Tipy na tripy a dovolené

I bez Karlovaček jsem nechal na lodi jedno balení Radků a láhev domácí hrušky.

Díky za zpravodajství, umíš si užívat :+1:.

1 Like

Rád se podělím o příjemné zážitky. Jsem přesvědčený, že kdyby jsi na na vodě netrpěl, tak by sis podobné rozkoše taky trochu dopřál.

To máš určitě pravdu , ale já už jsem v životě nazvracel desítky hodin, takže musím opatrně :grinning:.

Je to velká škoda. Naštěstí je mnoho jiných možností jak si tento handicap vynahradit.

Nezbytná informace:
Redbull vydal kolekci brýlí, vypadají dobře, par jich mám…

Jedu taky na lodičku @Ferda , tak jsem zvolil tuto kombinaci.

2 Likes

Přeji krásnou plavbu a aspoň stopu vody pod kýlem. :ship:

1 Like

Hezký, ale chybí mi tam Red Bull blicí pytlík :smile: . Ale samozřejmě přeju krásný výlet, a vůbec, bylo to ode mě hnusný!

2 Likes

Pytlíky jsou k ničemu.
Mnohem účinnější je mít nějaké odreagování. Zaměstnat mozek něčím příjemným. Někomu pomáhá práce, jinému pohled na nějaký pevný bod na obzoru. Čerstvý vzduch je taky hodně důležitý.
@Triper by třeba pomohlo, aby byla na lodi trial dráha. Ta by ho z mořské nemoci vyléčila okamžitě.

Jsou lidi, kteří si nezvyknou nikdy. Pamatuju takové, kteří museli z moře, a že to pořádně bolelo :frowning: . Ale tady to snad tak zlé nebude, počkáme si na zprávy :slight_smile: . Mně se vždycky motala hlava první den-dva, pak už bylo dobře.

Mi se motá hlava až když po týdnu vylezu na pevninu. Motá hlava asi není úplně ten pravý výraz. Přesněji se pode mnou houpe zem. Mírná verze vestibulárního syndromu. Ani štamprli k tomu nepotřebuji. :grin:

Byly doby a kupodivu to není tak dávno, co jsme jeli stejnou trasu na lodi a spali jsme na rezavé palubě a ráno jsme byli posr.ní od racků.

Doba pokročila a to kouzlo je bohužel pryč…

Takhle to vypadá dnes :face_with_head_bandage:


3 Likes

Kdyby náhodou, tak jsou ty dveře pro dva… a ne aby tam byla jenom Rose.

1 Like

Marně se to snažím pochopit…
Nic, jde to se mnou od 10 k 5ti :thinking:

Musíš plout na jachtě. Tam máš máš nad hlavou bimini a ptáci Tě vůbec neserou.

image

1 Like

Technická vsuvka…

Čtrnácti válcový dieselový, a pozor dvoutaktní motor o objemu jednoho válce 1.580 litrů…

Ten píst bych chtěl vidět :smiley:

1.5l flasa

28.3 litrovy stvorvalec F.I.A.T.

2 Likes

A6561 - Nerezový vinifikátor o objemu 1.580 litrů, r.v. 2013, výrobce UNICOM servis | Veřejné dražby, Gaute (verejnedrazby.cz)

1 Like

Musel by si si pozrieť Titanic (1997), ale to je na Teba moc romantické. :slightly_smiling_face:
Takže čo sa týka všeobecného prehľadu, tak okrem futbalu môžeš zapracovať aj na filmoch. :slightly_smiling_face:

1 Like