Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

Tak zpochybňuju to já, nebo ty svým komentářem o zle fungujicim soudním systému ČR/SK?
A co jsem teda bagatelizoval? Já ani v tomhle bagatelizaci nevidím. Bagatelizoval bych, kybych řekl, že znásilnění nic není a nemají zanto být tresty, třeba.

Ne, já použil to o co se @tiMur furt opírá- rozhodnutí orgánů. Jsem se ho zeptat, jestli si myslí, že orgány rozhodují vždy stejně. Tam žádná bagatelizace ani zpochybňovaní systému nebylo.

1 Like

Já ale odpověď ani nečekám. Protože zrovna Didova existence na fóru je "Honzík ". To je ta toxicita, jestli jsi to nepobral. Btw ty si zase u argumentu u kolegy psal, že neumí číst, tak kdo je tu toxic?

1 Like

Stačí si vypočuť pár podcastov a človek vie že na internete tak ako ty vystupujú buď platený trolovia, ale nie sme v polityckej debate alebo ľudia nespokojný z vlastným životom čo si liečia mindráky. Skús sa takto vyjadrovať v reálnom svete a uvidíš kam ťa ľudia budú posielať. Skús žene keď sa ťa niečo opýta povedať že sa do ničoho nerozumie a keď jej niečo povieš že jej to dôjde možno v piatok.
Mňa nezaujíma čo si písal predtým ani potom, nemám toľko času tu sedieť a čítať všetko, ale keď vidím tri príspevky kde len útočíš na druhých urobil som si úsudok, zvlášť keď viem že na internete nikoho nepresvedčíš že ty máš pravdu a on nie, tu si každý myslí že má pravdu.

PS : pravopis nie je môj kamarád ale neberiem to tragicky pokím je rozumieť čo som chcel povedať.

Prajem pekný deň, a zváž s niekím sa porozprávať

2 Likes

Ale běž ty srandisto a co tvoje: mne akorát vadí, jakým zpusobem fandite nebo co tu píšete.
Si myslíš, že maji všichni paměť jepice, jako tvoji kamarádi nebo co?

1 Like

kamosi mi nehovorili, ze ta poznaju, s tymto by sa stopro pochvalili :grin:

No vidíš, bys zase vsem určoval, jak mají fandit, jak a co mají psát a nakonec, i jak se maji vy… ne? :roll_eyes:

2 Likes

ne

dik za diskusiu

1 Like

Silné slová si použil

2 Likes

image

2 Likes

A na to zpochybňování soudnictví ses už vykašlal? Já jen, abych věděl, jak moc si stojíš za svyma vyrokama 🫡

Tak to vidis. Rad bys kultivoval prostredi a kdyz upozornis na to ze by se lidi meli chovat slusne jsi hned za toho kdo ostatnim narizuje

Sice nikomu nic neurcujes a dotycnej reaguje na uplne jinej post, ale ne on ti nenapise, sory to patrilo nekomu jinemu. On ti napise, ze v LP 1436, jsi prohlasil ze se ti nelibi kdyz je nekdo sprostej.

Protoze kdyz ti vadi sprostota a osobni urazky a zminis to, tak je to prece totez co:

A kdyz napises, ze tohle nikde netvrdis tak :

No a pak se tu dohadujes s nekym kdo disponuje touhle intelektualni vybavou. Ja ti to furt pisu. Nedelej to, nereaguj na nej. To je jeden argumentacni faul za druhym. Na to je ucebnice.

Ty jsi slusny clovek, ale pro neho je to slabost.

3 Likes

Mě už ta konkrétní situace taky extra ne.
Ale mám to teď s F1 celý divný.

1 Like

Kdo ne :thinking:

1 Like

Ja ne, ja to mam v pohode. :grinning:

Souhlasím ale z jiného důvodu :smile:

Musíš to chápať.

Mňa F1 tiež nebavila keď Mercedes dominoval a mohli štartovať o 5 kôl neskôr a aj tak by vyhrali.

Takže souhlas bez udání důvodu.

1 Like

Blbý je, že mě Maxova dominance taky nebaví a to se dá říct, že ho mám celkem rád :unamused:

A je to úplne v poriadku, že jo.

Keď zajtra začne vyhrávať McLaren tak stále na to budem pozerať. Keď zajtra začne vyhrávať Alpine tak asi prestanem. Každý máme viac a menej oblúbené teamy (a jazdcov). Niekde sme to schopný tolerovať, inde nie.

“Horkosť” F1tky pre mňa nie je o tom, že dominuje Redbull ale úplne niekde inde :slight_smile: