Vasseur skladá tím snov: Hamiltonov príchod som mal už dlho v hlave | Magazín F1 - F1online.sk

Uplne ohavny cin a ako spolocnost sme padli na uplne dno, ked sa tu politicky nesuhlas riesi takymto sposobom.
Priat Ficovi smrt povazujem za prizemne a ubohe, rovnako prizemne sa ale prezentovali aj jeho kolegovia, ked tu situaciu zneuzili na utok proti novinarom a opozicii. Uplna bezcharakternost. A ano, ci sa to niekomu paci alebo nie, prvy, kto tu siril v spolocnosti uz roky zlobu a nenavist, bol Fico a jeho kumpani. To neznamena, ze si to Fico zasluzil, ale bolo by fajn, keby to viedlo aspon k nejakej sebareflexii a keby ta uderka konecne pochopila, ze ta ich zloba a rozostvavanie je cestou do pekla. Ale to je len moje prianie, pri tej ich bezcharakternosti to akurat zneuziju, aby podkurovali este viac. Ved to uz aj vlastne robia.

4 Likes

Já to tak neberu, protože jsem se o tuhle činnost sám nijak nezasloužil. Pouze se nabídla možnost a já ji neodmítl.
Mnohem více by mě potěšil seskok padákem, nebo let balonem. Ten jsem sice měl domluvený, ale jednou mi to překazily závody větroňů v Mladé Boleslavi a podruhé se kamarádka rozešla s pilotem.

1 Like

chces snad tvrdit, ze tie volby v usa prebehli podla demokratickych standardov? :slight_smile:

  1. vlada agentury ovplyvnovali volby tym, ze socialnym sietam prikazovali co maju cenzurovat(paradoxne v neprospech vladnuceho prezidenta). to je dnes uz proste dokazany fakt. tie udaje o tom ako to twitter cenzuroval na pokych fbi je proste neschybnitelne, boli to oficialne zverejnene udaje priamo z twitter potom ako to prebral musk a nikto ani z predchadzajuceho vedenia to nespochybnil a podne to bolo vo vsetkych dalsich socialnych sietach
  2. to korespondencne hlasovani a scitavanie bolo proste riadne netransparetne
    ak by takto prebiehali volby v krajine ktora nieje pevne na strane usa a vyhral by kandidat ktory chce tu krajinu viest inym ako usa smerom tak amici tie volby vyhlasia jednoducho za sfalsovane a neuznaju vitaza, zavedu sankcie a pod.

tie volby v usa jednoducho nesplnaju tie standardy ako su kladene na volby v demokratickych krajinach a to samozrejme nieje problem len tych poslednych, oni na ine krajiny maju uplne ine naroky ako sami na seba.
napr. tam mozu vo volbach hlasovat aj ludia co nemaju obcianstvo :slight_smile: sice nieje to legalne, ale vie sa o tom a nejak tak sa to v niektorych statoch hlavne kde je vela migrantov a kde to pomaha demokratom sa to tak nejak toleruje.
vies si predstavit, ze by na slovensku bol taky chaos pri volbach ako v usa a ze by boli tie volby uznane za demokraticke ak by v nich vyhral fico s tesnym naskokom pred usa pozitivnymi progresivcami? :slight_smile:
obaja vieme ako by to skoncilo

v usa uz boli volby dokazatelne sfalsovane, takze si nerobme iluzie ze to tam je dokonale. ano vtedy to bolo v prospech republikana busha ktory potom rozvratil na komplete svetovy poriadok. ale co sa stalo raz, tak sa moze stat aj druhy krat

ako neviem ci sa tam nakoniec vyskytli take nedostatky, ze by to az zvratilo vysledok a to sa uz nikdy nedozvieme kedze sudy velmi aktivne zabranili tomu aby sa tie hlasy este raz prepocitali. co je dost zvlastne v udajne najdemokratickejsej krajine, ze tam je pre nich problem ak sa ma nieco skontrolovat, ze ci neprislo k omylu, alebo dokonca k podvodu :slight_smile:
ale proste tie volby nevzbudzovali taku doveru ako by mali, bolo pri nich vela chaosu a pri chaose sa lahko robia chyby a este lahsie cielene podvody

Tak to jsi frajer. Ten balon, to bych dal, letel jsem, ne jako pilot, timhle

:grinning:

Ale ten seskok padakem. To jsem vzdycky chtel, ale bal jsem se.

2 Likes

Aha, už vím s kým mám tu čest. Dál jsem nečetl, sorry. :slightly_smiling_face:

2 Likes

no a chcel zabit premiera lebo nesuhlasi s krokmi vlady ohladne rtvs, mazaka,…

suhlasis s tym, ze ak clovek nesuhlasi s krokmi vlady tak ma pravo zabit premiera?

