Vasseur skladá tím snov: Hamiltonov príchod som mal už dlho v hlave | Magazín F1 - F1online.sk

Toto je typicky priklad myslenia “fakty su mi ukradnute, mna zaujima iba moj pocit.”

Úprimne závidím. Tam som sa chcel pozrieť pár rokov dozadu a zaváhal som. Kto vie, ako to tam vyzerá teraz. Videl som iba pár reportáží.

Tak už to máme tady. Za všechno můžou Rusové. :joy:

image

Začína informačný chaos. Na CNN Prima News ho priradili ako fanúšika Čaputovej, liberálnej politiky a že dlhodobo nenávidel Fica. Toto bude ešte zaujímavé.

ja som ta do vazenia zatvarat nechcel, len som ti napisal, ze tvoji libtard kamosi takych ako ty do basy zatvarat chcu samozrejme ak je to v obratenom garde :slight_smile:
ja som presvedceny, ze hlupost by sa nemala trestat

ale inak si rychlo skrotol :slight_smile: mozno aj lutujem, ze som to napisal hned mohol som asi chvilu pockat by si sa viac odkopal
ono uz len ta predstava, ze ta mozu prist zbalit fizli na vysluch, v lepsom pripade len predvolanim dokaze zazraky :slight_smile:

na politicku objednavku koho? fica?

ale urcite ma na fb v profilovke all for janko, za slusne slovensko, …

uz vieme, nesuhlasi s vladou ohladne likvidacie masmedii, rtvs a vyhadzovu mazaka

kde lyncuju novinarov? na ukrajine? ale tu si asi nemyslel. kde na slovensku lyncovali novinarov? a nezacni ze ich lyncuju verbalne lebo potom sa mozme zacat bavit ako sa spravaju novinari. aj dnes simeckov fotrik oznacil volicov vladnej koalicie ako volicov hitlera, ale to je podla teba asi v poriadku

az na to, ze tie jeho omluvy su tak trochu ironicke, skor si uvedomil, ze na tom co som napisal moze byt kus pravdy a ono fakt uz len taky vysluch na policii neni prijemny aj keby to hned potom dalej nijak neriesili

ale teraz fakt lutujem, ze som to napisal v diskusii by sa niektori “vlajockari” urcite viac odviazali :slight_smile:

tak s tymto by som si taky isty nebol, ale nieje tu na to priestor rozober kto zacal, kto pokracoval a kto to vyhrotil do extremu, ale fakt je ten, ze ani jedna strana si nema velmi co vycitat

a tou uderkou myslis dou matelko sulik co stavali ficovi pod barakom sibenicu? a co sa naramne pacilo mainstream mediam? kto aj dnes chrlia zlc na nie len vladnych politikov, ale aj na ich volicov? treba ti napisat vsetky vyrazy ake pouzil simeckov fotrik na volicov vladnej koalicie? nejak som nezachytil ani len jedno jedine vyjadrenie mladeho, ze sa od fotrikovych slov distancuje, ale inak ma moralizovania plnu hubu tak ako aj dennik n, kritizuju inych ale sami pluju ohen a syru na kazdeho s inym nazorom

takze spochybnujes, ze v usa boli dokazatelne sfalsovane volby(nehovorim o tych poslednyc)? lenze odvtedy sa chaos pri volbach este zvysil, takze ked to bolo mozne vtedy tak preco by to nebolo este jednoduchsie dnes

a tiez spochybujes zasahovanie federalnych agentur do socialnych sietach v zaujme cenzurovania pre bidena nepohodlnych prispevkov? ved to je dokazany fakt, samotnym twitterom, ze to robili aj na popud fbi

a nesuhlasil by si s tym aj v case kedy si napisal prvy prispevok? vtedy to tak velmi nevypadalo, ze nesuhlasis :slight_smile:

no nejaku cenu treba zaplatit za moznost dychat rakusky vzduch, ved predsa kazdy vie, ze vo viedni aj hov no vonia ak je spravne rakuske :slight_smile:
niektori maju o zapade stale tie iluzie ktore si vysnivali za sociku a akosi nepostrehli, ze odvtedy to so zapadom ide v mnohych oblastiach dolu vodou. niektori vidia len vyssie platy a krajsie cesty a to im k zivotu staci

1 Like

Žil jsem 8,9 let možná. Švýcarsko, Francie, Neměcko, pak nějaký Polsko (v Polsku nejlepší)
A nikdy se mi ani náznakem nic nestalo. Hlavně Francie je divoká, co ty týče nějakých migrantů a jsou tam občas takový divoký skupinky, to nebudu nic nalhávat, ale vždycky bylo vše v pohodě. Procestoval jsem 1/2 a nikdy jsem neměl ani šrám. Ve finále to bylo nejhorší v Pardubicích, když jsem ve 3 ráno začal fandil Hradci. To mě líznul popelník.

