Tipy na tripy a dovolené

Myslel jsem si, že to může být hláška z filmu…
Titanic jsem viděl, nezaujal mě navzdory tomu, že DiCaprio je můj oblíbený herec.

Puff narážal na záver Titanicu, kde na plávajúcich dverách zostala iba Rose a Jack sa utopil.
Režisér Cameron pred časom reálne testoval, či by dané dvere uniesli dvoch ľudí a výsledkom bolo, že vo filme pochybil a dvere by ich uniesli, takže v prípade potopenia lode, na ktorej si momentálne, nesprav tú istú chybu, dvere z kajuty pomôžu Tebe aj Tvojej priateľke. :grinning:

1 Like

Jsi znalec :+1:
Mimochodem z čeho jsi získal pocit, že nejsem romantik?
Zrovna teď zažívám veleromantiku na dva týdny…
Postupně pošlu fota k inspiraci :wink:

1 Like

Neviem, možno si sčasti romantik, ale prídeš mi viac ako racionálny pragmatik súdiac z vecí, ktoré si sám spomínal ako napríklad bežné urážanie ľudí v prípade zlej nálady, subjektívne vnímanie prebytku ženských hormónov u mužov, zvýšenú preferenciu adrenalínu, každodennú súťaživosť, priorizovanie techniky pred ľudskými príbehmi a zručnosťami v motošporte a pod. :slightly_smiling_face:

Strašné věci už jsem tady na sebe prozradil.
A to ještě zdaleka není to nejhorší :roll_eyes:.

Jsem ještě navíc nezodpovědný lajdák.

Zítra vyrážíme s partou na GR20 a teď jsem se v kempu dozvěděl, že jsou první dvě etapy pod sněhem a jsou třeba mačky.
Nikomu to samozřejmě neřeknu, aby je s sebou nemuseli týden zbytečně nosit…
Důkaz, že žádný suchar nejsem :love_you_gesture:.

Poslední luxusní a romantické ubytování na dalších 6 dní.

3 Likes

Tak bon voyage! Kolik vás v téhle luxusní ubytovně má spát? Mně to připomíná domeček Křemílka a Vochomůrky, ale třeba jsi to fotil hodně zdaleka :smile: .

Zvenku se to nezdá…
Je to pro dva, takže já a přítelkyně.
Je nás tu pět a jen jedna žena.

2 Likes

To jsem jednou viděl. Byla to pěkná divočina.

1 Like

Napadají mě asi čtyři repliky naráz, tak si je radši nechám pro sebe :smile: . Hlavně ať se vám tam líbí :smile: !

1 Like

Absolutní luxus. :boar: Takový taneční parket na lodi nikdy mít nebudeme.

A máš tušení proč to ti tři vzdali? Hrozná to doba. V dnešní době je už mobil vážně důležitější než Sněhurka.

Trochu vzpomínky na své vlastní mládí. Na takových tripech bývají funkce pevně rozdělené. Jeden je vedoucí, ten nejspolehlivější a nejzdatnější vetšinou uzavírá skupinu a hlídá jestli nikdo před ním není v problémech. Další je kuchař. A kdo v Tvé skupině převzal funkci týmového gynekologa? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Já razím teorii naprosté rovnoprávnosti, takže každý používá jen to, co si nese.
Samozřejmě do té doby, než začne jít o život :slightly_smiling_face:.
Některým holkám se to nevímproč nezdá, takže zkoušely organizovat něco jako odbory a taky jako odboráři dopadli…
:grinning:

Dovolím si zase jeden volnější citát, tentokrát z knížky “Proč bychom se nepotili aneb jak se chodí po horách”:
"Jsou i dvojice, kde batohy nesou oba, chlapec i dívka. V takových dvojicích panuje vzájemná úcta a nuda. Nese-li batoh jenom dívka, jedná se buď o mimořádně hloupou milenku nebo o sestru :smile: ". Ale je to samozřejmě jenom knížka…

3 Likes

To si s dovolením půjčím, to nemá chybu :grinning:.
Jednou to použiju .

:slightly_smiling_face:
Rozumím. Do erotiky bych odbory skutečně netahal. :joy: Na to jsou dnes zcela jiné dostupné organizace. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kdysi jsem pár Slovenských Rájů, nebo Roháčů proťapal i s těhotnou manželkou, ale jako pouhý turista, který se chtěl z vrcholků kopců podívat jak vypadá inverze z výšin.
Jednou jsem sice měl domluvený Parâng , ale ten se měl konat asi týden po mé svatbě a bylo mi taktně doporučené, že si tyhle lahůdky mám plánovat kousek dále od svatby.
Jednou jsem měl domluvený dokonce i Nepál, ale tam zklamal organizátor.
Dnes už je trochu pozdě a jsem rád, když zdolám Chlum.



3 Likes

Není to moje, takže - beze všeho :smile: .

Už vím proč nečtu Sci-Fi. :wink:

Když jsem kdysi sbalil moji přítelkyni, tak to byla taková princeznička s kufříkem a říkala " Jíro, nemysli si, že si někdy koupím batoh…"
Dneska, když to vyprávím a není to zas tak dávno, tak mě to nikdo nechce věřit.

Některé věci do hor si od ní i půjčuju a batohů má víc než já…
Holky můžou být bezva, když pochopí svůj potenciál.

Končím, baterka kaput.

3 Likes

To je ta přítelkyně, co umí zahnat na útěk medvěda? To udělala opravdu pokrok!

Tady je aspoň inverze z Milešovky:

3 Likes

Názorný příklad, že stačí lidem názorně ukázat rozdíl mezi obrázkem z mobilu a skutečnou nádherou.