1 Like

toto je volic opozicie nesuhlasil s vladou ohladne udajneho rusenia masmedii, rtvs a vyhadzovom mazaka

toto putinovi tazko prisiju

Existuje na tu otázku jiná odpověď než že nesouhlasím?

Nestresuj. Stále môžeme pripojiť BA k Niederösterreichu alebo Burgenlandu. A zarobíme na cenách nehnuteľností :slight_smile:

1 Like

Tuhle Aerovku Ti závidím a opravdu hodně a upřímně. Na veterány hodně trpím.
Tehdy když mi v Boleslavi padl ten balon, tak jsem si aspoň zaplatil vyhlídkový let snad v té nejprťavější Cesně. Srandovní bylo, že mezi pilotem a cestujícím byla klika podobná šaltr páce v Trabantu. Byla červená a dala se použít při poruše letadélka. Tou pákou se totiž otevíral v případě poruchy padák. Vážně, nedělám si srandu. Tím že bylo letadélko tak malé, tak jsem si připadal jako na skotačivé koze. Pocit byl stejný jako ve vlnách na jachtě.
Měl jsem možnost výběru vyhlídkového letu nad Prachovskými skalami, nebo směrem k fašisticku. Samozřejmě jsem si vybral Pracháče. Ale udělal jsem chybu. Měl jsem si zaplatit oba lety a byl bych ve vzduchu mnohem déle. Start a přistání totiž ukrojí velkou část letu.
S padákem jsem letěl pouze za lodi a je to úžasný zážitek. Proto jsem chtěl absolvovat i seskok, ale ten je mi už zamítnutý.

1 Like

A zaroven vzrastie kriminalita a zeny nebudu moct vecer len tak chodit von bez strachu, lebo sa nam sem natlaci plno kebabarov z Viedne, Linzu a inych uzasnych zapadnych miest.

Média dokážou překroutit kdeco.

V našej časti Európy je crime index v hlavných mestách podobný, toho by som sa nebál :slight_smile:

https://www.numbeo.com/crime/rankings.jsp

1 Like

Koukám, že mafie Palermo pořádně zlenošila. :grin:

V tomto ponimani tomu ide naproti takmer kazdy popredny politik, mohli by sme to povedat snad o kazdom predsedovi strany.

Na pociatku vsetkeho by som hladal Matovica. Ten priniesol do slovenskej politiky taku (ne)kulturu aka nemala obdoby. Vdaka tomu mu rastla popularita a ostatni sa museli prisposobit, lebo vela mladych videlo v Matovicovi spasitela preto, lebo robil zo seba cirkusanta a na vsetkych politikov doradu hrubo a vulgarne utocil.

Nehovorim, ze Matovic za to moze, to vobec, ale Matovic je pociatok rozpadu akehokolvek respektu v nasej politike. Zm.rd, ktory sa kazdemu smeje do xichtu, pritom sam je rovnaky podvodnik.

1 Like

Ked som tam bol naposledy, po uliciach šli dvaja policajti a jeden vojak s nejakým automatom. Cítil som sa bezpečne :slight_smile:

Index neindex, odporucil by som ti skusit si nocnu prechadzku s frajerkou/zenou po nejakom sidlisku v Bratislave a potom po v Linzi napriklad (alebo kludne aj vo Viedni). Nedajboze, ked tvoja zena je blondina. A potom by si mi povedal, ze kde si sa citil bezpecnejsie. :smiley:

Asi musíš mít fakt smůlu, aby se ti něco stalo.
Byl jsem dlouhou dobu ve Francii v Mulhouse. Skoro každý den jsme s kamarádem chodili do centra kalit a chodili jsme přes takové ghetto. Nikdy se nám nic nestalo. Nespočetněkrát jsme šli i k někomu domů, když nás zvali, že se s náma hrozně chtějí bavit. A bylo to všechno možný, černoši, arabáči. atd. :smiley:

1 Like

Když jsem byl na Sicílii poprvé, tak jsme všichni skončli na stanici karabinierů.
Ale neboj, všechny nás hned po letmém pohledu pustili. Evropanům klacky pod nohy nehážou.
Bylo to před čtrnácti léty a dopluli jsme do Lampedusy z Tunisu na soukromé jachtě.
Tehdy ještě takový přistěhovatelský boom nebyl. Alespoň my jsme o žádném nevěděli.

1 Like

Jos, je to štatistika a na niekoho to proste padne, či je v centre alebo na sídlisku. Postreliť ťa môžu aj v Handlovej na námestí alebo na univerzite v Prahe.

Ináč mám podobné skúsenosti ako @PUFF. Prešiel som s priateľkou v noci divné zákutia Paríža, Nice, Cannes a pod. Ale je možné, že som príliš veľký a ona dosť škaredá a preto sme nemali problémy :slight_smile: