Je to oficiálne! Liberty Media odkúpila seriál MotoGP | Magazín F1 - F1online.sk

A jinak, znáš nás, my jsme hodní kluci. rHapo přiběhl, zavrávoral a zakopl, my jsme mu ale nakonec pomohli, a tak to má ve sportu i v životě být :muscle: :smiley:

2 Likes

od roku 2000 72 a dokopy 269 mrtvych

1 Like

treba ale ferovo priznat, ze nikto sa nepytal na rok.

4 Likes

Na tak vidis, na podzim jsi napsal, ze v RBR nejsou mocenske boje. To jsi si zavaril. Kauza “Horner” se objevila v polovine unora (od te se odviji cele treni a “udajne” mocenske boje v RBR), ale mistni panoptikum uz ti pise ze ses mylil.

Jojo po roce 1918 si taky kde kdo myslel ze dalsi svetova valka nebude, ze svet je dostatecne vydesen. No nevyslo to, nicmene kde jakej doomsayer bude tak dlouho predpovidat konec civilizace, ze jednoho dne bude mit pravdu.

A jeste se za to ti dva chvali a poplacavaj po ramenou. Lidska blbost je fakt nekonecna.

V Hornerove kauze meli jasno, nic se zatim neprokazalo (psali tady veci az hanba, asi je u nich cune a prase kazdej kdo ma sex) a jeste maj tu drzost to svy lejno tady rozmazavat.

Takze kulovi se vi i ted, nikdo o zadnej trenicich z vedeni RBR nemluvi, ale klauni vi. A takhle si tu zijeme.

6 Likes

“Prauda” :smiley:

@tiMur

Vystihol si to 110% :slight_smile: on je to taký paradox, že keď napíšeš, že thajci za Hornerom stoja a potom, že za Hornerom nestoja, tých možností moc neostane aby si nepotvrdil tu “špekuláciu”.

To sú také špekulácie jak predpoveď počasia na zajtra : “Zajtra bude slnečno, miestami oblaky a zrážky”.

Nechce sa mi to tu písať 86x, ale začína nám 7 miesiac toho tvrdého mocenského boja v Redbulle - o ktorom ako si poznamenal rozprávajú iba novinári - kde sa mal pomaly každý pohnevať s každým, má tam byť hustá atmosféra, Redbull má byť pomaly v kŕči a jediné čo sme doposial videli je odchod mechanika ktorý po 18 rokoch povedal, že chce zmenu. Na trati všetko ok, nikto žiadne vyjadrenia, proste nič.

Zaujímavé, že tie média čo tu majú tie overené informácie o tomto nevraveli dopredu ani prd ale všetko ostatné vedia.

3 Likes

Tak tahle to je, to mě při tom někdy říká kanec, prase ještě ne :smile: Ale každý jak si zaslouží :grin:

1 Like

Počkej, když se nic neprokazalo, tak proč bylo to vyšetřování v RB ohledně Hornera a byl tam právník? A proč Jos dával v Bahrajnu rozhovor, že pokud Horner bude šéfem týmu, že to ten tým dostává do špatné situace?

Já bych k tvému:

Dodal ještě vaše oddanost vůči RB je nekonečná, ale to se možná pojí s tou hloupostí.

Nebo tu chceš tvrdit, že v Red Bullu se nic neděje a je vše v pořádku? :slightly_smiling_face:

1 Like

Mohl by si citovat zdroj, který tohle psal? Já četl o mocenském boji Hornera vs Helmuta, který ma na své straně Maxe. Nic o křeči, rozpadnutí se celého týmu, nebo že by zaměstnanci mezi sebou nemluvili. Zatím z toho vzešlo interní vyšetřování Hornera, prohlášení Jose proti Hornerovi a nabízení syna konkurenci. Tak nevím no, to na NIC zas tak nevypadá, ale chápu, sebereflexe není pro každého :grinning:

1 Like

Na to, že je Red Bull v pohodě, tak tu kultistům nějak tečou nervy :grinning:

1 Like

Vždyť i Helmut sám připouštěl že je blízko konci, prostě samé věci který se dějí když je v týmu jednota jak nikdy :grin: Ten jeho proslov nedávno přesně ukazuje jaká tam je pohoda :shushing_face:

1 Like

… a o tom to je :wink:

1 Like

Hele já @tiMur znám osobně, on si to ani nepamatuje, vím, že byl většně high, tím nechci shazovat jeho příspěvky, ale kolikrát vidíš, že se to na tím podepsalo :grinning:

Ano, vidím. Ale klidně ať si myslí že je v RedBullu klid, jednota a pohoda, maj na svůj názor právo :+1:

1 Like

To určitě má, jen se nemusí uchylovat k cirkusu a šaškům, pak se mu to bude vracet

1 Like

Za měsíc se jede Slovácký okruh ve Starém Městě (UH). Jezdíval se Kyjov, ale lidi brbrali tak asi už ne.

Občas jsem zašel za známým motorkářem na kus řeči a celkem často se domlouvali jak pojedou na pohřeb.

Ano Kyjov. Děkuji za osvěžení paměti. :+1:

tak to musel byt divnej particke motorkarov, lebo zas ono ich az tolko nezomiera a ze byt poznal kazdeho motorkara osobne? :slight_smile:

Minulý rok na cestách prišlo o život celkovo 265 ľudí. Z toho bolo 28 motorkárov, 73 chodcov a 15 cyklistov.
cize len kazdy 10ty mrtvy na ceste je motorkar

Možná umřeli i na něco jiného (chlast). Když jsem tam byl naposled tak to i nějak rekapituloval. Za těch pár let co jsem tam poblíž pracoval jsem zažil jednoho a to jsem ho i znal měl 23 let. Jako havarovali celkem často. Spolumajitel firmy si koupil motorku myslím že to byla tehdy nejrychlejší sériová motorka na světě Honda BlackBird. Stálo to snad pár týdnů na firmě, konečně namontoval značky a natěšený že to jde projet. Za 20 minut přišel kolega že se vyboural a jede s dodávkou pro motorku. Ujel tak 400 metrů 3 zatáčky a když to tam začal na rovince sázet, tak mu vyjel z lesa do cesty důchodce na kole.

:bike: Cyklouni jezdí jako šílení. Člověk si na ně musí dávat velký pozor. :grin: