Je to oficiálne! Liberty Media odkúpila seriál MotoGP | Magazín F1 - F1online.sk

Hoši, to je jiná liga tady :smile:

je HellHogr najtoxickejsi clen fora?

  • Ano, je
  • Ne, neni

0 účastníci

Při tom stačí se shodnout že se v otázce harmonie v RedBullu neshodneme, místo těch jejich nesmyslných ataků :smiley:

1 Like

Však ale príde ti to Davide, ako nestrannému človeku normálne?

Od nového roka sa tu na tomto fóre nič iné nerieši len ktorý novinár prišiel s akou informáciou kto z Redbullu je na odchode. Tuto mister vyššie ti povie, že tieto “boje” sa vlastne dejú už od Októbra 2023, čiže reálne cez 6 mesiacov a za tých 6 mesiacov odišlo presne 0 ľudí. Presne 0 potvrdených informácii priamo z RB, že by sa niečo zmenilo. Presne 0 zmenených pozicii v RB

Max ešte sám niekedy v Oktobri/Novembri povedal, že všetko je v absolútnom poriadku a nič sa nedeje, že sú to absolútne rumors - to bolo asi jediné vyjadrenie od RB aj to všetko poprelo (a ak bolo aj iné, určite bolo v rovnakej rovine)

Vyvrcholením malo byť evidetne to, že Horner fikol asistentku - čo teda nechápem aký má súvis ale dobre.
Odvtedy tu bolo zase trilión iných “overených info” a presne 0 sa ich splnilo.

Starý Jos sa k nieočmu vyjadril, čo sa tu absolútne otočilo lebo to sedí do naratívu “v RB sa niečo deje” a Helmut mal 450 tísíce kontroverzné vyjadrenie.

Za tú dobu, sme tu mali minimálne 2 ďalšie “rumors” ktoré ale aspoň nestrielali na každú stranu a do týždna boli potvrdené

  1. Odchod vysokopostavených členov z Alpine
  2. Odkúpenie Liberty MotoGP

Každá jedna téma zasyflená o overených informáciach jak na Novom Čase kto zase niečo nové šplechol a jaký je to dôkaz, že sa niečo deje.

Ja nemám problém s rumors. Ale ne keď 3 mesiace je každý deň iný. V pondelok Thajci stoja za Hornerom, v utorok ho idú vyhodiť, v stredu ma najsilnejšiu podporu od nich, vo štvrtok išiel kupovať Horner podiel od Thajcov s mladým Mate.

Toto je psycho, fakt.

O Hamiltonovi sa rozprávalo x-mesiacov/rokov, že by do Ferrka mohol ísť a celá tá špekulácia dávala aj rozumný smer lebo veď kam inam by to išiel vyskúšať.

Tu sú mocenské boje, potvrdilo sa to tým, že sa Horner (možno) vychrápal s asistentkou. A odvtedy nič.

4 Likes

Nevím kdo je Hogr, ale HellHogr je hrdina :slightly_smiling_face: Něco jako William Wallace ve filmu Statečné srdce :muscle:

1 Like

Az po tvojom komentári zlacnel nie len chlieb, ale aj vsetky potraviny :person_shrugging:

1 Like

za co hrdina? ze si tu vynucuje uznanie uz pomaly od toho oktobra, jak mu vysla “prognoza” o mocenskych bojoch? ze tu den co den spamujete vlakna s touto tematikou?

to je nam ale hrdinstvo to jo

6 Likes

Král všech lhářů se svým podobně morálně zaostalým kamarádem nadávají ostatním do lhářů.
Skutečné dno této diskuze.

4 Likes

Říkám, namlouváš si to :wink:

1 Like

Jak jemu vyšla prognóza? O tom se snad píše v článkách i tady, to není nic co by jsme si cucali z prstu, jen že se někdo rozhodl trable v RedBullu ignorovat tak má pravdu? :smile: Kouzelný.

do tohto nejdem, mam dneska lepsie veci na praci, napr cumiet do stropu alebo si pocitat vlasy

7 Likes

To je mi jasný, vždyť i ty nejsi žádný blbec a víš že v RedBullu se kujou pikle :smile: Sám jsi o tom jistě taky psal, tak teď zdrhej jako že tady jsi v tomto vlákně ten správnej a tady je to o stranách :grin:

1 Like

co odo mna chces pocut? ked uvidim na nete oznamenie od renomovanych webov, alebo socialnych medii, z ktorych cerpa kazdy, ze nejaky vysokopostaveny RB/RBR clovek opusta team, tak to zapravdu dam, ale nie tebe, ani hogrovi, ale svojmu usudku …

alebo staci, ked tu budem placat kazdy den 10 novych zarucenych infosiek, co su za hodinu vyvratene? :smiley: fakt mam dost

3 Likes

Hele, já chlapce znám už nějakej pátek a jejich fascinace spekulacema je pověstná (hlavně teda těmi negativními pro soupeře). To, co tady konkrétně předváděli na začátku kauzy, fakt nemá obdoby.
Já chápu, že F1 je momentálně super nudná, ale kompenzovat si to tímhle způsobem není můj šálek kávy. Přání otcem myšlenky :sweat_smile:

Nebo ještě jinak, já byl z Mercedesu svého času taky těžce frustrovaný. Když se třeba Lewis s Rosberkem občas srazili, tak jsem psal o orgasmu. Na druhou stranu jsem ale taky uznával svůj mindrák z Mercedesu. :slightly_smiling_face:

6 Likes

Vždyť každý jak je libo, mě fakt stačilo poslouchat jak Hornera, Jose, Helmuta, abych poznal že zprávy které plynou z telegrafu a insideru a amusu nejsou jen snůšky blábolů :smile: Tyhle věci co se dějí v RedBullu nejsou věci který si oficiálně najdeš na úvodní stránce společnosti, ne každý to chápe. Ani to že tohle se vždy nevyřeší do 5 dnů.

Tak to jsi trefil přesně, stejně morálně i mentálně zaostalý jedinec jako Wallace :slightly_smiling_face:.
Navíc lže stejně, jako lže ten film o Wallaceovi.
Je krásné, jak se den co den navzájem zesměšňujete a vůbec vám to nedochází.

Hele, to je moje Zen zóna, to není pro každého :stuck_out_tongue:

dobre vies, ze castokrat su, ale tak nic nove, ze si to preberas jak sa hodi

Honza je fajn. Jen je na druhém břehu, a to je problém.

1 Like

to sa nevylucuje ale s nicim … zaujimalo ma to, co si myslim uz dlhu dobu