Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

Oni nechtěj vnímat, chtěj se jen hádat.

1 Like

však @Hedgehog je majtel toxicity a hádání se

1 Like

Dokonce si myslí že jsi si ho vybral jako oběť :face_with_hand_over_mouth:

@Situs @HellHogr vazne sa bavite na spamovani? :smiley:

1 Like

tak tu paranoiu tu ukazuje často ve svých příspěvcích :smiley:
ale xkrát jsem tu psal a jemu do zpravy co mi vadí a na co poukazuju, je to jak házet hrachem na zeď

1 Like

Vážně po těch x měsících aplikuješ: moje skupina je hodná, tady ti jsou bad? jsi na základce nebo co?

1 Like

som na internetovom fore praveze, nejak vam to stuplo do hlavy borci, nejaki ste na vela zrazu :smiley: forma astonu uz rok nic moc, nedivim sa, ak chcete poradim ako vydrzat roky mizerie bez titulu, vlastne, mozeme si vymenit poznatky :smiley:

hh, toto by tu mali zarámovať :smiley:

Meanwhile z posledných 5 príspevkov

3 Likes

Si to zarámuješ, jako to, že kritický myšlení v kontextu spekulací nebylo na Situse co?

1 Like

tak jak posmesky na infarkt neboli na syriaka :shushing_face:

tam nebyly žádný no, to je ten issue, ktere jste vyvořili

1 Like

cmon, on vie predsa najlepšie jak čo myslíš :smiley:

4 Likes

No, tak když nejsi schopnej ani potvrdit, co sám napíšeš :smiley:

1 Like

Hele, nechci ti nic říkat, ale min to období ti s AM nesedí. Celkově jsem od tebe čekal něco víc, než tuhle křeč :smiley:

1 Like

zas.ieras tu dalsi den diskusiu svojimi mentalnymi problemami, avsak ak to beries ako terapiu tak to celu situaciu uplne otaca a sme tu vsetci pre teba :heart:

4 Likes

Zase si budeš hrát na něco, co nejsi? :smiley: mental issues tu ukazuje @rHapo který napíše něco a po x měsících se vetře do něčí diskuze s tím, že snad nečeká od jednoho z diskutujících kritické myšlení (shodou okolností to co shazoval před x měsíci). Tak tu napíše, jak je to off topic, jak někdo něco nechape atd. Congrat, takhle trapný kroucení tu nebylo, ale to je asi nedostatek sebereflexe a problém s egem. @tiMur tu napíše, jak je tu někdo toxic, jak je mentálně vybavenej, ale uživateli, který tu slušně napsal svůj názor (proti Masimu), tak mu napíše sloh, kde to zakončí, že stejně neumí číst. To je co za mentalní vybavenost a toxicitu? @Dietrich_Reimann má 95% příspěvků: a co Honzík, co Hogr. To je pravděpodobně obsese, ale přijde ti to ok? @raptor22 ti to už přijde s tím, že jsi kkt, demnt atd, protože si tě tak rozstřídil a neumí sociální interakce jinak rozlišovat.

takže, jestli máš něco na srdíčku, tak mi to napiš do zprávy a buď tak laskav a nehrej si tu na soudce, a už vůbec ne na někoho, kdo rozumí psychologii. Ani jedno neovládáš. Že máš nějaké sympatie, to je normální, ale ty to převlékáš za neutralitu a jdeš proti těm, u kterých se ti něco nelíbí. Celý to stavíš na sympatiích, nic jiného.

1 Like

To Vás od včerejška hádání ještě nepřešlo?
Nechcete si otevřít nějakou sólovku s nadpisem “Tchýnin koutek”. :crazy_face: :rofl:

5 Likes

a teraz si predstav tych ludi co sem pridu a vidia toto :smiley:

tu fakt ostanete sami traja

Tebe sa to pekne motá v tej hlave

Celá diskusia bola, že si vytiahol screen kde som tvrdil, že “Twitter odborníci niečo tvrdia tak to tak musí byť” čo som písal v Októbri a doteraz sa ideš hádať že som to myslel na teba :smiley: napriek tomu, že to bolo absolútne všeobecné a sám som ti napísal včera, že to bolo myslené všeobecne na všetky tie Twitter posty

Neviem čo tu motáš nejaké krytické myslenie ty trollo, ty si absolútny prípad :smiley:

2 Likes

Proč? však vám nikdo nedrží zbraň u hlavy, aby jste přišli: snad nečekáš kritické myšlení. Stejně neumí číst. Jsi kkt, dmnt. Nebo drží a nutí vás někdo do toho?

1 Like