Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

Jako že Masi je měl pustit dříve než byla trať bezpečná? No to nemohl, k tomu jsou zas jiný odstavce :grin: :man_facepalming: Zbytečný, ty prostě netušíš.

Ty neznam. Bohuzel.

Hmm pust si to znova a soustred se na hlas sveho oblibence. A koukni se v jakem kole hlasi cistou trat a vyzaduje restart zavodu.

Nejake necistoty se na trati povaluji celkem bezne, napriklad ted v Australii. Trat je po nehode malokdy absolutne cista.

Trat byla v ramci moznosti bezpecna, havarovana formule byla pryc, jezdci o kolo zpet mohli predjet a zaradit se. O kolo pozdeji, mohl byt odvolany SC.

No, rekl jsem vse co jsem chtel a uprime tvoje argumentace mi prijde pramalo interesantni na to, abych tim dale ztracel cas.

No on nemůže ignorovat žlutou vlajku na okruhu. Na tebe složité. I když Masi vlastně mohl, z těch předpisů a nařízení si stejně moc nedělal :grin: :face_with_hand_over_mouth: Vzpomínám si že Evap tu zde takové foto z okruhu postovala, já ho nemám, ale zkusím to u ní najít jestli budeš chtít a jsi otevřený to připustit. Dej eventuálně vědět.

Tak nebo tak, cely svet videl a vi ze se stala nefer vec, jednoduse na to mame smysl a ten nikdo neosali, nejake vypisovani sociopatu o opaku, koho to zajima :rofl:

To už je fuk.
Od té doby je trend v F1 jasný.
Do záhuby.

1 Like

Ehm :smile:
image

:rofl::rofl:

1 Like

No, zrovna byl viděn myslím v té Austrálii, ale je to tak. Jeho jméno už bude navždy spojeno jen s tímhle nechvalným skandálem :man_shrugging:

4 Likes

ludia su zrkadla

1 Like

No, ten Mercedes před Masim tam nějak ale vypadl :smile:

1 Like

Jako že Masi místo toho aby tam dělal svou práci tak zrcadlil Wolffa? :thinking: Nebo mi to zkus lépe nadhodit.

ze Wolff pouzil slova, ktore sedia na neho :smiley:

4 Likes

Slovami nemenovaného populistu: “Za Masiho bylo líp” :slight_smile:

1 Like

Co bagatelizuju?

A nemůžu? tady nevládne svoboda, ale diktatura toxic bandy?

:grin: presne toto tu panuje, ano, ostatni sme v mensine a utlacani

1 Like

Masi tam stale bol, len nie v roli riaditela pretekov.

Nebuď směšnej, slítne se tu Josík, Ježeček, Didi, Raptor a Lole a kopou, občas se přidá Timur. Takže za A) co ti vadí na tom, že tu lidi píšou dle sebe a ne dle vašich přání? a za B) co bagatelizuju?

1 Like