Wolff je spokojný: Som rád, že riaditeľ pretekov tentoraz nepodľahol tlaku | Magazín F1 - F1online.sk

Ano, Horner do neho hustil na konci. Wolff este niekde pred polkou… Ked Horner videl ze moze jeden, moze aj druhy(on) a branil si zaujmy svojho teamu presne ako Wolff… Takze co si tym chcel dokazat? Ze Horner ovplyvnoval riaditela pretekov? Pekne a slusne po slovensky: robil tak aj Wolff, takze nemas preco plakat, nepovedalo sa nic jednomu, nemozu ani druhemu

1 Like

Ako si prišiel nato že plačem :thinking:

Asi toľko, že si vyberieš len čo sa ti hodí a neviem akému Mikyemu to TW volal.
A áno Horner ovplyvňoval riaditeľa pretekov :wink:

1 Like

Jak žiadal, tak mal.

EDIT. Tu máš aj z ofic, info grafikou F1

Najväčší farizej Toto Wolff čo je nespočet dôkazov kedy on volá a posiela legendárne maily Masimu, dnes bude takéto vyjadrenia dávať…

1 Like

Áno máš pravdu, čo si žiadal to aj dostal.

2 Likes

Vidim, ze tu clovek hodi argument, dostane protiargument a ten ti potom budu dookola opakovat aj ked im to vyvratis…

Tu sa asi rozumnej odpovede nedockame

A čo si vyvrátil?

Toto:

1 Like

Co riesis ty? V pravidlach bolo jasne napisane, ze RD moze pravidla ohladne SC overridnut. Takze ake pravidla sa to porusili? Masi ich OHOL, lebo to v tych pravidlach mal dovolene. Takze ziadny ukradnuty titul, len tu klamete. Ale zle napisane pravidla

Ja som helmutkovi napisal len hlasku co padla, nenapisal som tam, kto ju povedat a ty si na to odpovedal tym, co hovoril Masimu Horner.

Cize ked “nevies komu to TW volal” bud sa hras na sprosteho, alebo ozaj mas nejake nizsie IQ, ale skor si myslim, ze len zatvaras oci, lebo na to, ze Wolff bol prvy co ovplyvnoval Masiho nemas normalnu odpoved. Ale na to si pri vas uz clovek zvykol.

To určite:

Komisári však vo svojom verdikte píšu, že podľa článku 15.3 Športových pravidiel F1 má riaditeľ pretekov Michael Masi nadradené slovo nad pravidlami. Mercedes si to nemyslí a spomínaný článok číta presne tak, ako ho vnímame aj my. Masi má len nadradené slovo nad správcom okruhu a ďalšími zamestnancami FIA.

“Jeho nadradené slovo je nadradené komisárom, maršálom, asistentom a každému, kto môže rozhodovať o výjazde bezpečnostného vozidla a jeho stiahnutí, taktiež ohľadom záležitostí v tréningu a v pretekoch, ale nikdy nie je nadradené pravidlám. Nikto nemá právomoc meniť to, čo je jasne napísané v pravidlách,” znie z Mercedesu.

1 Like

To fakt neviem kto je Mikey.

1 Like

okej. nemam k tomu co dodat

Este niekolko krat to tu treba dat? Je tam niekde specificky napisane, ze to ma taky vyklad ako hovori Mercedes? NIE. Prirataj si druhu vec s “all” a “any” a prides k tomu, ze nijake pravidla neboli porusene, len Masi si ich vylozil inak ako by chceli fanusikovia Hamiltona/Mercedesu. Keby to bolo naopak, tak tu obhajujes ako to Masi nakoniec spravil.

Zrovna na tohle byl Masi pedant.

Toto je marný boj :smiley:

Ale najlepšie je, keď ti niekto tvrdí že Horner ovplyvňoval závod. Wolff to robil síce už o 20 kôl skôr, ale to už predsta nie je argument. Lebo iba Horner je ten zlý pán :smiley:

Dvojmo, keď je to komunikácia medzi FIA riaditeľstvom pretekov a MB a on “nevie” kto je Mikey. Nuž, asi Wolff kričal na nejakého psa v stajni a vravel mu ako je to nesprávne žuvať tie gumy :joy: - asi preto nemohol LH prezuť

Ked to uz otvoril, Lewis mal dostat ciernu vlajku v Silverstone.

1 Like

Teraz na co? Ved celu sezonu sme videli kontroverzne momenty

V principe to co sa deje je pekna uzazka toho, ze ak sa to na posledne kolo pusti, polovica fanuskov je spokojna a druha nie. Ak sa nepusti a dojazdi sa za SC, polovica fanuskov je spokojna a druha nie …

Žluté vlajky, červené vlajky, limity a SC byla jeho uchylka.
Vlastně to, že se vše uklidí, pak odjedou auta a pak teprve bude v dalším kole restart byla hlavně jeho myšlenka a hrozně na tom lpěl. (hrozně mu na tom záleželo).
Takze říkat, že si něco špatně vyložil je urážka jeho památky.

Áno ja viem kto je Michael Masi, ale Mikey veru nie.
A viem kto hučal počas posledných kôl do neho, kým nedostal darček.
A viem že predtým ten istý Masi tvrdil, že musí prepustiť všetky vozidlá, a viem že aj napriek dohode tímov sa VC Belgicka odjazdila za SC.
A viem že to serinká aj RB:

1 Like

Vieš čítať s porozumením? Napíš mi, kde si si v mojom príspevku prečítal že mi ide iba o showku bez dodržiavania pravidiel… ja som písal o tom, že riaditeľstvo pretekov a SC to absolútne nezvládli… za 2-3 kolá mohlo byť zoradené pole a odprataný mclaren a mohlo sa jazdiť… z toho som rozčarovaný… nikde som nenapísal že mali porušiť pravidlá… ale ako hovorím… diskutujú tu malé deti, ktoré sa zatiaľ nenaučili čítať s porozumením…potom prejdú do osobných útokov ako ty… a potom tu takto vyzerá diskusia ako vyzerá… sorry, ale na teba reagovať už nebudem, pretože si mi práve ukázal, ako vyzerá tvoje IQ… česť niektorým, ktorí tu diskutujú vecne, bez urážok a k veci… a hlavne nie sfanatizovane ako shredder…

1 Like