Je to oficiálne! Liberty Media odkúpila seriál MotoGP | Magazín F1 - F1online.sk

Zajimave by bylo moct porovnat cenu flashky s resenim novych pravidel v Moto GP oproti F1 :eyes:

Mozna ze v tvem svete, neni rozdil mezi “prokazalo se” a “vysetrovani”. Ale pokud se vysetruje podezreni z neceho nekaleho je pritomnost pravnika tak nejak ocekavatelna.

No ty to tady neustale nazancujes. Nejdriv se tady poustis do @rHapo

Takze @rHapo teda tvrdi ze se RBR nerozpada

A ted tu tomu samemu cloveku pises, kde prej bere informace o tom ze se RBR rozpada.

No treba tady se to naznacuje :

Ty to sem pises. V jednom postu se vysmivas lidem kteri pisou ze se RBR nerozpada, ze jsou smesny, abys v dalsim postu psal, kde prej berou informace ze se RBR rozpada.

Pises ze me znas osobne a ja o tom nevim. No nevim. Hodne jsem te tady branil, ale to co predvadis s touhle kauzou je neskutecny.

Zapletas se do toho neskutecne, plevelis diskuzi neustalou zmenou pozice, za nicim si nestojis, jen tu porad donekonecna oponujes vsemu a kazdemu kdo napise neco o RBR, samozrejme pokud s nim nejsi za kamose.

A ne nerekl bych ze nam tecou nervy z pozice “kultistu”, protoze treba me je uplne jedno jak dopadne Horner a celej RBR, ja chci Maxe v Mercedesu, chci aby na neho Wolf pel ody, chci aby po par letech Toto priznal, ze Max je the best.

Ale to co tu pises, to je jak z ruska (a ted te nevinim z naklonosti k rusakum, jen ze stejne nesmyslnych vyjadreni). V jednu chvili maji nejsilnejsi armadu sveta a v druhe se tresou z NATO, aby pak napsali ze se zastavi az v Lisabonu a Anglii splachnou do more.

A to jsi v soucasne dobe presne ty. A neboj cirkus a sasci se mi vracet nebudou, protoze co jineho to tady ted diky specialne tobe cirkus a klauniada je? A pokud bych tu predvadel taove kotrmelce jako ty, nic jineho bych si nezaslouzil.

6 Likes

Hezky děláš denagogii. Tak ono by vyšetřování vůbec nebylo, kdyby se nic nedělo, že? A tu část s Josem a Helmutem totálně zazdíš, jako really? :slightly_smiling_face:

Naznačuju? Ale vůbec, to jen vy máte potřebu to přetáčet na něco, co se tu nepíše. Já jsem tu sám psal, že žádný rozpad týmu RBR se konat nebude, ve hře je “rozpad” Horner - Helmut - Verstappen- Newey. A to má od celého RBR sakra daleko. Jenže vy to děláte schválně, proto, abyste psalo, jak jsou to spekulace úplně mimo. Tak, jako jste psali na podzim.

Tak se rozmysli, jestli to naznačují zdroje ohledně F1, někdo na fóru nebo TN.CZ, možná v tvém světě v tom rozdíl není, ale v reálném je :slightly_smiling_face:
A mezi naznačováním a tvrzením je sakra rozdíl, ptal jsem se schválně na citaci ze zdrojů

A zase přetáčíš. Kdo se tu vysmíváš jsi ty, Bretnix nebo právě rHapo, kde shazujete ty, kteří sdílí info ohledně Red Bullu. To je na co celou dobu ukazuju, že nemate koule a sebereflexi to uznat je jen vaše vada.

Doufám, že ten výčet ti stačí, aby si pochopil, že klauniadu tu vytváříte vy. Víš, ono by bohatě stačilo držet hubu, přečíst si postupně co kdo píše a pak reagovat. Jenže tebe to sere, tebe serou potenciálně negativní komenty na RBR a Maxe a pak to tahle vypadá. Úplně stejnej je rHapo a Bretnix. Něco tu vykladate o fanatismu, tak se podívejte, co předvádíte ohledně RBR a Maxe, není to nic jinyho.

Tak ještě jednou pro tebe, protože to asi potřebuješ: můj názor je, že v RBR mocenské boje probíhají (na vícero frontách), tak jako se o tom psalo na podzim. Hornerova kauza to neodstartovala, Hornerova kauza byly náboje strany proti němu za jeho chování (jestli se něco potvrdila, tak z venku jen to, že Horner se musel něčím provinit, aby bylo co vůbec vyšetřovat. Si vem Čapák, taky je to podvod, ale v rámci velmi vágního práva ohledně dotací údajně ok), navíc se ven šly zprávy včetně dickpics (teda pokud to nemůžeš vyvrátit, že si Hornerův viděl a je to fake). Na to Jos prohlášení, jak Horner škodí celemu tymu, pokud zůstane (to celkem potvrzuje pozici toho, že jsou Versteppanovci do toho zatáhnutí). Takže o jaké otočce mluvíš? Tvrdím to stejné dokola od října, tvůj problém, jestli to nechápeš.
Jestli ti takhle tebou nervy z zoho, že si dovolí někdo psát jiný názor, než se ti líbí, tak s tím něco udělej, jinak ti prasklé cevka

1 Like

Staci jen tohle, neni potreba rozebirat nic dalsiho co tu pises.

Ty tu davas rovnitko mezi vysetrovani a potvrdilo se, a kdyz tu poukazu na to ze pises nesmysly, tak mi vlozis neco

co jsem vubec nenapsal.

Napises totalni nesmysl a kdyz se neda obhajit, vymyslis si blbost, kterou dotycnej nenapsal a polemizujes o ni.

To jak vubec nechapes pravo a vse kolem nej, je videt tady:

Ne nemusel se nicim provinit. Kdyz te ted nejaka zena obvini ze znasilneni, tak se to bude vysetrovat, ale to neznamena ze jsi se necim provinil.

Jenze to ty nechapes. A to je tvuj zakladni problem.

Pro tebe obvineni = vinna.

Stejne je to s tim tvym “dickpic”. :

Ja nemusim vyvracet nic. Naopak ty musis nade vsi pochybnost prokazat ze to Horneruv “dickpic” je. To je zaklad prava. Kdyz nekoho narknes z neceho spatneho, dukazy musis nosit ty, obvinenemu staci rict, ze to neni pravda. A pokud ty nemas “neprustrelne dukazy” mas smulu. A i kdyby to ve finale jeho bylo, nic to na veci nemeni. Je to soukroma korespondence, vedena dospelyma lidma a z toho zbytku se jevi, ze byla oboustrana a dobrovolna. A pokud to nekdo zverejnuje, domnivam se, ze prave ten porusuje pravo.

Tuto diskuzi jsme uz vedli mnohokrat. Jenze na tohle proste nemas bunky. Vubec to nechapes, proto to omilas porad dokola. Babis neni vinnen protoze to ty rikas, nebo si to myslis, bude vinnen, az to rozhodne soud, do te doby je nevinnen.

Jenze ja presne vim, proc jsi sem toho Babise s Capakem dal. Abych ti napsal ze je nevinnen a ty ted napises ze jsem Annonista vid? A zacnes si vycucavat z prstu veci o vysoke skole zivota, me politicke preferenci a podobne.

Delas to tu porad. Na tohle forum koukam tak tri roky. Pisu sem kolik? Rok a pul. Byli tu neskutecne otravni lidi, ale ty predstavujes to nejtoxictejsi co tu v teto chvili je.

Nakonec jsi napsal aspon nejaky tvuj nazor. Ja s nim sice nesouhlasim, mam jinej a jsem presvedcen ze spolu ty veci nesouvisi, ale to je prave vec nazoru. To ja asi jedine pozitivum na tehle diskuzi. A to je dost malo.

5 Likes

Co to je za random myšlenku, mohl bys být konkrétní?

Hezky sis naložil. Tak jen dodám, že sis dal téma, kde je problematika odsouzených, kterých je trestně málo oproti počtům obětí znásilněna, to jen pro tvoje info.

A chápeš ty vůbec rozdíl mezi interním vyštřováním a civilním řízením? Btw ve vedlejší diskuzi je post, kde se píše o pravníkovi, který to vedl, shodou okolnosti je to právní poradce Thajců v RB, ale tak neutralita na prvním místě :slightly_smiling_face:

A co se týče potvrzování, to bylo myšleno z pohledu prvotních zprav z podzimu, protože kdyby se nic nepotvrdilo z nic, tak ti Jos nevystoupí s takovým divadlem v Bahrajnu a Helmut zase v Saúdské :grinning:
Vůbec to nebylo myšleno na potvrzování činu u Horner, na to víme velmi málo.

A co se týče důkazního břemena, tak já to chápu, ty kecy o buňkách si můžeš necháte, jenže za a) nařknutí není akt obvinění a za b) nejsem oběť ani obhájce, abych dokládal důkazní břemeno. Takže si to zkus nejdřív srovnat.

A co se týče toxicity, víš to je Superb, jaký dvojí metry uplatňuješ (a ne jen ty), tady někdo přijde s Gaze (ty pak s Rusákam) a pak píšete něco o inteligencí, ve chvíli, kdy je diskuze o F1 (vaše radoby hyperobla ani nedává smysl v podtextu) a co víc, tak prostě oponenta chcete za každou cenu shodit. Však se podívej na sebe, ty si sem přišel se zastat rHapa a hned si psal o klaunech a cirkus plus lidské blbosti. Tohle není podle tebe toxický? Fakt si kluci nejdřív nastavitelný zrcadlo u sebe, než tu budete nalepkovat, shazovat a urážet.

A nakonec, zase jde o to, že se vám nelíbí, jak se píše o tom, komu fandíte and thats all a to je sakra málo a smutný

1 Like

Máš neskutečnou trpělivost, protože jim něco vysvětlovat je jako házet hrách na zeď.

1 Like

Mohol by si si láskavo, môj nickname prestať brať do huby ?

Jediný kto sa tu posmieva ľudom si ty, keď im nepriamo nadáva do fetákov :slight_smile:

Ja na teba nereagujem, tak sa zariaď rovnako.

3 Likes

Zase lžeš? Komu nadávám do feťáků? Neskutečný, jak si vymýšlíš. Budu si tě brát do uuby, dokud se budeš chovat jak …:wink:

Neviem či máš výpadky pamäte alebo čo

4 Likes

Nemám problém diskutovat a vysvětlovat věci. Jenže to by mělo být z obou strana ne: co předvadí je cirkus od šasků, nemáš na to buňky, těšíme se až se rozpadne RB anyway :grinning: kluci tu píšou o fanatismu a toxicitě, ale vůbec nereflektují svoje chování

To není výpadek paměti, kde píšu o tom, že je feťák? Jsi vůbec normální? Navíc tu sám timur psal, že si dává trávu. Vzpamatuj se a nepředělávej slova ostatních, buď tak laskav

Povedať, že je niekto si dával trávu a evidentne sa to na nom podepsalo nie je nepriame nadávanie do fetákov.

Ahh, jasne :slight_smile:

4 Likes

No tak možná v tvým světě demagogie.
Užívání trávy na člověka vliv má, nejdřív si o tom něco zjisti. Nic o feťaku jsem nepsal, jsi strašně ulhana osoba a není to poprvé, co předěláváš něčí slova

Od teba je to poklona ako od človeka, ktorý ma opakovane obvinuje z vysmienavania sa ktoré nikde nerobím.

3 Likes


Tohle není vysmívání jo? :slightly_smiling_face:

Chápem, písané slovo je tažká disciplína pre teba.

1 Like

Copak, k printscreenu se radši nevyjádříš? Pro tebe je těžká úloha nepředělavat cizí slova očividně :grinning:

Zapaluje ti to pomalšie?

Tak ti to rozpíšem, lebo tu sa kvôli tebe musí človek vyjadriť jak pre 4 ročné dieťa

Obvinuješ ma že predelávam nečí slová a potom mi postneš screen na ktorom je napísane, že twitter odborníci povedali. Som niekde napísal, že ty si twitter odborník? alebo čo? Však miliarda novinárov písala na twitter o tom jak “zaručená” info to je ty troll.

Tu máš svoju demagogiu, klamanie a otáčanie významu. Sám sa usvedčil vo všetkých 3 bodoch.

4 Likes

Nepis mu. Delas chybu jako jsem ji udelal ja. Vzdyt to nema hlavu ani patu co pise. On sam si odporuje a dokonce v jedne vete.

Jedina cesta je fakt na nej nereagovat. Je to jen snuska slov.

To nema konce. Napises mu co dela spatne, zkopirujes mu jeho post a on se te zepta kde konretne to pise.

Jak rikaval Jan Werich. “Nejhorsi je srazka s blbcem. Blbce nikdy neusvedcite z blbstvi. Z takove srazky, vyjdete vzdy jako nejvetsi blbec pod sluncem.”

Muzu te ubezpecit, ze mi oba tu ted z toho vychazime jako blbci.

5 Likes

Jenže tady není co vysvětlovat, oni si zatvrzele vzali do hlavy že v RedBullu se nic rušivého neděje, my jsme dospěli k názoru že ano. To že oni neumí vydýchat ten opačný názor a berou si to tak osobně, to je nakonec jejich problém. Tím že jim to všechno vysvětluješ je akorát deptáš, protože nejsou schopni z druhé strany a ze strany třetích stran vnímat vůbec nic. Dokonce ani z RedBullu, protože jestli maj poslední měsíce chování Hornera, Helmuta, Jose, dokonce i Maxe za zrcadlo jednotného týmu kde se nic neděje, co myslíš že si vezmou z médií či od nás? :grin:

1 Like