Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

No na to, že “rakovina” fóra @Jos_Verstappen tu posledný mesiac ani neprispieva… zmenilo sa to… k horšiemu. Zaujímavé, asi je chyba niekde inde :upside_down_face:

5 Likes

To vis to mas tak, nekdy mas rad drama, nekdy tragedii, nekdy horor, no a nekdy kdyz mas dlouhou chvili, holt dostanes chut se kouknout do cirkusu na klauna.

1 Like

Všichni drželi tempo? A všiml sis, že by všichni volili stejnou rétoriku, jako ty?

Mne by to bylo buřt, kdyby si neměl potřebu předtím psát o tom, jak je někdo toxic, když nastoupíš tady s tím.

Víš moc dobře, jak naše diskuze vždycky vypadaly

1 Like

Nasadil si tomu okrunu, tak dík za potvrzení toho, co jsem napsal výše a hezký večer

1 Like

Po šestém pivu bych dnes už spal.
Pivo Rebel neznám, proto nedokážu posoudit jestli je to kvalita, nebo řiťos.er po kterém bych taky jen tak neusnul. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Rebel mizérie, Chotěboř mnohem lepší :sunglasses:

1 Like

Máš mou důvěru.
Rebela pít nebudu. Stačí, že jsem rebel sám. :grin:

Asi me to bude mrzet, ze ti odpovidam, ale tak clovek dela chyby.

Ne to rozhodne nevolili, ale kdo seje bouri sklizi vitr. Nebudu to tady bodovat. Vim jakej dokazu bejt.

Toxic? To urcite jsi, za tim si stojim. Jestli jsem ja toxic? :rofl: Na to snad nemusim odpovidat.

Nevim na co narazis, ale nase diskuze byli vyhrocene, ale vzdycky jsem mel pocit, ze zrovna my dva si nemame co vycitat a rozhodne toho vydrzime vic nez je bezne. Bohuzel od kauzy “Horner” mi neprijde, ze je s tebou rozumna rec. Nebylo to s tebou jednoduche ani pred tim, ale bylo to vetsinou vecne a nekam to vedlo. To je jedine co me mrzi.

Ted jsi na krizove vyprave proti vsemu co predstavuje RBR, nebo Horner. Vyuzivas vsechny fauly co znas, OK, to dela kde kdo, ale jak jsem psal vyse, s ostatnima je to o necem.

Jsem jenom obycejnej fanda Maxe. Vetsine lidi tady jsem jedno. U tebe si to nemyslim. A rozhodne to neni nic pozitivniho. Vidim jak tu kvuli tobe spousta lidi forum prestalo resit. A bohuzel jsou to, alespon mi to tak prijde, Max, nebo RBR fans.

Mej hezky vecer.

4 Likes

zopar Ferraristov, a hlavne Vettelovci by som doplnil

Vyssie ma ta vec oznacila, nechcelo sa mi to citat cele. Same old story? Neni tu Papa, neni som tu ja, neni tu Dietrich, tak proste kope a rype do inych co su aktualne pritomni a hra sa tu na neviniatko, ktoremu nikto neda pokoj?

2 Likes

Uz je zufaly… Vacsina z tych, co sa s nim dotahovala o xy temach (najskor slusne, potom niektori ako ja uz absolutne bez respektu) si proste povedala, ze to nikam nevedie a vacsinou nanho ani nereaguju, tak si on hlada nove obete. On zije z rypania a provokovania ludi na fore. Len nepoznam masterplan. Lebo takto tu zachvilu bude pod kazdou diskusiou len on, Situs, Puff a spinelesssheep, neviem do koho bude rypat potom, ci sa zacnu rozoberat navzajom alebo ako…

3 Likes

hogr vs cely svet, nemusis sa ani obtazovat citanim :smiley: tie jeho komenty su uz pomaly ako samotne clanky bulvarneho charakteru ohladom HornyGate

4 Likes

Tak to vis urcite lepe nez ja. Je to proste naprd.

Prešiel som na Plzničku, je to fakt rozdiel. Zajtra ráno už fakt musím po víkende domov, no budúci týždeň prídem späť ochutnať ten Choteboř. Nech je dobrý! :slight_smile:

Smankote chlapi co to pijete. To nevite ze alkohol je zhouba? To si nemuzete dat rum? Jako slusny lidi?

2 Likes

Dnešní Plzeń je dobrá tak akorát na mytí noh.
Za komančů měla Plzeň 5,3% alkoholu a dnes už jenom 4,4%. Což je úroveň mírně lepší desítky.
Prostě oyebávačka, která zneužívá dobrého jména úsilí naších předků.

Dal bych přednost Chotěboři.

1 Like

Aj som si myslel :smirk: ja len pre istotu, lebo som len bez citania prescrolloval kusok diskusie, vidim zasa kopu prispevkov od neho a nikde som nevidel, ze by tu bol niekto z ensemble castu, ktorych povazuje za toxickych pre toto forum, tak len ze ci je aj nieco nove, alebo je tam stale ten isty behavioralny vzorec (vsetci nieco mate proti mne, pritom ja som uzasny) :blush:

3 Likes

Vy jste celej svět? To je ten issue no, egocentristi :grinning:

1 Like

image

2 Likes

No konečně, ta hra jménem faleš už byla hodně okatá :smile: