Vasseur skladá tím snov: Hamiltonov príchod som mal už dlho v hlave | Magazín F1 - F1online.sk

Priklad tolerantneho demokrata, tlieskam ti ty odpad za to, ze si sa konecne ukazal, co si za chudaka. Nech opozicni volici strielaju Fica, koalicni volici Simecku s Matovicom a budeme si to tu uzivat.

To, ci ma alebo nema byt v base za korupciu je jedna vec (dokazane mu nic nebolo, ale mozme si o tom mysliet svoje), ale vrazda za politicke nazory je nieco uplne ine.

Keby ti ja pri.jebem za tvoje nazory, tak prvy by si reval ako pavian o tolerantnosti a odsudzoval ma, a to sa ani nestrielalo.

Pekny hnoj tu mame na fore.

@Admin super robota, za ignoraciu takychto komentarov ako predviedol ten chudak.

6 Likes

to nevieme, co dedka tak nasralo :smiley:

Jedine jeho politika. Ci myslis, ze sa osobne poznali a mal s nim osobny spor? :slight_smile:

Obe strany to hrotili protestami cim dalej tym viac, navyse od parlamentnych a prezidentskych volieb to eksaluju aj opozicne media do extremnych rozmerov a toto je vysledok.

2 Likes

neviem, preto moze byt mozne cokolvek :smiley:

ja uz pocitam so statnym smutkom a pomaly balim kufre nazad :grin:

Ja dufam, ze sa z toho dostane. Bez ohladu na to, ci je to Fico, Matovic alebo ktokolvek, je to premier a vrazda premiera (ani pokus o nu) nie je normalna ani v juznej amerike, kde sa ludia denne strielaju na ulici.

1 Like

mna uz nic neprekvapuje, jak aj pisem vyssie … vyeskalovalo to do tohto bodu

pomaly to zacina padat aj od zahranicnych politikov, ze situacia v krajine je uz roky kriticka

lyncuju tam novinarov, zabiju novinara, media su spiny, pricom v ludoch zasadili nenavist skrze tie same media (lol) tak sa neni comu divit, aspon mojimi ocami

Nebola otázka či, ale kedy. Od vraždy Kuciaka bol agresívny, prskal a nadávalal ako pohan. Čo čakal, krémeše?

1 Like

ja byt Fico tak chodim v nepriestrelnej veste este aj na cigu na balkon.

toto ale strhne este viac zla, na videach z atentatu vidiet ako starci kricia krasne.

tie kufre este necham prazdne chvilu

Však bydlíš v Brně ne? :smiley:

panbozko ma ma aspon trosku rad

No vidis, tak to jsi mozna vyzkousel i vice zbrani nez ja. No to asi ne, ale urcite je to dost. :+1:. Magnum je desnej. :grin:. Z toho si na vetsine krytejch strejnic nevystrelis. Nici jim to zdi. :grin:

No pokud bydlis v Brňu, tak to te moc rad nema. :rofl:

Pokud to prezije vrati se a bude horsi. Muj odhad. Uz takhle zachazel daleko a ted na nej saha smrt. Odhaduji, ze se mu znacne posune zebricek hodnot. A lidsky zivot nahoru nepujde.

1 Like

Ještě na vojně jsem vyzkoušel sapík, lehký kulomet, PLK a stovku, ale s vloženou hlavní.
Ale nemyslím si, že by to bylo něco s čím by se dalo chlubit. Pouze konstatuji.

Myslim ze to celkem k chlubeni je. Nemyslim ted jako ze se vytahujes, ale je to neco jako, ridil jsem zavodni auto. To bych taky vyzkousel. Ja strilel akorat z vz.58, ale kdo u nas ne, z Brena 2 a AR14. Ale to v tehle zemi asi taky kazdej. Nejake ty brokovnice nepocitam. Ty me asi interesujou nejmene. Je to sleha a po terci na pet metru nezbude nic.

ale predsa trestny cin pokusu o vrazdu sa stal bez ohladu ci je uz za to niekto vinny, alebo nie. to by podla toho ako to ty chapes nemohlo byt trestne schvalovanie ziadneho trestneho cinu za ktory este nebol pachatel odsudeny a tak to naozaj nefunguje.
tu o trestnom cine neni pochyb, ten sa stal a puff jasne napisal, ze skoda, ze ho nezabil.

