Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

skoda, ze triper sa uz nezlietne ked ste ho vyhnali

Proč neodpovídáš na clear otázky?

1 Like

Slyším svoje jméno, takže ta fotka z 56. kola je tahle:


Ještě se maršálové opírají zevnitř o svodidla, takže trať nemůže být bezpečná. Víc se k tomu už vyjadřovat nebudu, myslím, že nic nového se říct nedá a každý si svůj obrázek udělal.

5 Likes

Děkuji, nechtěl jsem tě do toho přímo zatáhnout tak jsem odebral ten odkaz na tebe, ale jsem rád že jsi to dodala protože já to u tebe stejně nenašel :smile: Ale pamatoval jsem si to správně :slightly_smiling_face:

2 Likes

Na Lewisovu skodu sa to cele stalo na jeho ucet, ale inak to bol nezabudnutelny okamih.

Jako kdyby Masi nechal ty auta mezi Hamem a Maxem, a odstartoval to na to poslední kolo, myslím že by to bylo v pořádku a podle mě by to Max mohl dokázat. Nevím, bylo to 5 aut? Záleželo by asi jak moc by se bránily, teoreticky by to šlo. Mrknul bych na to. No na to co se zrealizovalo se pro mou sportovní integritu raději znova nepodívám.

To byli jen lidi, tak se mohlo ihned závodit i s nimi na trati. :joy:
Kdyby to byla ta plastová kuželka jako den předtím v Q, tak by dali červenou vlajku. :grin:

2 Likes

To by nedokázal nikdy. I tak to bylo fousový a to měl tak o 2-3s rychlejší pneu.

Mezi prvním a druhým auta odstranil.
Mezi druhým a třetím auta nechal, takže to sloužilo jako štít vůči Sainzovi, aby nemohl zaútočit zezadu.

Byla to účelová manipulace závodem.

2 Likes

To snad všichni příčetní vědí

… no, asi ne no, ale to by se vidělo :man_shrugging: Jenže už neuvidí, když se to pan ředitel rozhodl udělal mimo pravidla.

Nic, tohle téma je fakt vyčerpaný.

2 Likes

ja to mam v rovnakej kategorii ako ked rozhodne gol z penalty, ktoru si rozhodca vymysli. Tu si Masi vylozil pravidla po svojom a dopadlo to takto. Verstappen to dostal do daru, ale on neurobil nic zle. Nic sa s tym neda robit. Mne napr vadi viac taky 1994 ked riaditel pretekov nemal gule na penalizaciu, ktora mala prist. Rozdiel je tam taky, ze v 1994 tam umysel poskodit bol, ale v 2021 tam umysel poskodit, teda zo strany MV, nebol.

4 Likes

Ale no tak. Sainz by na nikoho neutocil. Keby tie auta odstranil aj pred Sainzom tak Lewis skonci treti. Ja sa ale nepriem o to, ze Masi isiel na vlastnu past.

Je to jak pises. No a ja mam vyhledat odbornou pomoc, nebo nic nepsat, nebo mlcet, nebo nepsat jak pisu a psat jinak. To mi tu vzkazuje ta jejich slovy Honzika " toxik banda " :

Pekne se nam vybarvil @HellHogr .

@Dietrich_Reimann neco napise Honzikovi, Honzik se ho slusne zepta a kdyz nedostane odpoved uz ses v tom namocenej. Ja ti teda nezavidim.

Pritom at hledam jak hledam, nejak nemuzu najit, kde pises ze ti vadi ze tu lidi pisou podle sebe. :grin::person_facepalming:

Mas to tezky a to myslim vazne.

3 Likes

Tak by skončil 3 no. Ale změnilo by to vše.
Bylo by vše dle pravidel a prohrál by regulérně

Ted se stal lovnou zvěří. Pochybnosti i po letech.

1 Like

suhlasim, ale velmi ma to uz nebere.

bod A: to nikde netvrdim :smiley:
bod B: ty realne spochybnujes sudnictvo a robotu pravnikov pretoze nesi spokojny s rozhodnutim, pouzivas ako barlicku zle fungujuci sudny system minimalne v CR a na SK ako “pomocku”

2 Likes

Tento článok je taký, že

2 Likes

K futbalovej penalte by sa to dalo prirovnat ak by sa v poslednom kole Max s Lewisom zrazili a Masi by urcil jedneho za vinnika.

Ked by sme chceli preniest AD2021 na futbalovy zapas tak by to skor vyzeralo nejako takto: Finale MS, v poslednych sekundach prichadza strela a leti mimo…Nasleduje kop od brany. Vsetci ocakavaju, ze po odkope brankara rozhodca odpiska koniec zapasu. Brankar odkopava loptu ale hvizd neprichadza. Lopta pada do stredoveho kruhu kde po nej skocia dvaja hraci. Rozhodca piska faul a nariaduje penaltu. Vsetci sa divia ale rozhodca tvrdi, ze v pravidlach sa pise, ze penalta moze byt nariadena “po faule vo vymedzenom uzemi”. Rozhodca si ale uvedomil, ze vymedzene uzemie je aj stredovy kruh a teda odpiskal penaltu.

2 Likes

whatever does work for you…

To vis no. Pokud se mi nehodi rozhodnuti soudce, vezmu si priklad z nejakeho selhani soudniho systemu a aplikuji ho. No a kdyz se to hodi (jako treba zprava FIA o AD21), tak je to jak evangelium.

Ale myslim ze ti to neodsouhlasi. Bude mit spoustu reci kolem a pak se te zepta, proc potlacujes lidska prava a tvrdis ze zeme je placata. :grinning:

Inu, toxic bande. :grin:

3 Likes