Jordan: Hamilton by Schumachera v rovnakom aute porazil | Magazín F1 - F1online.sk

Je fakt že mohl takhle nastartovat právě proto aby se za něj schoval, ono je to jedno prostě další magor, teda pan Reaktor co nepřispívá ale má účty :smile:

1 Like

Odhalil jsi mě, už roky je to podle stejného scénáře, jsi zacyklený se všemi svými účty, chtělo by to použít nějaké nové metody aby to nebylo trapné.

Jo, jsi zacyklený :stuck_out_tongue: Reaktor tě prokoukl.

1 Like

Proč si někoho blokuješ, když si ho pak stejně zobrazíš? :joy:

2 Likes

Abys měl o čem přemýšlet, proč tě další člověk blokuje, stejně jako minule :stuck_out_tongue:

1 Like

Nechci s tebou dál chatovat, takže tu blokaci rozšířím na všechny tvoje účty, měl jsem v blokaci jenom Situs. Bye

Měj se :sneezing_face: :sneezing_face: :sneezing_face:

2 Likes

Tohle musí být někdo ještě z f1sports, protože tam jsi si nadělal spoustu “kamarádů” :grin:

1 Like

To bude z dob Black Listu :smile:

2 Likes

Ohhh good old times :slightly_smiling_face:

Mimochodem proč @HellHogr dává paleček na příspěvek o Black listu? Však ty nic nevíš o Black listu a nebo ano a celá ta konspirace je pravdivá? :thinking: :open_mouth:

Hogr je hodnej a chytrej kluk. :slight_smile:
Jen se snaží dělat vlny…

:shushing_face:automat_na_susenky se muze zacyklit, takovej nick jsem skutečně měl. :smiley:

Zkusil jsi to, nevyšlo.
See you, mate. :wave:

Není těžký si domyslet co je Black List, i když u tebe to můžou být dvě věci :stuck_out_tongue_winking_eye:

Podle názvu asi náhodou nemůžeš domyslet jak zábavné období to bylo :stuck_out_tongue:

Taky si mě blokneš? :pensive:

No zrovna jsi se přiznal k multinicku, takže to vážně zvažuju :thinking:

To jsem měl kvuli tomu abych tam mohl editovat příspěvky, tak jsem přešel z tohodle, kde mi to nešlo, na automat. Ale to přece víš. :stuck_out_tongue:

Buď jsi stejný, a proto myslíš že mít IQ dvojciferné je v pořádku, nebo je to ironie, nevím jsem tu krátce.

Puffe, nemá smysl se tímhle individuem zabývat, on je to jen protože si potřebuje léčit komplexy

1 Like