Vasseur skladá tím snov: Hamiltonov príchod som mal už dlho v hlave | Magazín F1 - F1online.sk

Doufám. Lidi jako Fico mají být někde v gulagu a 100m pod zemí.

Ale jsem rád, že místo medvědů, konečně někdo střílí tu pravou škodnou.

to nemyslis vazne ? rad by si zabijal ludi ?

1 Like

vyzera to, podla tvojich vyjadreni, ze ak by boli gulagy, ty by si mal nastupit prvy

Srovnáváš Fica s člověkem? Neurážej lidi. :slight_smile:

1 Like

Urazka by bola porovnavat ho s tebou. On nikoho do gulagu neposielal

si ukazkovy priklad liberalno progresivneho kkta

3 Likes

Kdyby došlo na hlavy politik-člověk 1:1, tak by jsme měli svět přelidněný a bez politiků.

Jdi si pobrečet do nemocnice a neotravuj. :slight_smile:

1 Like

neuveritelne. plakat sa da akurat tak nad tebou …

1 Like

Ty můžeš jít s ním. :slight_smile:

inak vies o tom, ze schvalovanie trestneho cinu je trestnym cinom?
ma byt za kkta a nahlasit ta? ty a tvoji progresivni kamosi to robite, tak co povies? ver tomu, ze schvalovanie trestneho cinu pokusu o vrazdu a mozno aj vrazdu premiera policia a sudy nebudu brat na lahku vahu a tam to nemusi skoncit len podmienkou

Tak to doufám, že se z toho Fico dostane.
Jsem v šoku.

netvor nahlaseny a hodeny do ignore listu.
odporucam to iste

1 Like

Jsem zvědavý jak rychle se v tisku objeví, že atentát byl spáchaný na přímý Putinův rozkaz.

Nejdřív za to bude moct opozice, pak Zelensky, pak EU a pak USA.
Mám dobré noty?

2 Likes

Přidal bych Izrael, Palestinu, Jordánsko a JAR s Breivikem.

Mas na mysli patrne paragraf 365 trestniho zakoniku, hlava X, dil 8.

@PUFF nedela dobre a nemel by tohle psat.

Nicmene s jeho udanim to nebude tak horke. V soucasne dobe nemas pachatele, ale podezreleho, ktery bude, nebo mozna uz je obvineny. Neni vinnen. To rozhodne soud.

Je mozne ze tobe je to po precteni zprav a novin jasne. Jenze neni. @PUFF reagoval na zpravu @Ferda , vubec nemusi vedet proc byl Fico postrelen. Muze se domnivat, ze ho nekdo postrelil v sebeobrane, nebo omylem. Pak by se nejednalo o trestny cin.

Napriklad muzes zatleskat myslivci ze v lese zastrelil psa. A napsat to na internet. Protoze si myslis, ze pes byl skodna. Realita je, ze pes byl sluzebni a myslivec drogovy dealer a pes mu cmuchal u chajdy kde mel schovane drogy. V tom okamziku je z toho trestny cin a ty jsi ho schvaloval. Ovsem trestat te nelze.

V teto fazi si @PUFF muze psat co chce. Podotykam ze by nemel.

1 Like

Ne obvinena bude opozice a uz je. Pak Ukrajinci. Pak asi USA a von der Leyen

1 Like

Tyhle nálepky jsou strašně deme ntní.
Dřív se například nadávalo progresivní levičáky, jak prý neunášejí výsledky voleb a brečí a protestují…a pak přišel Trump a jeho banda po prohraných volbách :smile:

2 Likes

Ani nevim, co to znamená. :smiley:
To, že jsem kkt jsem pochopil. :smiley: