Tipy na tripy a dovolené

No Ježíšek, ne? Kdo jiný by nosil drahé dárky! Musíš mu ovšem napsat na správnou adresu, jinak to samozřejmě nefunguje :smile: .

Jsou jen dvě možnosti jak takovou parádu mít.
Buď si to sám sobě koupím, nebo to potají večer vymontuju v muzeu z nějakého motoru.
Některé motory jich tam mají dvanáct, tak to nikdo ani nepozná…
Stejně je to minimálně desetkrát předražené :grinning:.

Druhá možnost je výhodnější - buď to bude zadarmo, nebo budeš ve všech světových médiích :smile: . Tak nám dej vědět, jak ses rozhodl! Vlastně ani nemusíš, když se nic nedozvíme, tak to byla první možnost…

1 Like

Dal by si si to do obývačky alebo do spálne?

To nevím, asi do kanceláře…

Jezdím tak půl hodiny a je mi na zvracení.
Mám propocený triko, bolí mi hlava a ramena od pásů.

Strašnej nesmysl to je …





3 Likes

Nejak si nevazis tvoje stastie, co v zivote mas :upside_down_face:

Tak se simulátory nezměnily od doby, kdy jsem dělala autoškolu. Pocity byly úplně stejné :smile: .

1 Like

Tak to tady všichni vědí :grinning:.
Jsem nevděčný lotr.

Btw: nechápu jak v simulátoru někdo vydrží hodiny. Ještě 5 minut a zvracel bych.
Je tam vedro, při brzdění řežou pásy a v zatáčce klepeš hlavou o hranu šasí :grinning:.

1 Like

Muzeum





4 Likes

Triperova jazda na simulatore po 5 pivach.
To je ten simulator v muzeu, vsak? Ja som si myslel, ze vam daju ten, ktory pouzivaju profici v tovarni.

2 Likes

Dal to na pana :+1: cakal som hodiny v radillone

Hodiny jsem udělal několikrát.
Ta jízda na videu byla jednou rukou, druhou jsem držel telefon.
Ty simulátory mají ve vedlejší budově mezi muzeem a větrným tunelem.
Jsou tam čtyři a mají tam několik úrovní volantu, kde je spousta věcí k nastavování.
Já měl ten nejjednodušší a stejně jsem všechno kromě řazení přepnul na automatiku.

2 Likes

tak to beriem spat.

vraj tam bol dnes aj Sainz.
We are one team. You are doing an outstanding job every day, with the same motivation we have on the track ”, Sainz told in his meeting with colleagues, thanking them for the warm welcome and the opportunity to get to know the company even better ‘behind the scenes’. The driver, who left his autograph on an engine of the Ferrari 296 GTB, was particularly interested in Engine Assembly, Assembly lines, Testing and Finishing Line and took time to admire the new Ferrari 12Cilindri, the new two-seater berlinetta.

Myslím že to určitě nebyly ty simulátory kde nastavují auta profíci.

1 Like

Kluci mi říkali že tam potkali taťku Sainze.

Tak pro dnešek padla, nebo jste to ještě šli zapít do nějaké památeční červené hospůdky?

Navsteva muzea v Maranelle je pre mna na plnej ciare najvacsi cestovatelsky zazitok. Neskutocne zimomriavky mam z tej navstevy este dodnes (vtedy bolo este pomenej prachu na tych majstrovskych autach) :smiley: neviem cim to bolo sposobene ale bolo to mega, Ferraristi nevahajte (zbytocne cakat, aj tak tam dalsie roky nepribudne ziadny cerveny sampion :smiley:)

Triper dakujeme za par nudnych fotiek👍🏼

mam pre teba tip :smiley:

Přespi v muzeu Ferrari v Maranello, Emilia-Romagna, Itálie - Airbnb

1 Like