1 Like

dezolati uz maju jasno. Citat z Haeska:

Ono je to v podstatě jedno, tihle magoři si vždycky najdou důvod. A klidně můžou být chvíli součástí jakési domobrany, potom bojovat proti násilí, teď snad proti omezování televize nebo co… Zdá se, že měl dlouhodobě pocit určitého zneuznání v kombinaci s tím, že se musí nějakým způsobem zapsat ve veřejném životě, až mu hráblo definitivně. To se může stát kdykoli a kdekoli, i když samozřejmě vyhrocená situace ve společnosti k tomu přispívá.

to kde pisali? lebo on tazko je prorusky a hlavne sam povedal, ze ho chcel zabit lebo nesuhlasi s krokmi vlady ohladne medii a odvolanim mazaka(byvaly predseda sudnej rady) a v nejakom videu vraj rozpraval, ze “aka slovanska vzajomnos” agresor a obet su jasne(ci nieco v takom vyzname) a povedal to v 2022
to niesu velmi slova proruskeho fanusika

Dlouho jsme se tam nezdrželi. Kotvili jsme tam dvě noci, prohlídli město, natankovali a pluli jsme dál na Maltu.
Turistickou část a letiště jsme neviděli vůbec. Skály jsou tam lávové černé, takže pobřeží kolen kterého jsme pluli dost nevzhledné. A v neděli u městského mola tekla pitná voda po kapkách. Asi proto, že se všichni na ostrově myli, aby se dalo v kostele dýchat.

1 Like

Skoda, poslal jsem ti spatnou fotku. Rikam si proc pise Aerovku ja letel timhle:

sstbBuckerJungmannGallery215862

Bucker. Chlapik co ho mel nejdriv ze prej poletime pianko. Pak se furt vyptaval jestli mi neni spatne. Ze prejkazdymu je spatne, krome nej. Ja furt ze v pohode. Tak se nakrknul a povida. Tohle letadlo slouzilo jako cvicne pro pilote Me109 (kdo chce Bf109), melo podobne ovladani a chovani, byt v nizsich rychlostech. A zacal tam stihat adelat pulvykruty a podobne. A pak dal nalet nad chajdu svyho kamose.:grin:.

A zase povida ke me. Neni vam spatne? Nechce se vam zvracet? Vedle mate pytlik, ne ze mi nablinkate do kokpitu.

Ja na to spatne ne, ale ta beranice je mi mala a mrznou mi usi. Tak se definitivne nasral a povida tamhle je Temelin, tam nesmime, otocil to a leteli jsme zpatky. :grin:

Atentátníka spojují s proruskou polovojenskou skupinou - Novinky

hlavne, ze libtardi mali jasno vo vrazde na zamockej
co tam potom, ze ten chalan bol dusevne chory kedze pisal o tom, ze to tu ovladaju mimozemstania a fungoval vylucne na anglickych verziach socialnych sieti, ale libtardi mali jasno, ze ho zradikalizovala situacia na slovensku a slovenska opozicia
sice chcel zabit aj fica a bol to inak fanusik ukrajiny a kritizoval rusko a podporoval ukrajincov v boji proti rusku

1 Like

Ano to mi rikala nase slovenska pribuzna taky. One je tedy proCaputova. Ze Matovic vyhraje Ficovy volby. Rikala to hned pote co se Matovic dostal k moci. Prorocka slova. Ze to co predvadi Matovic dela ze Smeraku normalni lidi.

Máme čakať novú vlnu migrácie z Holandska, Nemecka, Francúzska… do Prešova? Kedy to začne? Pýtam sa pre kamaráta, ktorý má voľný cash a chce zarobiť na nehnuteľnostiach.

3 Likes

Dal si si namhu.

Mas zapal

Len tak dalej

3 Likes

No praveze ma ma rad :smile:

1 Like

Tie krajiny sú úžasné a s Poľskom súhlasím. Zajtra musím do Varšavy a rozmýšľam, že ostanem dlhšie. Aj keď môj liebling je Wroclaw a Trojmiasto :slight_smile:

Ten Ferdov je lepší :smiley:

Pre porovnanie, na Slovensku to bolo 87 znásilnení, v Česku 598, v Rakúsku 1130 a v Poľsku 1233.

nuz co, to je statistika

a toto je realita, znasilnenie 10 rocneho chlapca migrantom vraj nieje znasilnenie pokial nieje dokazane, ze konal proti jeho voli
podla sudu asi ten chlapec chcel mat sex s uplne neznamym migrantom a ten migrant predsa sa ospravedlnil lebo bol v “sexualnej nudzi” to sa stava ak je dlho na cestach a je to polahcujuca okolnost