Sainz podpísal zmluvu s Mercedesom, informujú talianske médiá | Magazín F1 - F1online.sk

Bretnix právě teď

… věcně ti neodpoví, na to je prostě velkej srab a ví moc dobře že máš pravdu :slightly_smiling_face:

2 Likes

Ale tak dívá se na animáky… Pochopit Simpsonovy určitý kognitivní základ vyžaduje. Dej mu like. :wink:

1 Like

Tripera musime do tej doby dotiahnut s5 aby to nalezite zdokumentoval z jeho letneho sidla :grin:

1 Like

Takhle vypadá i když mu někdo nastaví zrcadlo a on na to opakovaně nedokáže logicky zareagovat. :upside_down_face:

2 Likes

Neboj se, na zimní spánek si pořídíme k titulu za rok 2024 i ten v roce 2025. :slightly_smiling_face:

A náhodou Charlese mám rád.

Já? já se tu nepovyšuju, jako @Bretnix který to předvádí i nyní. Jediný co tu byl z jeho strany, tak zase rozjel, jak jsem zlej a mám problém s RBR (asi protože jsem sarkasticiky napsal o happy family photo u RBR). Však co je od začátku za problém? že se někdo opovážil o tom psát? nebo co je za problém? Btw do teď nebyl schopný reagovat na basic otázky, a zrovna on píše o formě chování? :smiley:

pisal ti to aj puff, ale nejdem ta tu v sobotu babysittingovat :smiley:

ked si zvolis ignorovat tak vyhras :wink:

1 Like

Tak nepodporuj narcisitckou poruchu a bude tu ještě krásněji :slight_smile:

1 Like

okej uz na teba nebudem reagovat ked si to zelas

1 Like

To už jsem od tebe slyšel tolikrát, že jsem se tomu jen zasmáal, stejně jako školkovní vyhýbka k Bretnixovi :smiley:

1 Like

Já to de facto dělám a je z toho na nervy. Přitom pokaždé on reaguje na mě, něco napíšu a obratem přiletí jeho pokus o komentář (nebo GIF), aniž by ho někdo o to prosil.

Tak uvidíme, jestli to zvládne aspoň u tebe. :wink:

3 Likes

v skolke nesu vyhybky

1 Like

Moc tomu nerozumim, vsichni vime ze jses Ferrarista a RB si mel jen jako zbran proti Hamiltonovi v Mercedesu, ted mas sveho nejvetsiho nepritele v tymu a nejaky tituly Red Bullu, uprimne je videt jak ten lek nefunguje :smirk:

1 Like

Fandím primárně pilotům, ne týmům.

ja som hogarov kink, som s nim pevne spjaty a nejde z toho uz von

2 Likes

… a odpovědi jsi nedostal, jak jinak :wink:

1 Like

Děti potřebují taťku, i tady na fóru. :slightly_smiling_face: Děláš to dobře.

2 Likes

Tak Hogrovi odpověz ne? Nebo je na tebe příliš konkrétní? Odpovědí mu dáš za pravdu, to je celý. Jeho point je více než na místě, no a jen nadále jedeš infantilní zesměšňovací :wink:

1 Like

ok

a přidáš

Mentálně to opravdu nezvládáš. Říkám @Hedgehog aby tě nepodporoval v psychických nemocech, pak takhle dopadáš. Nezapomeň napsat o Gaze

1 Like

Ty vole, on tam napsal něco, na co má smysl reagovat?

Nonstop jste tady tlačili nepodložené bláboly o personálním rozpadu Red Bullu a odchodu klíčových osobností, pokud neodejde Horner, a kdykoli jsme vás upozornili, že to nedává smysl, valil jsi tu “AMuS to musí vědět líp než ty” apod.

Aktuálně je vidět, že jste se sakra pletli, samozřejmě, protože úsudek máte zatemněný nenávistí k RB, stejně jako u významu mírného překročení rozpočtového stropu nebo údajného porušování technických pravidel ze strany RB, takže zkus aspoň jednou uznat, že jsi byl mimo, a ne místo toho účelově jako vždy vytvářet dojem, že jste celou dobu měli pravdu vy a mimo jsem byl já. Připomenu ti, co jsem psal: Horner nikam neodchází, Newey neodchází, Verstappen neodchází… Jaká je realita?

Navíc čím dál pravděpodobněji vypadá i má hypotéza o tom, že to celé vyrobil Jos Verstappen, patrně proto, že nedostal vysokou funkci v RB.

A teď už přestaň otravovat.

5 Likes