Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

Každý si to prostě vyloží dle potřeby. :grin:
Přesně jak Míša Masi, kterýho mimochodem od tý doby nikdo nikdy neviděl. :joy:

1 Like

Podľa mňa nejde o slovíčka lebo o tých sa dá hádať do nekonečna. V každom právnickom filme sa na súdoch opierajú o precedens, čiže v tomto prípade je nejaký precedens že sa pri reštarte pretekov pod safeticarom nechali predbehnúť len niektoré autá ktoré meškali kolo. Ak by také niečo existovalo bola by to lepšia obhajoba Massiho ako sa hádať o slovíčka.

Koukam dalsi psycholog amater.

Co se asi tak da odpovedet lidem, kteri aniz by te znali, aniz by byli schopni si precist cele vlakno od zacatku, aby vedeli jak a na co reaguju, jak se meni me odpovedi, me hodnoti a posilaji tu na odpocinej, tu vyhledat odbornou pomoc.

A to jeste mluvis za vsechny. Pane jo.

Ja nevim co s vama je. To vas nenaucili cist nebo co? Tak si dej na cas. To neni ostuda. Tak ti to proste dele trva no. Hezky si to procti post po postu.

Uvidis jak jsem psal na zacatku a co vedlo ke konfrontaci. No a pocitam ze tak koncem tydne by ses mi mohl omluvit.

Zdar Sigmunde Freude.

Jo psychika je od reckeho slova “psyche”, coz neni tak dulezite, jako to ze se pise s tvrdym “y”. :wink:

Hezky den preji.

4 Likes

Podeziram Masiho ze se chtel zapsat do dejin, to se mu povedlo. Jestli za to na nej zaprsel SOME zlaty dest z modraveho nebe, podle me ano, pokud ne a udelal to zadara tak je to jeste vetsi silenec nez by si mohl ANY z nas myslet.

No a vidis, je tomu tak. Reditel zavodu to rozhodl, komisari odsouhlasili, Mercedes to akceptoval, FIA zmenila slovo v pravidlech a to nejdulezitejsi, Max Emilian Verstappen je mistr sveta roku 2021. :grin::wink:

Take se mej.

P.S. koukej i @bob to slovo pouziva spravne. Umi prekvapit. :grinning::grin:

4 Likes

A takhle chceš diskutovat? Že zas shazuješ oponenta? Neskutečný

Hele frajere, když někdo dostane za znásilnění podmínku a někdo 10 let, co je správně? Ptam se, když se furt oháníš rozhodnutíma organů

Jenže není, to je jistota, říkám nech si to přeložit někým kdo tomu rozumí, ty ne. A k tvému shrnutí, jen ti vypadlo že FIA uznala že to bylo v rozporu s pravidly, a že se Masi poroučel
:slightly_smiling_face: Čau.

Hele napsalo mu to tady nemálo lidí, prostě to nezvládá, ani argumenty, ani svoji pochroumanou osobnost :man_shrugging:

Presne tak. Takze Hamilton to mohol vyuzit 29x, Bottas to tak isto v Mercedese mohol vyuzivat, ale akonahle o tom dostal info do vysielacky Max a Perez a zacali to v cca 30. kole vyuzivat, tak to do 2-3 kol vedenie pretekov zakazalo.

Co este viac treba k tomu, aby vsetci pochopili, ze aj tu bol Mercedes zvyhodneny komisarmi? :sweat_smile:

8 Likes

Miesas tu dve veci a zase bagatelizujes, kasli na to radsej

1 Like

Honzík king fora, si může dělat přece co chce :grin:

3 Likes

Len co mu Papa Jos dovoli. Ale guess who’s back. Skoncila Honzikovi pohodicka. :joy:

4 Likes

si sa prelogoval?

Samozrejme, z Tripera na tiMura a teraz naspat na Josa. :clown_face:

2 Likes

Myslis tenhle odstavec zpravy?

„Z analýzy vyplynulo, že mohou existovat různé výklady článku 48.12 a/nebo článku 48.13,“ uvádí se ve zprávě. „To pravděpodobně přispělo k určitým nejasnostem kolem postupu pouštění vozů před safety car a načasování restartu.“

Ja ti nevim, me to pripada jako neco jineho nez pises ty.

A ze se Masi poroucel? No tak predpokladal jsem ze staci kdyz to zminujete vy, nevedel jsem ze to musim opakovat v kazdem svem postu.

Takze pro tebe : “a Masi se poroucel”

Takhle to staci? :wink:

Caues.

4 Likes

Ne, myslím tento bod,

  • The Race Director called the safety car back into the pit lane without it having completed an additional lap as required by the Formula 1 Sporting Regulations (Article 48.12).

a tento

The process of identifying lapped cars has up until now been a manual one and human error lead to the fact that not all cars were allowed to un-lap themselves. Due to the fact that manual interventions generally carry a higher risk of human error, software has been developed that will, from

… a jo, Masi se poroučel, to víme. A nejlepší na tom je že Masi ten výklad sám rok před tím do podrobna vysvětlil, i takovým jako jsi ty aby jsi to pochopil. Z toho se nedá vyvlíknout, ani vykuk co neumí přeložit správně větu :grin: Stačí už? Nech si to přeložit od toho odborníka, když to neumíš, víc v tom nehledej.

A ja ze to len Puff nemoze spavat z toho ad21 a ma zlomene srdce a neznasa zato verstappena atd atd atd. O to ono nieje sam :man_shrugging::joy:

2 Likes

No lidska chyba to byla nepochybne, jaka jina. Holt pri tvorbe pravidel chybovali, to se neda nic delat. Jenze napsali je jak je napsali. Ja o chybach FIA nikdy nepochyboval.

A ze Masi delal chyby. No to sakra delal. V prvnim kole, kdyz nenaridil Hamiltonovi vratit pozici, zcela jednoznacne, v zacerecnych kolech? No sakra, mel rozhodnout o dve kola drive, uz v okamziku kdy Fernando Alonso hlasil do vysilacky, proc se nezavodi, kdyz trat je cista.

A Masi? Masi mel pustit jezdce o kolo zpet o dve kola drive a SC o kolo drive.

Vidis jak hezky se shodneme. :smile:

Ale zase bych tu zpravu FIA moc neprecenoval. Nemaji v tomhle zadnou pravomoc. Od toho je nejprve reditel zavodu, komisari, kteri jsou jedini relevantni rozhodovat o prislusne stiznosti a pote arbitrarni soud, ktery resi odvolani.

Takze jeste neco? Neni to na tebe moc dlouhe? Je vid? A slozite taky.

Uz toho nechme, na tohle nemas.

Např. Patrisse Khan-Cullors, Al Sharpton atd.