Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

No vidíš a to je ten kámen úrazu. Tady proběhlo (ne jen od tebe) x shazovaní členů (ne jen mne), když tu sdíleli zpravy ohledne RBR situace. Však na to může mít každý názor, ale proč proboha musí někdo přijít dondiskuze a začít shazovat ostatní, že tomu věří, že jsou hloupí a nic o F1 neví, nebo jsou haters nebo nevím co. To se pak strašně těžko vedou nějaký diskuze. Stanovisko RBR fans na foru je jasně daný (dá se pochopit), ale musí tam být i to shazovaní? To se pak nediv, že se to takhle vyhrocuje.

Mě taky mrzí, že diskuze už jsou tu v minimum a řeší se, kdo co napsal, to je podle mě prostě špatně. Názory respektuju, ale útoční, protože má někdo jiný názor, tak ne a tohle bylo od začátku, neříkám, že je to tvoje chyba, to jen konstatuju, že taková nálada na fóru je.

Jinak mne je úplně jedno kdo komu fandí, v F1 nemám problém s žádným týmem ani pilotem.

1 Like

situs na tvoj vek by som cakal, ze ta budu bavit ine veci nez psychologicke hry na skoro mrtvom formulovom fore :smiley: to su tie moje ocakavania

drz sa aj pre teba ten obrazok plati

1 Like

Co, takže se prohlásíš za oběť, a že vyvolavam spory se všemi, což ti ani na číslech nesedí. Tak zase, nedělej něco, co je mimo.

@Situs jo, nehraj tu psychologický hry, prostě se označ za celej svět a za oběť a máš vyřešené :grinning:

No však jsem teď dělal něco užitečného, přijdu a čumím jak jste se nehnuli z místa :man_facepalming: Jinak můj věk? Ale no tak, máš na víc.

1 Like

Já jsem jen člověk, nemám už ambice být Neo z Matrixu :shushing_face:

1 Like

Ignor list nic neřeší. Stejně budeš nakukovat kdo přidal příspěvek.

preco by som to preboha robil, akoze nejaku sebelasku prechovavam a pestujem, toto tam rozhodne nepatri :smiley:

vsetci dobre vieme ako to dopada, vies to dobre ty, vie to kazdy co si to zazil, ja tomuto foru davam rok

Není jiné formulové fórum, kde se dá diskutovat.

1 Like

tu chodia super ludia, teda chodievali no, hovorim davam tomu rok a myslim si, ze tu neostane nikto, koho by bavilo sa podielat prispevkami v takomto prostredi, samozrejme pokial bude nastoleny trend pokracovat

Doporučuji větší focus na F1 a témata co tu jsou, všem.

Super lidi jsou tady stále. Záleží pouze na tom jak dalece se necháš zatáhnout do hádek.

4 Likes

co ja mam pisat ku F1 situs, ved jedine tvoj kamarat vie veci o F1, ostatni nemaju narok lebo su ihned ponizeni, ze im chybaju znalosti, ze to nestaci len Wikipedia atd … sa vobec nedivim tomu znechuteniu

za idealneho stavu nech kazdy zacne od seba, ibaze toto idealne neni a ani nebolo, a jak tu tvoj kamarat dneska skriekal, ze nazor si tu snad pisat moze, tak sa budem riadit podla tohto tiez

Tak snad vás tady nedržíme jen my, jestli mi rozumíš. Tady to přestává být o F1.

1 Like

Díky Ferdo, že promlouváš do duše

Ako hovoril plukovník Potter, “je mi jedno co piju, hlavne že se motám”. Popravde, pre mňa Plzeň stále dobrá. A Choteboř určite ochutnám :slight_smile:

Hele poslední věc k tomu, já vím, že ty to víš, ale tady se furt opírá co já jsem napsal, co já jsem postl. Jako bych byl středobod fora, já to nechápu, však to můžou ignorovat, ale neignorují. Co víc, tak ty stejný nebo horší věci přehlíží u sebe, protože si “rozumí” mezi sebou. Nevím, přijde mi to divný. Já bych se tu rád bavil hlavně o F1, bez toho, aby mi tu někdo psal, že mam dezolátní verbální inteligenci, že ty nebudeš mít přece kritické myšlení atd. Už jen tady na tom je vidět, že to není o tom co já nebo případně ty. Víc už k tomu nejde nic říct

1 Like

To byl plukovník Harry Potter? :sweat_smile:

1 Like

Já to vím, oni si musí být vědomí toho že takhle to nejde :man_shrugging: Já jako lidská nejhorší forma nebo co jsem se to včera o sobě dozvěděl asi jen těžko budu s dotyčným psát si na úrovni, že jo :smile: Tak to prostě je. Jede se dál no. Vážně se to brát nedá takže neberu. Pak se dočtu tunu urážek když mu řeknu že to prostě jen neumí přeložit atd atd. Věcně to nikam nesměřuje protože on to stejně nechce, chce tě urazit a mít pravdu, i když ji nemá.

1 Like