Jordan: Hamilton by Schumachera v rovnakom aute porazil | Magazín F1 - F1online.sk

Včera večer jsem to zrovna zjišťoval, ta Situsovo a jeho účtů úchylka je otravná.
Nastavení, uživatelé, ignorovat. Zatím to funguje.
Admin ho vyhodí stejně jako ze všech ostatních for, jen to bude trvat.

dakujem, vybavene :slight_smile:

1 Like

To je zajímavý, že Situse znám z F1news a od tam vyhozen nebyl a nebyl ani vyhozen tady a ještě dodám, že co si popisoval výše, tak není pravda co se týče příspěvků ve foru, problém bude asi na straně airbota

1 Like

toto je velmi slabota ako argument. Redbullu je jedno kto im donesie titul. Vedia ze teraz to je Verstappen tak si ho hyckaju. A co maju robit ked ako vravis Alonso k nim nechcel ist?
Ale poradim ti ovela lepsi dovod preco sa Alonsovi do Redbullu ist nechcelo. A ten dovod je Ron Dennis. Chalan ma z 2007 traumu na cely zivot. Uprimne, ani sa mu necudujem. Horner je anglican a stajna je zamilovana do Maxa. nie nepodobne tomu co zazil v McLarene, preco by tam mal ist?
Stary Stroll je tak trocha ako Briatore. Montezemolo bol tiez taka silna father figure, to evidentne Alonsovi vyhovuje.

1 Like

No ale to jsem psal dávno, proč by Alo šel do týmu, kde si hýčkají pilota, jako si Dennis hýčkal Hama a Alo na to doplatil? ale trauma z otoh fakt nemá, proto by pod něj znovu nešel

Včera vytvořený účet? Že si s ním vůbec lámeš hlavu :face_with_hand_over_mouth: Navíc už zase další novej co si myslí že ty jsi já :smiley: Koho že jsme to naštvali? Aha :grin:

2 Likes

Co udělá jedna čepice. :smile:

2 Likes

Tak mě tu x lidí psalo, proč sem lezu spátky po banu potom, co mi tu dva hejtři Alonsa napsali, že jsem tu psal srance dřív - nebyla to pravda a víš, že jsem sem šel až potom co si mi psal o tomhle foru. Nevím, proč má někdo potřebu lhát i o tomhle

1 Like

Stačí se podívat na vyvoj @Triper a tady na foru, teď podle mě pozorujeme jeho poslední fázi.:boom:

2 Likes

Jordan je už asi senilný keď takto trepe. Schumacher by Hamiltona zrušil rýchlo. Rainmaster, ktorý budoval tímy, dokonalé ovládanie auta a schopností. Áno bol sviňa keď to bolo potrebné ale to šamióni musia. Skôr by ma zaujímal súboj s Maxom

Možný to je, ale stejně tak možný je že by ve stejném autě Schumacher porazil Hamitona.

Taky vaše účty znám z News, Petr je tam smazal mnohokrát, protože tam jenom otravovali, sám to popsal dost jasně. A úplně stejně to bylo na F1 sport.
Víc k tomu psát nebudu.

Další prokazatelná lež? mne nikdo účet na news nesmazal a furt ho mám, na sport jsem nikdy nebyl. Ach jo, tady zas někdo má smutný život a lže i o těhle věcech

2 Likes

Na F1news mažou příspěvky kdekomu, to není nic neobvyklého ale účty nebanují. Na F1sports naopak nemazali nic, raději smazali celou diskuzi šulíni.
A můžu se zeptat na tvojí přezdívku? Profiluješ se tu jako velký znalec diskuzí, tak jestli pak tě znám.

3 Likes

Znalec diskuzí fakt nejsem, jen fandím F1 a diskuze pročítám.
Na News jsem jako Reaktor už mnoho let a hodně let tam taky nepřispívám.

Je to Triper, pěkně se tu propálil.

1 Like

Tohle už není ani vtipný, tohle je fakt už smutný, ale hlavně, že je na news jako reaktor :grinning:

2 Likes

Jo Reaktor, nejspiš ten Černobylskej.:thinking:

2 Likes

Reálně to může být kdokoliv, neskákejte na první zkratku co vás napadne. :wink:

Reálně je to buďto troll nebo někdo, kdo má komplex :slightly_smiling_face: