Vasseur skladá tím snov: Hamiltonov príchod som mal už dlho v hlave | Magazín F1 - F1online.sk

je to cele sucast folkloru

Tu si jezko celkom uletel, ak to myslel na Kuciaka, lebo s tym politici nemali nic. Vsetko ukazuje na Kocnera.

A aj tu vidiet aky bordel mal v hlave ten utocnik, kedze so zmenami v RTVS Fico v podstate nic nemal, to ide za SNS a Simkovicovou.

nemyslel, je tam popisany zaciatok casoveho intervalu :smiley: ale to je v tejto chvili jedno jak som to myslel

Už jste slyšeli tu novinu, že dnes Češi porazili Dány? :slightly_smiling_face:

2 Likes

Spíš zemřel Vlastík Harapes. Zrovna včera jsem si na něj vzpomněl, když jsem vzpomínal na jednoho trenéra, kterej mi říkal, že se tam hejbu jak Harapes. :smiley:

1 Like

Ano, az na to, ze tie vyjadrenia d3mentov z “opozicnej” barikady v komentaroch na Zomri aj ostanu, kym tie nezmysly, ktore postoval @helmutko, budu za par dni oficialna agenda politkov zo Smeru a SNS. To je dost podstatny rozdiel.

ano urcite sa nenahlasuju vsetky ale to ani v rakusku a v inych krajinach, ale tvrdit, ze sa u nas neeviduju znasilnenia? to akoze vazne? mas nejaky dokaz, ze sa to neeviduje ked je to nahlasene? nieje to nahodou problem na zapade ked sa zamerne nevysetrovali a ututlavali znasilnenia migrantami? co ten pripad v anglickom rotherhame kde fungoval pakistansky gang znasilnujuci biele anglicanky a policajti ktori o tom vedeli a vedeli, ze je to rozsiahle tak to nevysetrovali lebo sa bali ze budu obvineny z rasizmu a islamofobie? vies o niecom podobnom na slovensku? aj v nemecku s tymto mali problemy, svedsko to iste

srandicky srandicky, ale je to statistika vsetkych znasilneni co boli nahlasene
a ver tomu, ze v cesku a na slovensku aj vdaka komunizmu su nasi farari na tom velmi dobre, daleko lepsie ako ti zo zapadu. na slovensku a pokial viem ani v cesku neboli ziadne obrovske skandaly ako na zapade v tomto ohlade. jasne, ze znasilnenia boli aj knazmi, ale neda sa to porovnat so zapadom
a ono ani na tom zapade to nieje zas az take ako sa to vykresluje v mediach. ked prepukol ten skandal v usa pred par rokmi tak som cital, ze podla nejakych statistik knazi zdaleka nepatria medzi najvacsich znasilnovacov ako sa to niekedy snazia pretlacat media. najvyssia miera znasilneni nieje knazmi, ale ak si to dobre pamatam tak to bola jedna kategoria bud sportovi treneri, alebo ucitelia. samozrejme okrem znasilnenia rodinnym prislusnikom resp. rodinnym znamym ti su na cele rebricka
len pri katolickych knazoch sa kazde znasilnenie pripocita k tym ostatnym a berie sa to ako celok, ale to ze napr. znasilnenia v skolach a hlavne tych sukromnych(hovorim o usa) sa riesia takmer zasadne mimosudne lebo ani jedna strana nestoji o publicitu tak to sa nikde verejne nespomina. ved ktori prachac tuzi po tom aby sa vedelo, ze jeho dieta bolo znasilnene, radsej pristupi na mimosudne vyrovnanie, skola tiez nestoji o negativnu publicitu tazke rad zaplati a ucitela prepustia a samozrejme s kladnym odporucanim ved nechcu aby sa nikto hrabal v tom, ze preco odisiel zo skoly bez kladneho odporucania :slight_smile:

Neviem no, u nas sa nevysetruje pomaly nic, ked tu policiu a sudy riadi mafian z Nitry.

1 Like

Takže konšpirovať keď som podporovateľ PSka je v pohode ale konšpirovať keď som podporovatel ficka je zlé?

2 Likes

Na Harapesovou jsem si dnes místo pyžama oblékl štrample a budu na něj celou noc vzpomínat.

To som kde napisal?

Sa pýtam, tvrdil som, že si písal niečo podobné?

Z minuleho roka viem porovnat Pariz a Budapest zo zahranicnych miest, kde som sa v noci prechadzal (resp. isiel z mesta na hotel) s priatelkou a asi nemusim hovorit, ze kde som sa citil bezpecnejsie a kde po nas rozne individua menej pozerali a pokrikovali.

V mestach, kde bezne chodia vojaci s automatickymi zbranami sa teda ja zrovna bezpecne necitim. Rozhodne nie tak bezpecne ako v nasich mestach. A prave v Parizi sa po vlakovej stanici za bieleho dna prechadzali vojaci s automatmi (netusim preco).

PS: Posledny vazny nocny incident v Bratislave:

Ano, ozrati Slovaci sa obcas pobiju, ale viedensky kebabar ta doboda nozom za to, ze baba, ktoru na diskoteke chce on, nechce jeho, ale chce teba a jeho Allah akbar mu povie, ze ta ma bodnut. :slight_smile:

Vyplynulo mi to implicitne z tvojej otazky.

Super, odpoveď asi nedostanem, že?

1 Like

Tohle téma je na srandičky velice vážná věc.
A komunisti a jejích represe vůči svatým zdaleka nemůžou odčinit všechny zvěrstva které svatí během své existence napáchali. Stačí si připomenout inkvizici.

1 Like

urcite tu nepatri ani jedno

ked ale helmutko nemohol odolat :smiley:

Nie, že tu. NIKAM nepatrí ani jedno.

Sorry, ružové okuliare dávam dole. Tak nejak mám očakávania, že keď postujem dezolé z jednej strany tak automaticky sa vyhraním aj proti dezolé z druhej strany.

Ale to by som chcel vela aby platili rovnaké pravidlá pre všetkých. Resp. sa neaplikoval dvojaký meter

2 Likes

Podla mna su akekolvek konspiracie ho.vadina, je uplne jedno, kto ich siri. Moj point bol ale ten, ze v pripade opozicie mam aspon istotu, ze tie konspiracie nebude sirit Simecka, kym taky Blaha s Dankom tu budu tie nezmysly z Hlavnych sprav veselo sirit ako na beziacom pase. V podstate s tym uz zacali.

nie nemam novsi clanok, lebo toto bolo prve co mi google vyplul a nemam chut hladat novsie, ale urcite to nebude pre teba problem si najst ono sa tie statistiky zverejnuju kazdy rok
ale pochybujem, ze sa to v krajinach kde rastie vyrazne pocet migrantov zlepsuje

nemecko tam to je tiez rok od roku vacsi problem, svedsko snad netreba spominat o zvysujucej sa kriminalite migrantov snad musel kazdy citat nejaky ten clanok aj vtedy ak cita vyhradne cervene dennicky
francuzsko snad vyriesilo problemy s migrantami a uz tam nehoria auta pri kazdej prilezitosti ci uz treba oslavovat vitastvo alzirska, alebo protestovat proti smrti kriminalnika unikajuceho na motorke pred policiou co si to zapikoval do elektrickej rozvodne a usmazil sa?

v mojom svete? kedze zijem na slovensku tak take ake su na slovensku, da sa to dohladat