuzi. Me osobne a myslim ze vetsine tady nevadi vas nazor na to jestli se RBR rozpadne.

Problem s tebou a s tvym kamaradem je v tom, ze reagujete nasledovne :

Tohle napsal @rHapo

Nic o vas tam neni, nic konkretniho. Zadne napadani, jen obecne info o jeho nahledu na tyto zpravy.

A reakce tebe a tveho kamarada? :

Okamzite utocite na @rHapo . Nic k veci nemate. Jen utok. A tohle si kazdy muze dohledat vyse.

Pak tu zacnete fnukat, ze nikdo nemuze mit svuj nazor. Nas nazor je, ze v RBR se nic nedeje. Nic co by stalo za rec a ze kauzu vytvari novinari.

To vy tu porad vypisujete jak se furt neco deje a ze to vite uz od roku 1612. A kdyz vam napiseme, ze nesouhlasime, tak jsme tu do jednoho RBR fanatici.

A to ty ses jeste ten relativne snesitelnej, ale tvuj kamos do toho mota takovy nesmysli, ze z toho bolej oci.

3 Likes

existuje väčší paradox v tomto vesmíre?

2 Likes

U vás tech paradoxů očividně víc může být :grinning:
Nebo budeš tvrdit, že od vás dvou ty věci nezazněli?

1 Like

Si děláš prdel? :grinning: však to reagoval na @Daaviid23 když se @Situs bavil o ratio spekulací a jejich potvrzeních. Jakože to kritický myšlení bylo cílený do vakuu ne? :grinning:

1 Like