Vasseur skladá tím snov: Hamiltonov príchod som mal už dlho v hlave | Magazín F1 - F1online.sk

U Tvého předchozího příspěvku mě zaujalo, že Fico byl postřelený v sebeobraně. Až čtvrtá kulka Fica odradila od útoku na nebohého pachatele v sebeobraně.

Nechci odhadovat kdo je pachatel, ale špína se vždycky hodí na někoho mimo politiku. Nejspíše to hodí na nějakého známého Kuciaka.

Neresim skutecnost. @PUFF reagoval na tebe a tvou zpravu. Pravo neni o jen o tom co se stalo, ale i o tom jake informace jsi mel kdyz jsi neco udelal. Mas tam fragment z novinoveho clanku, ktery neni kompletni.

@PUFF , pokud by byl obvinen, nemusi nikomu nic dokazovat. Dokazovat se musi jemu. A to to ze nadevsi pochybnost vedel o spachani trestneho cinu a schvaloval ho. A uprime, to nemusel vedet.

Dam ti priklad. Prispechas na pomoc zene, ktera je atakovana muzem. Ukaze se, ze ten komu jsi pomahal, byl zlocinec a tebou napadeny byl policista v civilu, ktery pacifikoval zfetovanou dealerku drog. Jak bys to posoudil jako soudce?

A sebeobrana ctyrmi vystrely? No to si klidne dokazu predstavit. Moje zena pri obrane by do utocnika vyprazdnila, mam v zasobniku 15 naboju, takze tak 7? Kolik ja? Nevim, sice strilim, ale v takove situaci? Dva mam natrenovane, ale buh vi.

A jeste doplnek. Kdyz jsem pred davnymi lety delal zbrojni prukaz a rozhodoval se co si koupim, narazil jsem na zajimavy clanek.

Bylo tam popsano jak americky vojak, celil v sebeobrane dvema utocnikum pod vlivem drog.
Branil sebe a svou pritelkyni. Oba utocnici utocili nozi. Nejprve dvema vystrely zabil prvniho a pak se otocil a postrelil dvema vystrely druheho. Ten druhy padl na zem a prezil. Ten prvni lezel na zemi mrtvy. Jenze pred tim jeste usel tri kroky a probodl vojakovu pritelkyni. Zban Beretta 9mm para.

Teda to jsou věci, člověk nemůže na chvíli odejít… Prý to byl jakýsi spisovatel, ví se o něm něco?

Počkal bych na nějaký ověřený info, momentálně bude v éteru lítat spousta blbostí

1 Like

Tak to máš asi pravdu. Tím, že ho chytili na místě, nepotrvá dlouho a dozvíme se všechno.

Nemám rád zbraně. Kdysi si můj kamarád vystřelil oko rozbuškou. Sice jsem docela úspěšně střílel podnikovou ligu se vzduchovkou, ale sám bych si nikdy žádnou zbraň nepořídil.

Prý nějaký 71 let spisovatel, Juraj Cintula.

https://www.databazeknih.cz/prehled-knihy/efata-318489

1 Like

Ano, urcite nejsi sam. A urcite je vlastnictvi zbrane soukromou osobou diskutabilni zalezitost. Ja mam zbran na sebeobranu, ale uznavam ze nazory na to mohou byt negativni.

Ja zbrane mam a vzdycky jsem rad mel. Strilel jsem z malorazky uz jako malej. No mozna mladej.

A nazor tvuj je urcite legitimni. A mozna ze i spravnejsi nez ten muj, ale me obrana rodiny proste trapi.

Slovensko bylo vždycky takovej divokej západ. Tam se s tím nikdy nemazali.
Asi takovej balkánskej temperament.

Mě zbraně zajímají spíše z technického hlediska. Střílel jsem už asi z třiceti různých zbraní. Nejzajímavější asi byl izraelský samopal, automatická brokovnice a Magnum. Jeho síla mě velice překvapila. V ruce mi ale nejvíce seděla Číza 75.
Většinu zbraní jsem si vyzkoušel na střelnici v Bolaticích, kde jsem byl pozvaný jednou firmou.

image
a ja uz som si robil popcorn

Bez komentáře. Už mě chtěli zavírat do vězení.

jj videl som :smiley: priklanam sa k tomu, ze u tejto veci sa nebavime o ludskej bytosti, akokolvek tak posobi

Akokoľvek ho možeš počastovať, musíš uznať, že toto je za hranicou toho, čo by sa malo diať.

4 Likes

neviem, ja sa pozeram na tuto situaciu ako na eskalaciu predosleho, nie na zaciatok niecoho … asi som sociopat a bezcitny charakter :smiley:

na slovensku zomieraju ludia na politicku objednavku alebo aj inak, uz tak od 90tych rokov, boli to dlazobne kocky, auta, chaty, dneska to je po rokoch atentat.

1 Like

Chápem, tu sa ale teda nezhodneme.

Predošlé nepredošlé, tiež nemám naňho pekného slova ale myslel som, že takéto riešenia máme za sebou.
Je tu proste pre mňa určitá hranica.

4 Likes

mne nejde o fica. asi som malo v tomto otvoreny tej zmene.

mne ide o to, ze spolocnost je v takej stoke, ze so mnou tento cin nejak extremne nerezonuje.
ale stale plati

image

Akože “nerezonuje” to ani somnou, nemám ani pokazený deň, ani ma to nejak netrápi, aj mi to za 10 minút bude jedno.

Len to odsudzujem. Ohľadom spoločnosti v stoke mám názor rovnaký, nemyslím si ale že viník je fico, babiš, trump, šimečka, putin, orbán atď.

Problém vidím inde, ale to je na iné fórum debata

3 Likes

je cas si znova precitat 1984 :+1: