Je to oficiálne! Liberty Media odkúpila seriál MotoGP | Magazín F1 - F1online.sk

I Brno už bylo cenově téměř na úrovni F1.

2 Likes

Ani nemusím hledat, abych si mohl tipnout, že by se mohlo jednat o Man.

TT na Isle Of Man je brutál.

1 Like

Je to síla.
Co vím, tak u nás se jede TT v Hořicích, Havířov-Šenov, Dymokury a něco na jižní Moravě. Asi se jede těch závodů více, ale nějak o nich není slyšet.

Vyzerá to, že máš celkom prehľad. Ja motorky moc nesledujem, takže neviem. Občas na chvíľu kuknem Moto GP v telke. Tie preteky na Isle Of Man ma v minulosti zaujali hlavne tou vysokou mierou nebezpečenstva.

Snáď neočakávaš kritickejšie myslenie :slight_smile:

Kým do týždna od prvej info je tu officiálne potvrdenie, že LM kúpila motoGP, Horner stále čaká na VC Austrálie pred ktorou ho majú vyhodiť

Anyway, tešíme sa :partying_face:

6 Likes

to se od tebe už nečeká, když si to na podzim psal, že v RB žádné mocenské boje nejsou a teď už si pokročil na: však se RB nerozpadá

anyway těším se, až to pčetočíš na něco dalšího

1 Like

Koukám, že opravdu tu musíš psát, že sdílené zprávy nejsou tvým výtvorem, jinak ti připíšou to, že si ty řekl, jak bude Horner odvolanej :smiley:

1 Like

TT Man je legenda. Tento okruh měl velice rád Fanánek. (FŠ)
A domácí ho taky měli hodně rádi. Jako veteránovi se mu dostalo výhody, že mu při roztláčení motorky při startu mohl pomáhat mechanik.

Z domácích okruhů má největší zvuk 300 zatáček Gustava Havla v Hořicích. Vřele doporučuji všem. Divácky je to mnohem zajímavější závod, než Moto GP.

Ale místní odborník rHapo psal že v RedBullu mocenské boje nejsou, tak nejsou a hotovo :smile:

1 Like

Ano psal, proto mi přijde směšné, jak tu píše o nějakém kritickém myšlení, když sám nedokázal přiznat, že se sekl a shazoval ty, kteří tu sdíleli zprávy o těch bojích uvnitř RBR. To stejný @Daaviid23 ten pak radši dělá, že nic :smiley:

1 Like

Mě je jedno co si myslí a jak mu vadí že se to skloňuje, nepochybuji že jsou v RedBullu velmi rozbouřené lidské vztahy a měří si tam pindíky, jak to dopadne kdo ví, myslím že jen mávnutím ruky se už tohle nevyřeší.

1 Like

Ono je to poukázání na paradox. Ti co řvou něco o sebekritice nebo kritickým myšlením, tak to sami neaplikují. Ať si plácají co chtějí, očividný je, že to co byl nesmysl pro ně před pár měsíci se změnilo ve skutečnost. To, že tu sdílíš převzaté názory nebo zprávy, tak nezmaneá automaticky, že to schvaluješ nebo sám prezentuješ. Taky jsem to sdílel x spekulací, který jsem bral, jako spekulace. Vždyť je směšný tahle citlivost …

Myslel jsem ratio správně předpovězených spekulací :smiley:

@HellHogr Co zase já? Já psal, že se nic neděje ? Já bych to okomentoval tak, že se v RB něco děje ale málokdo ví víc a někteří novináři si zaručené zprávy tahají doslova z pr dele

Ještě se ptej co ty :smiley: Ano, něco se v RBR děje, když se to sdíleli tyhle informace loni v říjnu a listopadu, tak část fora se tomu vysmívala a shazovala to a někdy i uživatele, kteří to sděleli. Kde máš kritické myšlení teď? teď se od těch stejných přečteš úplně to stejné, jen to změní na to, že se RBR nerozpadá.

1 Like

Mě se líbil Lobato, který řekl že má pocit že média se pro jisté lidi z RedBullu stali jen jejich nástrojem při jejich vyřizování účtů a proto to vypadá jak vypadá. Člověk může pochybovat nad některými zprávami, ale že si tam vrážej kudly do zad se jeví jako jasná věc.

Co se týče tehdejších spekulací o odvolání Hornera před Aus, nevyšlo to, naopak se na to vynořili zprávy že Horner posílil a jeho moc je větší než jindy. Zní to divně, ale fakt si myslím že ani v tomto ještě nemusí být konec. Nevěřím že Thajce tohle bude bavit donekonečna, proto jestli chce Horner vyhrát musí vyhnat kunu z kurníku.

1 Like

Tak nějaké interní vyšetřování v RBR už začalo, proto se objevil otazník nad Helmutem před Saudskou, tam ho podržela rakouská část, ale bude to stačit? těžko říct

Ratio je stále jedno, sledujeme jak se mydlej v RedBullu a jak to dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď to vypadá že Horner vede :smile: Co to všechno znamená, zatím není zcela jasný. Jo a Jos je hovado.

Místní prolhaná dvojka tráví celé Velikonoční pondělí ubezpečováním se navzájem, že když nějakou lež napíšou podesáté, stává se automaticky pravdou.