Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

pozor na pojmy, nehraj sa na niekoho, kto rozumie psychologii

2 Likes

teba nieco nuti tu vypisovat veci co patria do sukromnej korespondencie? :smiley: lenze ty to nepises s umyslom dat konstruktivnu kritiku, ale toho cloveka ponizit, inak by si sa ani neunuval tu tie komentare postovat, tak kto sa na co hra?

hras politiku jak Wolff uz pomaly sakra clovece :smiley:

2 Likes

Budeš v téhle tupé hře pokračovat? Ano, v Octoberi si to napsal (shazování twitter příspěvků, nebo ne?) a následně úplně na stejný topic příjdeš do diskuze, kde se baví dva uživatele s tím, že u jednoho nemůže ten další čekat kritické myšlení (to nebylo cílený a shazování)? to je ta kontinutia.

1 Like

Však ale jak to máš nazvať, keď ta niekto obviní, ty mu povieš že to tak nie je a on ďalej pokračuje v tom istom :smiley:

Ale keď ty mu povieš, že temnému tu písali o infarkte tak už ti napíše

:smiley: Veď toto je za hranicou chápania

1 Like

no u tebe to je nad lidské síly. Tam nikdo temnému posměšky nepsal. Temný tu psal x příspěvků, jak jsem ubrečený kkti, tak jsem mu napsal, aby ho neyeblo (sorry, na Moravě se tenhle výraz používá u infarktu normálně, dokonce i v rodině). Význam je, bacha, měl by si stopnout, aby ti něpřestala fungovat harcovna.

Ale očekávám tvoje pokračování v překrucování

1 Like

Od človeka, čo ma druhý deň presviedča jak som čo myslel je to balzam na dušu

3 Likes

Ani k jednomu se nevyjádříš? Oh well

1 Like

ti vravim, to je cele terapia :smiley:

coskoro bude zas komentar, ako si sype popol na hlavu, ako v niecom prestrelil, ale ZAROVEN tamten toto, henten pred 15 rokmi tamto, tento to STOPRO takto myslel atd, prejde par dni a pokracujeme, otvorime si sami stare rany :smiley:

to uz sa na tom musis len zabavat to nejde ani vazne brat …

4 Likes

Ok, tak to napíšu naposledy (snad). Všiml sis, že problém je s někým, kdo fandí opačné straně? Všiml sis, že já jsem byl nalepkovanej jako hater? Že ja jsem je nenalepkoval? To je stejný issues, to je úplně jedno co tu napíšu, pro někoho je to spouštěč, aby hned oponoval nebo shazoval/urážel. Já jsem často byl tady za hranou, často jsem se s tím nesral. Ať se mi to vrací, to je v pořádku, ale ať se mi to vrací za stejný věci. Ale to se neděje. To issues je opravdu úplně jinde. Neříkám, že je to chyba toho nebo toho, aby ses v tom nevrtal, prostě issues je v tom, že Hogr něco.
Já ti upřímně řeknu, že mne mrzí kam se to dostalo. Jenže tohle není o jednom člověkovi a ani o dvou.
Takže tak

1 Like

Děláte si terapii sdílením jo?

1 Like

načo sa mam tebe vyjadrovať keď jedine čo dokažeš odpísať je, že si to nepriznám alebo prekrúcam :smiley:

Tu pánboh može dojsť a dosvedčiť jak som to myslel aj tak to vieš lepšie a budeš sa hádať jak ty vieš lepšie.

Ty nevieš akcepovať názor iných tak tu nečakaj, že s tebou budem viesť nejakú “diskusiu”

2 Likes

ked som sem zacal chodit a potom aj prispievat, ty uz si tu taku nalepku mal, ja som ti ju nedal, naskocil som do zabehnuteho vlaku tohto fora a videl nazivo ci tu nalepku mas opravnene alebo nemas

ale najviac ma pobavilo toto:

takze ty nechces hrat fer, ale chces aby ta nefer hra bola fer? :smiley: bro …

polievka uz je zohriata :+1:

2 Likes

Já si nesypu popel na hlavu, myslel jsem, že se dokážeš trochu nad tím alespoň pozastavit, ale ne, to je asi too much to ask :slightly_smiling_face:

1 Like

Dokážu, ale koukni se, jaký ty nazory často jsou. Co to je za diskuzi, když přijdeš nekomu do diskuze napsat, to consi tu napsal pár dni zpět?

