Tipy na tripy a dovolené

Abyste se nenudili v práci :love_you_gesture:.

3 Likes

Tak davaj… Čakáme :sunglasses:

Kamarádi mě dneska vzali na celý den do Ferrari…

Oficiálně to nazvali " Invaze sodovkářů do Ferrari"

Zatím nic zajímavého, jen mě Marc Gené poplácal po rameni a řekl že mi dá večer klíče od simulátoru :grinning:.

8 Likes

spytaj sa na Triple DRS :shushing_face:

1 Like

Budu přidávat fotky zvolna, páč je tu děsnej chaos a to nejzajímavější nechtějí abych fotil…

A takhle si ve Ferrari žijou místní workeři…

Přijede do práce

Zaparkuje a jde makat

5 Likes

dreamlife :smiley: .,/

Tak ještě jednu modrou nudu pro velký ohlas.
Ani nevím co je to za model…

4 Likes

SF90 XX Stradale, ostra verzia
ved je to tam napisane :man_facepalming: akurat zabudli napisat, ze je to plug-in hybrid

1 Like

Mě to moc nebere, já bych raději do dílny.

Kdy budou tipy na Tripy.

1 Like

a pojdes aj do dielne?

@Evap ale asi máš pravdu, že ta firemní kultura u Ferrari musi být nepříjemná.

Teď jsme přišli z oběda a asi jim končí směna. Celá ta vesnice je plná bloumajících utrápených postaviček kompletně v červeném, jdoucích z práce domů po červených chodnících.

Trochu mě to připomíná Stepfordské paničky v mužském provedení a v červeném oblečení.

A ano, všude jsou červené chodníky :roll_eyes:

1 Like

První tip je, jestli se nechceš nudit doma, jeď se unudit k smrti do Maranella.

Pak se člověk diví, že hned vidí rudě :smile: ! Nicméně musí být fascinující vidět město zasvěcené Ferrari. Byla jsem jednou na exkurzi ve Wolfsburgu a i to bylo hodně zajímavé, i když samozřejmě ten italský zápal tam absentuje.

Já miluju propracovanou firemní kulturu.
Ale tohle už mi připadá jako parodie.

A to pozor, byli jsme na obědě v Cavallino, to je Enzem založená restaurace vedle továrny, a tam mají červený příbor…

4 Likes

Tak to je snad nejvyšší level :smile: ! Ale, jak říkal Niki - Ferrari je plné lidí, kteří jsou ochotni pro Ferrariho umřít. To je ale hrubý omyl, s Ferrarim se musí bojovat, aby z toho něco kloudného bylo!

1 Like

Já bych už tak rád jel domů, ale ostatní se těší jako malé děti, že nám slíbili, že až zavřou, tak nás pustí do muzea a na simulátor.
Ta červená musí mít nějaký kouzlo, že každého hned pohltí, jinak si to neumím vysvětlit.
Takže sedíme v klubovně a čekáme do 17h.
Už jsem snědl kilo sušenek.

A mají tam i červené sušenky :smile: ? Přece bys neodjel, když už tam jste…

Muzeum bude nuda a simulátor dvojitá :upside_down_face:.

Ale našel jsem si potenciální dárek k Ježíšku pro mě.
Jen ještě nevím, kdo mi to nadělí…

Jen to logo mi tam děsí :smiley:.

2 Likes