ako ja osobne niesom za to aby taketo vyjadrenia boli riesene ako trestne ciny(pokial to neprekroci nejaku hranicu, ze bude priamo burcovat aby niekto niekoho zavrazdil a pod.), lebo hlupost a debilita by trestna byt nemala.
ale boli to libtardi co vo velkom zacali na policiu nahlasovat taketo prispevky na roznych forach a socialnych sietach a malo by sa kazdemu merat jednym metrom a nie ako emilovi hodalovi ktori vyhlasil po vitazstve capatej, ze tak teraz bude jej odporcov strielat. policia to dlho nechcela vysetrovat ale nakoniec to zacala ale uz za matelka sa to zamietlo pod koberec a hodal teraz pracuje v jednej progresivnej mimovladke. pritom v roku 2015(6) odsudili jedneho cloveka za to, ze zo srandy(nepochybujem, ze aj hodal to nemyslel vazne, o puffovi si isty niesom) na asi fb napisal, ze zaplati 50ecok za migranta a dostal za to podmienku, tak kde je tu spravodlivost, ked jedneho za nemiestny zart odsudia a druhy z toho vyviazne bez trestu, ale co sa cudujem ked tieto trestne ciny doteraz vsetky dozorovala specialna prokuratura a mal to na starosti progresivnymi mimovladkami vyskoleny prokurator honz a co u jedneho dokazal kvalifikovat pomaly ako terorizmus tak u druheho to nevidel ani na priestupok.

toto by neobstalo a ked je taky frajer a neposral by sa pred policajtami co by sa ale podla mna skor posral ako nie :slight_smile: tak by si mal stat za svojim a trvat na tom, ze to myslel tak ako to je napisane a nevykrucat sa, ale taky frajer urcite nieje, lebo ved ono aj ta podmienka dokaze zamavat so zivotom :slight_smile:

1 Like

Ano mas na to vyspely nazor. Faktem je ze bohuzel Fico tomu sel hodne naproti. To ten cin neomlouva.

Politik by mel dbat na vystupovani, neco reprezentuje, zastupuje. Jakmile politika zhrubne, riziko neceho takoveho stoupne. Je tu vzdy, ale agrese byt verbalni, to vzdycky pristrci o neco blize.

Agrese se najde skoro vsude, jen mi prijde takhle zdalky, ze Fico a treba takovy Danko, ji davali o neco vic nez by bylo nutne.

Videl jsem video, jak Matovic mel konflikt s Kalinakem. Matovic rusil nejaky jejich mitink. No a dostal od nejakeho svalovce. To jsou prvni vlastovky, ktere nasili delaji legitimni.

Fico rozpoutal hon na Caputovou. On timhle asi nejvic polarizoval spolecnost.

Máš pravdu, překročil jsem práh a přehnal jsem to. Snad se brzy uzdraví… Ještě by se stal mučedníkem a hrdinou a to nechci. A nechci ani vedět, co by se u vás dělo. Ono stačí i to, co tam je teď. Omlouvám se jemu i tobě. :slight_smile:

3 Likes

Prvni odstavec nekomentuju, ten stoji proti memu vyse. Jen pro doplneni, je to jen muj odhad. Mimochodem v CR se ted prave presne tohle resi na jinem pripade vrazdy.

Druhy odstavec je samozrejme souhlas. Pokud sedi ty skutecnosti co jsi uvedl, logicky je to spravne.

Treti odstavec jsi podle me jinde. Neni to o tom stat si za svym jako chlap. Na to si hrajou policajti. A zamer je vzdy stejnej. Rychle to vyresit at nemaji praci. A ujistuji te, ze apel na chlapstvi, coz asi zna kazdej kluk, je schopen te dostat do situace, kdy udelas cos nechtel, reknes cos nechtel a jsi schopen se priznat k tomu cos neudelal.

V pripade trestniho stihani neni nejaka potencialni posranost dulezita. System s tebou nehraje fer. Ty jsi vzdycky slabsi a tvoje hrani na chlapactvi se velmi casto otoci nechtenym smerem. Staci aby te soudila zenska.

Nicmene zaklad zustava. Puff tohle nema psat. Tohle je presne zpusob jak celou situaci zhorsit a eskalovat. To uz je videt ted, jak jsou tu nekteri z toho nastvani.

No vidis a uz se ti i omluvil. Tak snad to ztlumi vasne. Ujet muze kazdej.