Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

Tak je s tým zmierený, že rozpráva tieto blbosti. Ale určite je s tým vyrovnaný viac ako vlčiak, ktorí stále len šteká o Masim.
Ak niekto lukza okradol o titul tak to bol v prvom rade on sám, mal celú sezónu na to aby získal viac bodov ako Maxo. Titul sa nedáva za jedny preteky.

1 Like

Ano, to chapu. Jen mi to nejde do hlavy ted. Minuly rok, jim rozumim.

Ale vem si. Ferrari se na treti zavod dotahlo na RBR, aspon to tak vypada. Max odstoupil a zda se, ze RBR by mohlo mit problemy.

Ferrari ma jednoznacne nejlepsi dvojici v poli a k tomu vsemu ji meni od pristi sezony.

Hamilton ma prestoupit do Ferrari a jeho vykony jsou minimalne rozpacite, zatimco ten ktereho ma nahradit s jevi, ze je na vrcholu sil.

McLaren vypada dobre, ma asi dvojici s nejvetsim potencialem.

Alonso stale predvadi sve kejkle.

Ano samotne zavody nudou urcite zavani. Ale mame za sebou treti zavod a dva viteze z jinych teamu.

Pohled na tabulku je super.

Kdyz vezmes dominanci Mercedesu, to se prece neda srovnat. Tam napeti do roku 2021, vytvarel Mercedes tim, ze vsude vykladal, jak jsou souperi rychli aby jim pak vsem dali vterinu na kolo.

Mozna ze tahle sezona bude sklamanim, ale ted to vypada skvele.

Ale holt kazdy to ma jinak. Me to bavi. Cekam co prinese tento vikend a nasledujici.

1 Like

Jinak v pořádku? Nebo tu budeš kopat a lhát dál?


Jinak slušnej respond na "nereaguj na něj, protože narodil od tebe umi argumentovat " :grinning:

1 Like

Teď když se Hamiltonovi nedaří pociťuje na vlastní kůži jak velkou udělal chybu, že po bezpráví Masiho i celé FIA okamžitě neukončil svou kariéru.
Tehdy by byl brán za velkého hrdinu.
Teď když se mu nepodaří získat osmý titul, tak ho mnozí jeho odpůrci budou přirovnávat k Massovi.

To aj situs ho ma rad :flushed: a nevadí mu Max

Jn ve skutečnosti existuji jen hejtrs Mercedesu

Jakože… ne že by mě to úplně nebavilo, ale není tam ta vášeň, která ti dělá F1 výjimečnou.

1 Like

No však, ono to není vůbec jen o nějaké dominanci RedBullu, koukni na milulej závod a to vzrůšo tam bylo za mák. Je to komplikovanější než to jen zaškatulkovat. Dopadla na mě síla show, řekl bych.

1 Like

Jezis Maria, jak blbej musi clovek bejt, aby sem postnul screen, ze kteryho vyplyva ze si tady z toho udelal se svejma kamosema takovej soukromej chat a pleveli to tu.

A jeste se verejne prizna k tomu ze nechape rozdil mezi argumentaci a argumentacnim faulem. :grin:

Pane na nebi ty to vidis. Ja uz musim mit svatozar, to nevidim. :rofl:

4 Likes

Zásah potopena, next please

Problém vidím v pravidlech, ne v dominanci týmu. Jestli se nedokáže bojovat na trati, no tak je jasné, že to nebude bavit. Monoposty jsou moc široké a těžké, k tomu se vytváří špinavý vzduch a máš to pohřbené hned. Podle mě tohle je co se musí řešit

Tak ako vravíš

Ne, chceme povědět že to prostě nemá tu šťávu :man_shrugging:

1 Like

To je pravda ale teda je ten obrázok mylny? :thinking: teraz neviem ci dobre chápem

No já bych řekl že ne, že to není jen o tom boji o první místo. Vždyť už při boji ani nemůžeš počkat na soupeře aby byl blíže :grin:

Ale můžeš cutnou zatáčku, ziskat tak pozici a nevratit jí

1 Like

ja si to uz dlho neberem osobne, predtym mi vadilo, ze si ma hogro vybral ako obet a neustale do mna rypal, teraz mi to uz je fuk, skor sa bavim na tom jak sa niekto moze tak rad posluchat a neustale vyzadovat pochvalu :smiley: na to su tiez ucebnice no

3 Likes

A za co chcete chválit? za to, že tu děláte takové scény? nebo že tu @tiMur píše, jak kdyby mu spadla cihla na hlavu?

1 Like

… a nespadla? :thinking: :smile:

Tak je to možný, borec píše o tom, jak je někdo intelektuálně vybavenej a toxic, ale zároveň napíše někomu na příspěvek, že stejně neumí číst (v příspěvku, kterej má 5 odstavců, který pracně píše a reaguje na komentář, který není útočný na nikoho, jen druhý uživatel psal svůj názor, který se nelíbil). Cirkusáci :smiley:

1 Like