1 Like

No jak jsem ti psal. Jsi moc hodnej. Fakt sem cekal ze uz daj pokoj. Kdyby to nebyli takovy blbosti a fakt tady nenicili vlakno, bylo by to snad i obdivuhodny.

Psal jsem si tu v poklidu sve komenty, viz. Zacatek vlakna. No a po chvili to zacalo.

Sretl jsem se tu ja nevim s peti lidma. Pokazdy jsem reagoval na nejakej jejich utocnej koment, kdy svoji pravdu zabalili do absolutoria s tim, ze kdo to nema jak oni, bud tomu nerozumi, nebo je hloupej a pod.

Byl jsem utocnej, to urcite, arogantni , to jsem notabene furt, jen to nekdy skryvam. :smiley: Ale vsichni nejak drzeli tempo. @spineIesssheep (ten byl uplne v pohode i kdyz uplne opacnej nazor nez ja), pak prisel @Kasa s tim svym

coz jsem vzal jako vyzvu :smiley: a to uz jsem byl jak by rekl Alonso “Bad guy”.

Pak mi pise @D.COULTHARD jeste v pohode a ja mu odpovidam

Ale jeste pred tym mi pise @JimClark_1 jedinej muj trosku neprijemnej koment do te doby byl na @Kasa viz. vyse. Je dlouhej, ale dohledatelnej.

A @JimClark_1 ten uz nasadil jinej level

a pridal se @Situs

Ja to nechci soudit, ale myslim si ze moje odpoved byla celkem primerena :slight_smile:

Je to zase delsi, kazdej kdo chce si muze udelat nazor.

Pak debata s @henryford , zase asi uplne v pohode

No jenze pokracuje @Situs to je delsi, ale zase jen reaguju, pridava se @Marv (do te doby jsme komunikovali bez jakyhkoliv osobnich invektiv)

Jako o par postu vyse se mnou vede normalni diskuzi a najednou mu prepne.

No a najednou je tu @HellHogr kterej mi furt neco pise o frajerech a podobne aniz bych na nej jakkoliv reagoval a pak uz jsi tu ty a resime tu jeho “toxik bande”.

A zase vytahuje co kdo napsal pred Kristem zapleta se do vlastnich hlouposti a odporuje sam sobe.

Nicmene, at uz se do me navezl kdokoliv a ja se navezl do neho, porad ty lidi @Situs @Marv @JimClark_1 @Kasa psali neco co melo smysl.
Bylo to utocny, nesouhlasil jsem s tim, ale neco to bylo.

@Situs me teda prekvapil. K nemu jsem uplne spravedlivej nebyl, to uznavam, to melo fakt smysl co psal a oporu ve faktech. Ja je interpretuju jinak, ale pamatoval si ten post @Evap dobre, to je ocenuju.

Ale ja fakt nechapu @HellHogr . To se proste neda. Tam neni nic. Jeste jak mi posle ten jeho screen. Boze.

Nevim jestli to @Situs cte, nebo docte az sem, nebo ho to zajima, ale. Nalozit si podle me zaslouzil (ten prvni atac byl zbytecnej), ale min nez kam az sem zasel, takze tomu se omlouvam.

Ty a @rHapo dete od toho. Kde nic neni @HellHogr , ani smrt nebere.

No nic paradni slohovka. Sem talent, to zase jo. :slight_smile: :grin:

1 Like

Som na Vysočine a skúšam šieste pivo s názvom Rebel a oni tie hádky zrazu dávajú zmysel :slight_smile:

2 Likes

Rebel je z Havl.Brodu. Vaří i Votroka pro Hradec. :smiley:
Žádná pecka to teda není. :smiley:

Kousek od Brodu je Chotěboř. Tam mají taky pivovar.
Zkus jejich 12°, té se přezdívá Plzeň z Vysočiny. :slight_smile:

4 Likes

Dik za tip, to musím ochutnať :slight_smile: a práve pozerám, že neďaleko mám aj miesto, ktoré chcem navštíviť.

2 Likes

On je tak maximálně Wolff z Wishe, ale o to víc přesvědčený o své dokonalosti. Kluci, já se vám vážně divím, že s ním zabíjíte tolik času.:slightly_smiling_face:

2 Likes

Já se divím zase vám, že mě teda furt řešíte :grinning:

1 Like