Vasseur skladá tím snov: Hamiltonov príchod som mal už dlho v hlave | Magazín F1 - F1online.sk

Žiaľ, toto je príliš informovaný názor na to, aby to akceptovali ľudia typu Danko a Blaha. Oni si tohto chorého človeka hneď spojili s denníkom N :frowning:

Tak zkus zajet do Štětína. :slight_smile:

1 Like

:grin: Parádní zážitek. Kdo si chce takový zážitek užít, tomu se špatně nedělá. Problém nikdy nebývá v těle, ale v hlavě. Viděl jsem i zkušené námořníky jak je jim nevolno před delší plavbou. Nervozitou jako u Jamese Hunta. Tomu taky nebývalo před závodem volno.

2 Likes

Řekněme, že to bylo v prvním šoku :woman_shrugging:. Je problém, že nejen na Slovensku politici a vůbec lidi, kteří se snaží pohybovat ve veřejném prostoru a ovlivňovat ho, jako by ztratili základní zodpovědnost za to, co můžou ve společnosti způsobit a snaží se získávat hlasy jakýmkoli způsobem - bez základní slušnosti, bez apelu na dobré lidské vlastnosti, naopak povzbuzováním těch špatných. Dnes je v módě se vysmívat obyčejným morálním zásadám, ale bez nich nefunguje nic. A to platí u vás jako u nás :slight_smile: .

Ono tie cisla mozu suvisiet aj s tym, ze u nas sa znasilnenia poriadne nenahlasuju a neeviduju. Netreba za vsetkym hned hladat jednoduche riesenia.

1 Like

Jsou v téhle tabulce i delikty kněží? :grin:

3 Likes

to plati aj v Prahe, Brne, Michalovciach, ci Kosiciach … nebezpecenstvo ciha vsade

1 Like

Co se tyce te Cesny. Kdysi jsem v Letnanech absolvoval takovej sranda kurz na letani. Nejdriv na takovym supertrenazeru. Ten chlapik tam byl desnej prudic.

Prej, pane pomalu s tim kniplem, at to nekde nerozbijete. Ja na to. Ale dyt to je jenom pocitac ne? A von. Ale stejne davejte pozor, to se pak musi restartovat, kdyz to preklopite. No tak sem poslusne jak blbec letel rovne, pak nahoru, dolu, otocil a po hodine pristal.

Tak mi dulezite vypsal nakej navonenej papir, kterej sem hned za dverma hodil do kose. Mo a sel sem na drahu, ze poletim malickou cesnou.

Jezis to byla kraksna. :laughing: . A jeste ty Letnany. To je jedna draha udupana a drha uslapana, samej drn. Si rikam, no jestli tamten tak vysiloval na tom trenazeru, tak to nepoletim, tady ten me necha stat na plose a nech me koukat ze zeme.

Jo prdlajs. Hned na me, tak dem ja sem nakej Jirka, at si nevykame, kdybysme sebou nahodou prastili. Ja bych nerad umrel vedle nejakyho co ani neznam jeho meno.

No a uz sme tam sedeli. Sem sirsi v ramenou a fakt tam bylo tesno. Melo to berany, jestli nejakou paku, nevim. Chvili letime a von povida, tak byl si na trenazeru ne? Ja na to, jo byl. A on, tak to umis litat, tak si to vem at se nedru. :laughing:

Ja mel ty pracky spoceny, co ti mam povidat. Tak letim zpusobne rovne a von zase. Co blbnes, proc letis rovne, berany k sobe a nahoru a pak to srovnej, na vodoznak moc necum, reaguje se zpozdenim, spis sleduj horizont. Dyt si rikal ze umis litat.

No pokud vim, tak to rikal on, ja drzel kusnu.

A za chvili zase povida, dobry vidim ze ti to jde, tak to pomalu otoc a mazem k letisti. Tak sem to otocim a vracim se. Jeste chvili me ukoloval a uz jsme klesali na letiste. Ja si rikam kristepane co ted. A von, pristal jsi na tom trenazeru ne? Nerozbil si to.

No ve me by se krve nedorezal. Ja mam dost znelej hlas, kdyz promluvim jako kdyby ostatni septali, ale ted sem jen tak pipnul. No pristal. Nastesti se zasmal a povida, dobry ale to pristani si vemu a ty az priste.

A jak tak nalitava, tak si rikam aspon na tu uslapanou. Jo prdlajs dal to mezi. Na tech drnech jsme litali sem tam.

Co ti mam povidat, bylo to bajecny. :smile::wink:

4 Likes

to nema zmysel … ze zena po 15 rokoch prehovori lebo sa konecne odhodlala nepotlacat veci, tak je za tym klasicky hned len honba za prachami z jej strany atd … proste dneska si za to mozu same zeny a basta.

ludia dneska vidia napisany text, a beru to ako fakt, pricom je dobre sa zamysliet. potom vidia napisany fakt, a zamyslaju sa nad nim az tak, ze tu mame spolocnost, aku mame. uplne naopak cele

1 Like

Máš novší článok ako z 2017?
Ako vyzerajú dáta per capita v tvojom svete?

Zbytočne tu posielaš žlč z jednej strany.

Tak isto sa tu dá naposielať jak z “opačnej strany” konšpi o tom jak to je nafingované, jak si to nechal spraviť atď…

1 Like

Žiaľ, áno. Nálady sa budú ďalej bičovať a bude hůř. Toto ale nie je štandardná krajina s vyspelou politickou kultúrou. Za normálnych okolností mali byť vsetky strany spolu a odsúdiť to, spoločne. Naposledy sa nám ale takýto konsenzus udial iba pred referendom o vstupe do EU.

1 Like

a to je real?​

Znovu tiše závidím. Tyhle zážitky jsou nejlepší a člověk na ně už nikdy nezapomene. Já jsem v tomhle rapl a možná bych si to přistání zkusil. Jen nevím kdo by měl více popsané trencle. Jestli já, nebo pilot. :grin:
Ale znáš to. Za monitorem je hrdina každý. :crazy_face:

1 Like

Čo myslíš?

Mne to je jedno, ale keď rozprávam o dezolátoch z jednej strany, je fér podľa mňa povedať aj o druhej.
Netvárme sa, že d3menti sú len na jednej strane barikády.

1 Like

Toto by sa v normálnej krajine von nedostalo:

https://www.reddit.com/r/Slovakia/s/lwcJOwGSPr

tyvole.

jak je mozne ze to vidime?
Borec nevyzera ze neni na tabletkach

Dezoinfo scena podla mna uz zhavi servery naplno, mozno bude aj blackout lokalny

Pěkný. Takovej způsob jsem už v jedný zemi viděl.

je jasne, ze na kazdej strane barikady su ludia co im to srotuje tak trochu, inak :smiley:

ja tiez nevidim veci len ciernobielo, neboj sa

Však hej, len proste postovať sem vyjadrenia d3mentov zo strany “fico” barikády je akože k čomu dobré? Čoho to je akože dôkaz?

Vravím, stačilo otvoriť Zomri alebo hocičo iné a pozrieť komentáre keď boli ešte dostupné “jj, nafingované” “pekne to nafingoval”.

Rovnaká zberba len jedna vlavo, druhá vpravo.

2 Likes